"Челсі" на останній хвилині вирвав нічию у божевільному матчі АПЛ з "Манчестер Юнайтед"

20 жовтня 2018, 18:22 | Спорт
фото з ТСН.ua

"Челсі" в рамках 9 туру англійської Прем'єр-ліги вирвав будинку нічию проти "Манчестер Юнайтед" з рахунком 2: 2.

Першими відкрили рахунок у цій зустрічі господарі - захисник "синіх" Антоніо Рюдігер на 21 хвилині виграв боротьбу на другому поверсі у Поля Погба і переправив м'яч головою точно за призначенням. Результативний пас на рахунку екс-футболіста донецького "Шахтаря" - Вілліана.

Відновили паритет підопічні Жозе Моуріньо вже в другій половині гри. 22-річний французький форвард Антоні Марсьяль на 55 хвилині завдав потужного удару з середньої дистанції в кут воріт Кепи Аррісабалагі.

Все той же Марсьяль на 73 хвилині оформив дубль, вперше вивівши свою команду вперед - нападаючому вдався обвідний удар з лінії штрафного після передачі від Маркуса Рашфорд.

Загалом, обидві команди в цій зустрічі упустили чимало гольових нагод.

На останній хвилині зустрічі господарів від першої поразки в АПЛ врятував точний удар півзахисника Росса Барклі, який виявився спритнішим за всіх у штрафному суперника і приніс таким чином "Челсі" один бал.

Після цієї гри в активі лондонців тепер 23 очки і перший рядок в турнірній таблиці. Що стосується "Манчестер Юнайтед", то вони набрали 14 пунктів і розташувалися на 8 позиції. Цікаво й те, що після забитого гола гравцями "Челсі" Моурінью накинувся на когось біля підтрибунного приміщення, а самі футболісти влаштували невелику сутичку.