Вільярреал і Атлетіко розійшлися миром

20 жовтня 2018, 23:01 | Футбол
вильярреал и атлетико сыграли вничью, laliga.es

В одному з двох центральних матчів 9-го туру Ла Ліги Вільярреал приймав мадридський Реал, в черговий раз претендує на боротьбу за чемпіонство. Дієго Сімеоне не міг розраховувати на послуги відразу кількох важливих виконавців, Дієго Коста і Савич отримали пошкодження, а Годін залишився на лавці запасних. У дебюті поєдинку команди придивлялися один до одного, граючи на рівних, а потім господарі заволоділи ігровою і територіальною перевагою, окупувавши чужу половину поля.

"Жовта субмарина" раз по раз розкривала оборону суперника, але їй не вистачало лише завершального удару по воротах, найчастіше провиною цьому був Хуанфран, неодноразово випереджаюче своїх опонентів і не дає їм наносити удари. Згодом гості заспокоїли гру і відвели загрозу від своїх воріт, іноді пробивали по чужим, але їх постріли не несли загрози частка Асенхо, якому не доводилося рятувати свою команду. А ось підопічні Кальєха мали непогану можливість забити ближче до закінчення першого тайму - Форнальс підключив до атаки Косту, який пробив у дотик, м'яч по дорозі зачепив ногу Хіменеса і опускався під поперечину, але Хмара був напоготові і перевів м'яч на кутовий. До виходу на перерву команди так і не зуміли відкрити рахунок і вирушили в роздягальні з "нулями" Друга половина зустрічі вийшло веселіше першої, відразу ж після поновлення гри команди стали по черзі атакувати, граючи без центру поля, успішніше в своїх починаннях виявився Атлетіко, який забив швидкий гол - на 51-й хвилині гості заробили штрафний, після подачі якого Фунес Морі пробив по своїм воротам, Асенхо і перекладина не дали м'ячу залетіти у ворота, але він відлетів прямо до Філіпе Луїсу, а бразилець таки відправив м'яч у сітку - 0 : 1. Після пропущеного гола Вільярреал повністю забрав м'яч під свій контроль і трохи пізніше мав блискучу можливість відновити паритет, але Морено не зумів реалізувати вихід один на один з Хмарою.

Кальєха вирішив підсилити гру своєї команди попереду і ще в першій половині другої 45-хвилинки випустив на поле Бакка, який відразу взяв участь у взятті воріт суперника - на 65-й хвилині Карлос прострілив у штрафну на Косту, удар Хауме був заблокований, але м'яч відлетів до Гаспару, який з рикошетом від Філіпе Луїса послав його в дальній кут - 1: 1. Після цього "жовта субмарина" отримала психологічну перевагу і став надавати ще більше тиску на чужу штрафну в одному з епізодів партії не витримав такого тиску і на рівному місці подарував м'яч супернику, завдяки чому Морено вивели на ударну позицію, але нападник знову не зумів переграти Хмари в ближньому бою.

Через хвилину воротар Атлетико знову зіграв вище всяких похвал, виручивши свою команду - Бакка вирвався на побачення з словенцем, прокинув м'яч повз голкіпера і вже заніс ногу для удару по воротах, але Хмара у відчайдушному стрибку кинувся під м'яч і не дозволив Карлосу відправити його в ворота. Тиск на ворота мадридців не знижувався, господарі створили ще один забійний момент, але знову не зуміли забити, так як багатостраждальний Морено НЕ замкнув простріл Кости, що не дотягнувши до м'яча. У кінцівці зустрічі підопічні Сімеоне заспокоїли гру і перебралися на чужу половину поля, неспішно перекочували м'яч в очікуванні фінального свистка і навіть могли вирвати перемогу, але Лемар не влучив по воротах з вигідної позиції після флангової подачі Хуанфрана. До закінчення поєдинку команди так і не зуміли забити, в результаті розійшовшись миром, можна сміливо заявити, що один двох центральних матчів туру вдався.

У 10-му турі Вільярреал відправиться в гості до сенсаційного Алавес, а Атлетіко прийме Реал Сосьєдад.

Вільярреал - Атлетіко 1: 1.

Голи: Гаспар, 65 - Філіпе Луїс, 51 Вільярреал: Асенсио - Гаспар, Гонсалес, Фунес Морі, Х. Коста - Трігерос, Ітурра (Бакка, 64 (Екамбі, 76)) - Касорла, Форнальс, Педраса (Касерес, 73) - Морено Атлетіко: Хмара - Хуанфран, Хіменес, Ернандес, Філіпе Луїс (Годін, 77) - Коке, партія, Родрі (Лемар, 46), Сауль - Грізманн, Калинич (Корреа, 46) Попередження: Ітурра, Гонсалес, Педраса - Хуанфран.