Архів новин 

новини: 10 жовтня 2018 у рубриці:  

Можливий вихід Росії з ПАРЄ вдарить по її бюджету

Асамблея пригрозила карою Москві за несплату внесків.
Політика 10 жовтня 2018, 23:45 (YTPO.ru)

Італія - ??Україна: Ярмоленко вийде в старті Італія - ??Україна: Ярмоленко вийде в старті
Стали відомі стартові склади національних команд на товариський поєдинок між збірними Італії та України.
Футбол 10 жовтня 2018, 23:41 (football.ua)
День любові: Путін і Трамп повторять фінську зустріч День любові: Путін і Трамп повторять фінську зустріч
Переговори двох лідерів відбудеться 14 лютого.
Політика 10 жовтня 2018, 23:26 (YTPO.ru)
Розкрито особу третього  отруйника  Скрипаль Розкрито особу третього "отруйника" Скрипаль
Чоловік виявився справжньою загадкою.
Політика 10 жовтня 2018, 23:37 (YTPO.ru)
Збірна України з перемоги стартувала у відборі на Євро-2019 Збірна України з перемоги стартувала у відборі на Євро-2019
"Синьо-жовті" забезпечили собі три бали під кінець зустрічі.
Спорт 10 жовтня 2018, 20:26 (ТСН.ua)
Секс сприяє розвитку інтелекту Секс сприяє розвитку інтелекту
Про те, наскільки секс важливий для психічного та фізичного здоров'я чоловіків і жінок, написано вже чимало. Не було забуто ні благотворний вплив...
Скандали 10 жовтня 2018, 21:42 (Sex-news.ru)
Уотфорду потрібен Раноккія Уотфорду потрібен Раноккія
Захисник Інтера Андреа Раноккія може знову опинитися в АПЛ.
Футбол 10 жовтня 2018, 21:19 (football.ua)
Український трек вперше увійшов в хіт-парад Shazam Український трек вперше увійшов в хіт-парад Shazam
Пісня групи Kazka під назвою Плакала потрапила в першу десятку престижного світового чарту.
Шоу-бізнес 10 жовтня 2018, 21:10 (ter-a.com.ua)
Юнацька збірна України  горіла  0: 2, але вирвала нічию в Ісландії Юнацька збірна України "горіла" 0: 2, але вирвала нічию в Ісландії
"Синьо-жовті" пропустили обидва голи вже до сьомої хвилини.
Спорт 10 жовтня 2018, 22:00 (ТСН.ua)
УЄФА збільшив виплати учасникам Ліги націй УЄФА збільшив виплати учасникам Ліги націй
УЄФА вирішив збільшити виплати солідарності і бонусні виплати для національних команд, які беруть участь в Лізі націй.
Футбол 10 жовтня 2018, 21:53 (football.ua)
Реал стежить за ситуацією навколо контракту Стерлінга з Манчестер Сіті - ESPN Реал стежить за ситуацією навколо контракту Стерлінга з Манчестер Сіті - ESPN
Рахім Стерлінг ніяк не може домовитися з Манчестер Сіті про новий контракт.
Футбол 10 жовтня 2018, 21:47 (football.ua)
 Помним историю, защищаем будущее : видео о гвардейцах презентовали всей Украине "Помним историю, защищаем будущее": видео о гвардейцах презентовали всей Украине
Ко Дню защитника Украины творческая команда фильма "КРУТЫ 1918" совместно с Национальной гвардией Украины создали ролик, главный месседж которого...
Суспільство 10 жовтня 2018, 21:38 (glavnoe.ua)
Як захиститися від ГРВІ: 5 найбільш незвичайних способів Як захиститися від ГРВІ: 5 найбільш незвичайних способів
Захисні сили організму можуть збільшити "дорогоцінний" вино, ванни з льодом і вода, що кипіла 40 хвилин.
Здоров'я 10 жовтня 2018, 20:12 (NeBoley.com.ua)
Поцілунки і обійми: The Weeknd показав раніше неопубліковані фото з Белою Хадід Поцілунки і обійми: The Weeknd показав раніше неопубліковані фото з Белою Хадід
Співак зворушливо привітав улюблену з 22-річчям.
Світські хроніки 10 жовтня 2018, 18:52 (ТСН.ua)
Польща знайшла альтернативу російському газу Польща знайшла альтернативу російському газу
У керівництві компанії PGNiG вважають, що зріджений газ з США буде дешевше, ніж російський. Польська нафтогазова компанія PGNiG до кінця року пі...
Світ 10 жовтня 2018, 18:50 (e-news.com.ua)
Євген Кошовий взявся худнути і розповів, скільки вже скинув Євген Кошовий взявся худнути і розповів, скільки вже скинув
Актор також зізнався, що змусило його сісти на дієту.
Світські хроніки 10 жовтня 2018, 18:33 (ТСН.ua)
Лободу звинуватили в сатанізмі через пози на фото Лободу звинуватили в сатанізмі через пози на фото
Співачка поділилася знімком в польоті, показуючи пальцями обох рук незрозумілі жести. Деяким фанатам здалося, що зірка схожа на сатанинського ідо...
Музика 10 жовтня 2018, 18:05 (Корреспондент.net)
ГТС Ямалу остаточно засудить український транзит ГТС Ямалу остаточно засудить український транзит
Будівництво третьої черги газопроводів, що транспортують газ з півночі Західного Сибіру, ??заповнить труби "СП-1,2".
Економіка 10 жовтня 2018, 18:30 (YTPO.ru)
Шнуров показав фінгал під оком від рук фаната Шнуров показав фінгал під оком від рук фаната
Лідер гурту Ленинград опублікував знімок і супроводив його віршем про возмущенном шанувальника.
Музика 10 жовтня 2018, 18:33 (Корреспондент.net)
Бойко став кращим воротарем в Європі по  сухим  матчів Бойко став кращим воротарем в Європі по "сухим" матчів
В активі Дениса 11 ігор "на нуль".
Спорт 10 жовтня 2018, 18:25 (ТСН.ua)
Сауль: Я хочу грати в Атлетіко до кінця кар єри Сауль: Я хочу грати в Атлетіко до кінця кар'єри
Півзахисник Атлетико і збірної Іспанії Сауль Ньігес прокоментував чутки про інтерес до нього з боку Барселони.
Футбол 10 жовтня 2018, 18:18 (football.ua)
Мората - про Азаре: Це не той випадок, коли гравець хоче піти з клубу у що б то не стало Мората - про Азаре: Це не той випадок, коли гравець хоче піти з клубу у що б то не стало
Альваро Мората запевнив, що Еден Азар щасливий в Челсі.
Футбол 10 жовтня 2018, 18:15 (football.ua)
Стало відомо, скільки осіб може запам ятати людина Стало відомо, скільки осіб може запам'ятати людина
Цей показник залежить від індивідуальних здібностей і коливається в районі від тисячі до десть тисяч.
Наука 10 жовтня 2018, 19:18 (Корреспондент.net)
На мене направили заряджену зброю: Дмитро Комаров потрапив в лігво бразильської мафії На мене направили заряджену зброю: Дмитро Комаров потрапив в лігво бразильської мафії
Телемандрівників вдалося домовитися про зустріч з ватажком одного з кримінальних банд.
Світські хроніки 10 жовтня 2018, 19:34 (ТСН.ua)
Wizz Air зменшить дозволені габарити ручної поклажі для безкоштовного провозу Wizz Air зменшить дозволені габарити ручної поклажі для безкоштовного провозу
Wizz Air з 1 листопада 2018 року змінить політику безкоштовного провозу ручної поклажі, зменшивши габарити речей, перевезення яких включена в кви...