новини: 20 жовтня 2018 у рубриці:

Хаддерсфілд - Ліверпуль 0: 1 Відео голу і огляд матчу

Вашій увазі відеоогляд матчу 9-го туру АПЛ Хаддерсфілд - Ліверпуль.
Футбол 21 жовтня 2018, 00:00 (football.ua)

Мессі отримав травму в матчі проти Севільї і був замінений Мессі отримав травму в матчі проти Севільї і був замінений
Форвард Барселони Ліонель Мессі травму руки в матчі проти Севільї.
Футбол 20 жовтня 2018, 23:39 (football.ua)
Пеллегріні: Ярмоленко пошкодив щиколотку, але потрібно почекати вердикту лікарів Пеллегріні: Ярмоленко пошкодив щиколотку, але потрібно почекати вердикту лікарів
Андрія Ярмоленко відвезли на ношах в кінцівці першого тайму матчу з Тоттенхемом.
Футбол 20 жовтня 2018, 23:11 (football.ua)
Роналду - перший футболіст, який забив 400 голів у ТОП-5 європейських ліг Роналду - перший футболіст, який забив 400 голів у ТОП-5 європейських ліг
У матчі проти Дженоа в рамках Серії А Кріштіану Роналду відзначився забитим голом.
Футбол 20 жовтня 2018, 23:20 (football.ua)
Вольфсбург - Баварія 1: 3 Відео голів та огляд матчу Вольфсбург - Баварія 1: 3 Відео голів та огляд матчу
Баварія перервала серію з 4-х матчів без перемог, обігравши Вольфсбург.
Футбол 20 жовтня 2018, 23:36 (football.ua)
Бабич - про гру з Зорею: Ми практично все виконали з того, що планували Бабич - про гру з Зорею: Ми практично все виконали з того, що планували
Олександр Бабич задоволений грою своїх підопічних у матчі з Зорею.
Футбол 20 жовтня 2018, 22:44 (football.ua)
ПСЖ без Неймара познущався над суперником і добув десяту перемогу в десяти матчах Ліги 1 ПСЖ без Неймара познущався над суперником і добув десяту перемогу в десяти матчах Ліги 1
Парижани взагалі не мають конкурентів у чемпіонаті.
Спорт 20 жовтня 2018, 22:10 (ТСН.ua)
Хацкевич - про перемогу над Ворсклою: Наші проблеми в атаці нікуди не поділися Хацкевич - про перемогу над Ворсклою: Наші проблеми в атаці нікуди не поділися
Олександр Хацкевич подякував гравцям за перемогу над Ворсклою, однак, на думку наставника, у Динамо є проблеми в грі в атаці.
Футбол 20 жовтня 2018, 21:48 (football.ua)
ПСЖ не помітив Ам єн ПСЖ не помітив Ам'єн
Підопічні Томаса Тухель розгромили в рамках 10-го туру Ліги 1 Ам'єн (0: 5).
Футбол 20 жовтня 2018, 22:06 (football.ua)
Вест Хем - Тоттенхем 0: 1 Відео голу і огляд матчу Вест Хем - Тоттенхем 0: 1 Відео голу і огляд матчу
Тоттенхем мінімально обіграв Вест Хем, а українець Андрій Ярмоленко отримав травму.
Футбол 20 жовтня 2018, 22:36 (football.ua)
Удінезе - Наполі: Милик зіграє з перших хвилин Удінезе - Наполі: Милик зіграє з перших хвилин
Стали відомі стартові склади команд на 9-го туру італійської Серії А між Удінезе і неаполітанським Наполі.
Футбол 20 жовтня 2018, 22:27 (football.ua)
 Ювентус  вперше в сезоні втратив очки в Чемпіонаті Італії "Ювентус" вперше в сезоні втратив очки в Чемпіонаті Італії
Генуезці зупинили переможну ходу "Старої синьйори".
Спорт 20 жовтня 2018, 23:01 (ТСН.ua)
Вільярреал і Атлетіко розійшлися миром Вільярреал і Атлетіко розійшлися миром
Команди Хав'єра Кальєха і Дієго Сімеоне не виявили переможця, обмінявшись забитими голами (1: 1).
Футбол 20 жовтня 2018, 23:01 (football.ua)
 Баварія  після серії провальних матчів пригрозила ЗМІ судом "Баварія" після серії провальних матчів пригрозила ЗМІ судом
Мюнхенцям не подобається, що їх занадто критикують.
Спорт 20 жовтня 2018, 16:40 (ТСН.ua)
Бартомеу: Основна мета Барселони - перемога в Примері Бартомеу: Основна мета Барселони - перемога в Примері
Президент Барселони Хосеп Марія Бартомеу прокоментував цілі каталонців в поточному сезоні.
Футбол 20 жовтня 2018, 17:07 (football.ua)
Вест Хем - Тоттенхем: Ярмоленко вийде в старті Вест Хем - Тоттенхем: Ярмоленко вийде в старті
Вашій увазі стартові склади на матч 9-го туру АПЛ.
Футбол 20 жовтня 2018, 17:44 (football.ua)
Лучано Промені дав оцінку діям арбітра матчу Шахтар - Десна Лучано Промені дав оцінку діям арбітра матчу Шахтар - Десна
Голова комітету арбітрів України Лучано Лучі не розуміє дії Ігоря Бойка в моменті з відміною червоної картки для Луки Коберідзе.
Футбол 20 жовтня 2018, 18:12 (football.ua)
Челсі врятував нічию в матчі з Манчестер Юнайтед Челсі врятував нічию в матчі з Манчестер Юнайтед
Гола Росса Барклі в компенсований час подарував "синім" один бал (2: 2).
Футбол 20 жовтня 2018, 18:13 (football.ua)
Барелла: Якщо піду з Кальярі, то не заради грошей Барелла: Якщо піду з Кальярі, то не заради грошей
Півзахисник Кальярі Ніколо Барелла покине команду тільки заради задоволення своїх амбіцій.
Футбол 20 жовтня 2018, 18:23 (football.ua)
 Челсі  на останній хвилині вирвав нічию у божевільному матчі АПЛ з  Манчестер Юнайтед "Челсі" на останній хвилині вирвав нічию у божевільному матчі АПЛ з "Манчестер Юнайтед"
"Сині" продовжили безпрограшну серію в чемпіонаті.
Спорт 20 жовтня 2018, 18:22 (ТСН.ua)
Маріуполь - Зоря 3: 2 Відео голів та огляд матчу Маріуполь - Зоря 3: 2 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі видеобзор матчу 12-го туру УПЛ Маріуполь - Зоря.
Футбол 20 жовтня 2018, 19:20 (football.ua)
 Реал  відновив антирекордну серію в чемпіонаті без забитих голів "Реал" відновив антирекордну серію в чемпіонаті без забитих голів
Королівський клуб не забивав суперникам протягом 481 хвилини.
Спорт 20 жовтня 2018, 19:38 (ТСН.ua)
УЄФА виписав штраф  Манчестер Юнайтед  за запізнення на гру Ліги чемпіонів УЄФА виписав штраф "Манчестер Юнайтед" за запізнення на гру Ліги чемпіонів
Матч проти "Валенсії" почався на п'ять хвилин пізніше запланованого.
Спорт 20 жовтня 2018, 19:51 (ТСН.ua)
Ярмоленко травмувався у грі з Тоттенхемом Ярмоленко травмувався у грі з Тоттенхемом
Андрія Ярмоленко винесли на носилках в кінцівці першого тайму матчу з Тоттенхемом.
Футбол 20 жовтня 2018, 20:49 (football.ua)
Ювентус - Дженоа: Куадрадо замінить Дібалу Ювентус - Дженоа: Куадрадо замінить Дібалу
Стали відомі стартові склади команд на 9-го туру італійської Серії А між туринським Ювентусом і генуезької Дженоа.
Футбол 20 жовтня 2018, 20:45 (football.ua)
Баварія перервала серію з 4-х матчів без перемог, обігравши Вольфсбург Баварія перервала серію з 4-х матчів без перемог, обігравши Вольфсбург
Баварія на виїзді без проблем впоралася з Вольфсбургом.
Футбол 20 жовтня 2018, 21:16 (football.ua)
Боруссія Д розбила Штутгарт, Хоффенхайм впорався з Нюрберге Боруссія Д розбила Штутгарт, Хоффенхайм впорався з Нюрберге
До вашої уваги результати матчів 8-го туру німецької Бундесліги.
Футбол 20 жовтня 2018, 21:14 (football.ua)
Леганес зіграв внічию з Валенсією і покинув зону вильоту Леганес зіграв внічию з Валенсією і покинув зону вильоту
У дев'ятому турі чемпіонату Іспанії Леганес на виїзді не зміг утримати перемогу над Валенсією.
Футбол 20 жовтня 2018, 21:32 (football.ua)
АПЛ: чергова поразка Ньюкасла, Кардіффа здолав Фулхем і інші матчі суботи АПЛ: чергова поразка Ньюкасла, Кардіффа здолав Фулхем і інші матчі суботи
До вашої уваги результати суботніх матчів 9-го туру АПЛ.
Футбол 20 жовтня 2018, 21:30 (football.ua)