Архів новин 

новини: 19 жовтня 2018 у рубриці:  

Як тренуватися на кухні

Якщо у вас немає часу на щоденну гімнастику або заняття спортом, це не означає, що ви повинні повністю відмовитися від фізичних вправ.
Спорт 19 жовтня 2018, 13:03 (NeBoley.com.ua)

Азар: Я можу закінчити кар'єру в Челсі, не виїду в Іспанію? Немає проблем Азар: Я можу закінчити кар'єру в Челсі, не виїду в Іспанію? Немає проблем
Вінгер Челсі Еден Азар прокоментував свій можливий відхід з клубу.
Футбол 19 жовтня 2018, 13:02 (football.ua)
Батько Нурмагомедова пробачив Макгрегору образи Батько Нурмагомедова пробачив Макгрегору образи
Тренер чемпіона запросив ірландця в Дагестан.
Спорт 19 жовтня 2018, 12:37 (YTPO.ru)
Ірина Заславець: Трансплантація, яка не відбулася Ірина Заславець: Трансплантація, яка не відбулася
Цієї ночі в Києві могли врятувати життя 4 людей, чотирьом людям могли пересадити серце, дві нирки і печінку. Лікарі Інституту серця і Інституту Ш...
Україна 19 жовтня 2018, 12:33 (Odessa Daily)
Дмитро Жданов: ТАКИ ЗНОВУ ПРО СМІТТЯ Дмитро Жданов: ТАКИ ЗНОВУ ПРО СМІТТЯ
Деякі жителі Слобідки, а так же сів Нерубайське та Усатове, живуть в будинках без каналізації. Для скидання своїх відходів вони пробуривают сверд...
Україна 19 жовтня 2018, 12:51 (Odessa Daily)
Алексіс Санчес намір покинути МЮ Алексіс Санчес намір покинути МЮ
Форвард Манчестер Юнайтед розглядає можливість відходу з Манчестер Юнайтед.
Футбол 19 жовтня 2018, 12:45 (football.ua)
Російськомовним жителям України загрожує небезпека Російськомовним жителям України загрожує небезпека
Київ все більше порушує права і свободу людей.
Політика 19 жовтня 2018, 11:07 (YTPO.ru)
Американський бізнес боїться нових санкцій проти Росії Американський бізнес боїться нових санкцій проти Росії
Чергові обмежувальні заходи викличуть збій всієї системи світової торгівлі.
Економіка 19 жовтня 2018, 10:58 (YTPO.ru)
Новинний блог з Ізраїлю Мейлеха Клейнзіта 19 жовтня Новинний блог з Ізраїлю Мейлеха Клейнзіта 19 жовтня
Хвилина, яка врятувала 4 життя У ніч на середу, 17 жовтня, близько 3:30 з сектора Гази було випущено ракету, з боєголовкою, яка мала близько 20 к...
Україна 19 жовтня 2018, 10:51 (Odessa Daily)
Дубравка - про загули: Я не з явився вчасно в готель, але інше було в рамках норми Дубравка - про загули: Я не з'явився вчасно в готель, але інше було в рамках норми
Воротар збірної Словаччини прокоментував останні події пов'язані з відвідуванням клубу гравцями команди.
Футбол 19 жовтня 2018, 11:20 (football.ua)
США нав язують Європі свої енергоносії США нав'язують Європі свої енергоносії
Груба гра Вашингтона на міжнародній арені розкрита.
Політика 19 жовтня 2018, 11:35 (YTPO.ru)
Під Харковом в ДТП загинула людина Під Харковом в ДТП загинула людина
Вчора 18 жовтня на 454 кілометрі автодороги "Київ-Харків-Довжанський" біля селища Нестеренки Харківського району сталася ДТП за участю автомобілі...
Події 19 жовтня 2018, 11:55 (glavnoe.ua)
Поліція розслідує захоплення квартири вдови Вороненкова в Києві Поліція розслідує захоплення квартири вдови Вороненкова в Києві
Правоохоронці розслідують захоплення житла вдови екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова Марії Максакова.
Події 19 жовтня 2018, 12:09 (glavnoe.ua)
Канте піде з Челсі тільки в Барсу або Реал, але не в ПСЖ Канте піде з Челсі тільки в Барсу або Реал, але не в ПСЖ
Півзахисник Челсі Нгола Канте не збирається йти з Челсі.
Футбол 19 жовтня 2018, 12:31 (football.ua)
Супрун розповіла, як правильно мити руки Супрун розповіла, як правильно мити руки
Супрун розвінчала чергового міф про антисептики.
Здоров'я 19 жовтня 2018, 07:46 (NeBoley.com.ua)
Мікростоматологія або лікування зубів без бормашини Мікростоматологія або лікування зубів без бормашини
Стоматологічний прогрес з кожним днем ??робить лікування зубів все більш комфортним, швидким і безболісним. Яскравим доказом цього є поява в 2000...
Здоров'я 19 жовтня 2018, 08:07 (e-news.com.ua)
Купуємо гарячі тури в Єгипет Купуємо гарячі тури в Єгипет
«Країна пірамід» продовжує зберігати свої пріоритетні позиції в серцях любителів добре відпочити з числа жителів України. Гарячі тури в Єгипет зн...
Спорт 19 жовтня 2018, 08:26 (e-news.com.ua)
Що подарувати: троянди, хризантеми або гербери? Що подарувати: троянди, хризантеми або гербери?
Сьогодні люди стали дарувати квіти частіше, не чекаючи загальноприйнятого приводу. Для чого потрібна більша різноманітність кольорів, композицій,...
Здоров'я 19 жовтня 2018, 08:23 (e-news.com.ua)
Гра разом з Космолот: лотомати і бонуси! Гра разом з Космолот: лотомати і бонуси!
Набридли класичні ігрові автомати? Саме час оцінити віртуальні лотомати, доступні для запуску на комп'ютері і переносних пристроях. Ознайомитися ...
Суспільство 19 жовтня 2018, 08:39 (NewsMe)
Турчинов: Заява Держдуми РФ - свідоцтво неадекватною агресивності і боягузтва російської політичної еліти Турчинов: Заява Держдуми РФ - свідоцтво неадекватною агресивності і боягузтва російської політичної еліти
Заява Держдуми РФ є свідченням неадекватної агресивності і боягузтва російської політичної еліти. Про це сказав секретар Ради національної безпек...
Політика 19 жовтня 2018, 08:57 (glavnoe.ua)
Канана: З Зорею у нас завжди - просто божевільні матчі Канана: З Зорею у нас завжди - просто божевільні матчі
Напередодні матчу з Зорею спортивний директор Маріуполя Євген Канана поділився очікуваннями від матчу.
Футбол 19 жовтня 2018, 08:55 (football.ua)
Словаччина - Україна: квитки від 620 грн Словаччина - Україна: квитки від 620 грн
У продаж надійшли квитки на матч Ліги націй між Україною та Словаччиною.
Футбол 19 жовтня 2018, 09:07 (football.ua)
Шахтар - Десна. напередодні Шахтар - Десна. напередодні
Football. ua представляє анонс поєдинку 12-го туру УПЛ між Шахтарем і Десною.
Футбол 19 жовтня 2018, 09:32 (football.ua)
Козак покинув збірну Словаччини через тусовки, на яку пішли гравці Козак покинув збірну Словаччини через тусовки, на яку пішли гравці
Колишній головний тренер збірної Словаччини Ян Козак розповів про причини відходу зі збірної.
Футбол 19 жовтня 2018, 09:46 (football.ua)
Анрі: Фалькао - лідер і капітан Монако, знаємо, що він означає для команди Анрі: Фалькао - лідер і капітан Монако, знаємо, що він означає для команди
Новий головний тренер Монако Тьєррі Анрі поділився думкою про форварда Радамеля Фалькао.
Футбол 19 жовтня 2018, 09:43 (football.ua)
Лікарі вважають, що верхова їзда показана при сколіозі, ожирінні, аутизмі і дитячому церебральному паралічі Лікарі вважають, що верхова їзда показана при сколіозі, ожирінні, аутизмі і дитячому церебральному паралічі
Іпотерапія - одне з найбільш ефективних напрямків зоотерапии. Лікарським засобом є коні і їзда на них.
Здоров'я 19 жовтня 2018, 10:24 (NeBoley.com.ua)
Любові немає: дії Трампа заважають союзу з Росією Любові немає: дії Трампа заважають союзу з Росією
Американський політик продовжує бачити Москву головним ворогом для себе.
Політика 19 жовтня 2018, 10:23 (YTPO.ru)
Україна увійшла в останню двадцятку країн за рівнем багатства населення Україна увійшла в останню двадцятку країн за рівнем багатства населення
Україна займає 123-тє місце в світі з 140 країн за рівнем особистого багатства громадян. Станом на середину 2018 року цей показник становив 1563 ...
Суспільство 19 жовтня 2018, 10:42 (glavnoe.ua)
Шкрініар, Дубравка і інші будуть покарані за відвідування клубу Шкрініар, Дубравка і інші будуть покарані за відвідування клубу
Сім футболістів збірної Словаччини понесуть покарання.
Футбол 19 жовтня 2018, 10:38 (football.ua)
Манчестер Сіті проведе в Харкові 4 дня Манчестер Сіті проведе в Харкові 4 дня
Стали відомі вимоги Манчестер Сіті від виїзду в Харків.
Футбол 19 жовтня 2018, 10:36 (football.ua)
Хмара тегів