Юнацька збірна України "горіла" 0: 2, але вирвала нічию в Ісландії

10 жовтня 2018, 22:00 | Спорт

Юнацька збірна України віком до 17 років (U-17) з нічиєї розпочала шлях у відбірковій кампанії на Євро-2019.

В рамках першого туру кваліфікації підопічні Володимира Єзерського вирвали нічию на виїзді проти однолітків з Ісландії з рахунком 2: 2.

Цікаво, що вже до сьомої хвилини протистояння "синьо-жовті" двічі повинні були витягувати м'яч із сітки своїх воріт. Один з голів у свій пасив записав капітан української команди - Костянтин Вівчаренко.

Втім, Україна не знітилася і відповіла супернику двома своїми влучними пострілами.

Володимир Бражко на 65 хвилині скоротив відставання в рахунку, а Едуард Кобак на 81 хвилині приніс своїй команді один заліковий бал. Цікаво, що за кількістю ударів збірна України повністю перевершила опонента - 28:11.

Свої наступні поєдинки в кваліфікації континентальної першості українці проведуть 13 (проти Гібралтару) і 16 жовтня (проти Боснії та Герцоговини).

У еліт-раунд Євро-2019 потраплять по дві найкращі збірні кожної з 13 груп, а також чотири колективи, що посіли треті місця і матимуть найкращі турнірні показники у зустрічах з топ-парами.