новини: 20 жовтня 2018 у рубриці:

Хаддерсфілд - Ліверпуль 0: 1 Відео голу і огляд матчу

Вашій увазі відеоогляд матчу 9-го туру АПЛ Хаддерсфілд - Ліверпуль.
Футбол 21 жовтня 2018, 00:00 (football.ua)

Мессі отримав травму в матчі проти Севільї і був замінений Мессі отримав травму в матчі проти Севільї і був замінений
Форвард Барселони Ліонель Мессі травму руки в матчі проти Севільї.
Футбол 20 жовтня 2018, 23:39 (football.ua)
Пеллегріні: Ярмоленко пошкодив щиколотку, але потрібно почекати вердикту лікарів Пеллегріні: Ярмоленко пошкодив щиколотку, але потрібно почекати вердикту лікарів
Андрія Ярмоленко відвезли на ношах в кінцівці першого тайму матчу з Тоттенхемом.
Футбол 20 жовтня 2018, 23:11 (football.ua)
Вільярреал і Атлетіко розійшлися миром Вільярреал і Атлетіко розійшлися миром
Команди Хав'єра Кальєха і Дієго Сімеоне не виявили переможця, обмінявшись забитими голами (1: 1).
Футбол 20 жовтня 2018, 23:01 (football.ua)
Роналду - перший футболіст, який забив 400 голів у ТОП-5 європейських ліг Роналду - перший футболіст, який забив 400 голів у ТОП-5 європейських ліг
У матчі проти Дженоа в рамках Серії А Кріштіану Роналду відзначився забитим голом.
Футбол 20 жовтня 2018, 23:20 (football.ua)
Вольфсбург - Баварія 1: 3 Відео голів та огляд матчу Вольфсбург - Баварія 1: 3 Відео голів та огляд матчу
Баварія перервала серію з 4-х матчів без перемог, обігравши Вольфсбург.
Футбол 20 жовтня 2018, 23:36 (football.ua)
Баварія перервала серію з 4-х матчів без перемог, обігравши Вольфсбург Баварія перервала серію з 4-х матчів без перемог, обігравши Вольфсбург
Баварія на виїзді без проблем впоралася з Вольфсбургом.
Футбол 20 жовтня 2018, 21:16 (football.ua)
Леганес зіграв внічию з Валенсією і покинув зону вильоту Леганес зіграв внічию з Валенсією і покинув зону вильоту
У дев'ятому турі чемпіонату Іспанії Леганес на виїзді не зміг утримати перемогу над Валенсією.
Футбол 20 жовтня 2018, 21:32 (football.ua)
АПЛ: чергова поразка Ньюкасла, Кардіффа здолав Фулхем і інші матчі суботи АПЛ: чергова поразка Ньюкасла, Кардіффа здолав Фулхем і інші матчі суботи
До вашої уваги результати суботніх матчів 9-го туру АПЛ.
Футбол 20 жовтня 2018, 21:30 (football.ua)
Бабич - про гру з Зорею: Ми практично все виконали з того, що планували Бабич - про гру з Зорею: Ми практично все виконали з того, що планували
Олександр Бабич задоволений грою своїх підопічних у матчі з Зорею.
Футбол 20 жовтня 2018, 22:44 (football.ua)
Хацкевич - про перемогу над Ворсклою: Наші проблеми в атаці нікуди не поділися Хацкевич - про перемогу над Ворсклою: Наші проблеми в атаці нікуди не поділися
Олександр Хацкевич подякував гравцям за перемогу над Ворсклою, однак, на думку наставника, у Динамо є проблеми в грі в атаці.
Футбол 20 жовтня 2018, 21:48 (football.ua)
ПСЖ не помітив Ам єн ПСЖ не помітив Ам'єн
Підопічні Томаса Тухель розгромили в рамках 10-го туру Ліги 1 Ам'єн (0: 5).
Футбол 20 жовтня 2018, 22:06 (football.ua)
Вест Хем - Тоттенхем 0: 1 Відео голу і огляд матчу Вест Хем - Тоттенхем 0: 1 Відео голу і огляд матчу
Тоттенхем мінімально обіграв Вест Хем, а українець Андрій Ярмоленко отримав травму.
Футбол 20 жовтня 2018, 22:36 (football.ua)
Удінезе - Наполі: Милик зіграє з перших хвилин Удінезе - Наполі: Милик зіграє з перших хвилин
Стали відомі стартові склади команд на 9-го туру італійської Серії А між Удінезе і неаполітанським Наполі.
Футбол 20 жовтня 2018, 22:27 (football.ua)
Пятов назвав найбільш пам ятний матч за Шахтар з чотирьохсот Пятов назвав найбільш пам'ятний матч за Шахтар з чотирьохсот
Воротар "гірників" Андрій Пятов прокоментував перемогу над Десною і досягнення позначки в 400 зіграних матчів за Шахтар.
Футбол 20 жовтня 2018, 14:19 (football.ua)
Мякушко: У Олександрії буде відчутна самовіддача і велике бажання перемогти Мякушко: У Олександрії буде відчутна самовіддача і велике бажання перемогти
Півзахисник Карпат Сергій Мякушко поділився думкою перед матчем з Олександрією.
Футбол 20 жовтня 2018, 14:42 (football.ua)
Саморано: Мауро Ікарді краще, ніж Ігуаїн Саморано: Мауро Ікарді краще, ніж Ігуаїн
Легендарний форвард Інтера Іван Саморано вважає, що нинішній нападник "нерадзуррі" Мауро Ікарді перевершує свого візаві з Мілана Гонсало Ігуаїна.
Футбол 20 жовтня 2018, 15:21 (football.ua)
Гуцуляк: Олександрія виграє дуже багато боротьби, слід налаштуватися на серйозну гру Гуцуляк: Олександрія виграє дуже багато боротьби, слід налаштуватися на серйозну гру
Нападник "левів" Олексій Гуцуляк прокоментував паузу в чемпіонаті і майбутній матч з Олександрією.
Футбол 20 жовтня 2018, 15:19 (football.ua)
Маріуполь - Зоря: Прийма замінить Харатін Маріуполь - Зоря: Прийма замінить Харатін
Стали відомі стартові склади команд на 12-го туру УПЛ між Маріуполем і луганською Зорею.
Футбол 20 жовтня 2018, 15:35 (football.ua)
Мартіаль відмовляється продовжувати контракт з МЮ і хоче піти Мартіаль відмовляється продовжувати контракт з МЮ і хоче піти
Нападаючий Манчестер Юнайтед Антоні Мартіаль намір покинути клуб.
Футбол 20 жовтня 2018, 15:28 (football.ua)
Кепа: Це був відмінний старт сезону, ми втратили не так багато очок Кепа: Це був відмінний старт сезону, ми втратили не так багато очок
Голкіпер Челсі Кепа Аррісабалага прокоментував виступ команди в поточному сезоні АПЛ.
Футбол 20 жовтня 2018, 16:02 (football.ua)
Бартомеу: Основна мета Барселони - перемога в Примері Бартомеу: Основна мета Барселони - перемога в Примері
Президент Барселони Хосеп Марія Бартомеу прокоментував цілі каталонців в поточному сезоні.
Футбол 20 жовтня 2018, 17:07 (football.ua)
Вест Хем - Тоттенхем: Ярмоленко вийде в старті Вест Хем - Тоттенхем: Ярмоленко вийде в старті
Вашій увазі стартові склади на матч 9-го туру АПЛ.
Футбол 20 жовтня 2018, 17:44 (football.ua)
Лучано Промені дав оцінку діям арбітра матчу Шахтар - Десна Лучано Промені дав оцінку діям арбітра матчу Шахтар - Десна
Голова комітету арбітрів України Лучано Лучі не розуміє дії Ігоря Бойка в моменті з відміною червоної картки для Луки Коберідзе.
Футбол 20 жовтня 2018, 18:12 (football.ua)
Челсі врятував нічию в матчі з Манчестер Юнайтед Челсі врятував нічию в матчі з Манчестер Юнайтед
Гола Росса Барклі в компенсований час подарував "синім" один бал (2: 2).
Футбол 20 жовтня 2018, 18:13 (football.ua)
Барелла: Якщо піду з Кальярі, то не заради грошей Барелла: Якщо піду з Кальярі, то не заради грошей
Півзахисник Кальярі Ніколо Барелла покине команду тільки заради задоволення своїх амбіцій.
Футбол 20 жовтня 2018, 18:23 (football.ua)
Маріуполь - Зоря 3: 2 Відео голів та огляд матчу Маріуполь - Зоря 3: 2 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі видеобзор матчу 12-го туру УПЛ Маріуполь - Зоря.
Футбол 20 жовтня 2018, 19:20 (football.ua)
Ярмоленко травмувався у грі з Тоттенхемом Ярмоленко травмувався у грі з Тоттенхемом
Андрія Ярмоленко винесли на носилках в кінцівці першого тайму матчу з Тоттенхемом.
Футбол 20 жовтня 2018, 20:49 (football.ua)
Ювентус - Дженоа: Куадрадо замінить Дібалу Ювентус - Дженоа: Куадрадо замінить Дібалу
Стали відомі стартові склади команд на 9-го туру італійської Серії А між туринським Ювентусом і генуезької Дженоа.
Футбол 20 жовтня 2018, 20:45 (football.ua)
Боруссія Д розбила Штутгарт, Хоффенхайм впорався з Нюрберге Боруссія Д розбила Штутгарт, Хоффенхайм впорався з Нюрберге
До вашої уваги результати матчів 8-го туру німецької Бундесліги.
Футбол 20 жовтня 2018, 21:14 (football.ua)