Архів новин 

новини: 10 жовтня 2018 у рубриці:  

Прокуратура пред'явила Поклонский підозра в скоєнні військових злочинів

Генеральна прокуратура підготувала і підписала підозра екс-прокурора Криму, "депутату" Держдуми Росії Наталії Поклонский.
Політика 10 жовтня 2018, 17:51 (glavnoe.ua)

На Черниговщине гвардейцы на бронетехнике эвакуируют мирное население, спасающееся от взрывов на арсенале ВСУ На Черниговщине гвардейцы на бронетехнике эвакуируют мирное население, спасающееся от взрывов на арсенале ВСУ
Более 100 гвардейцев обеспечивают режимные мероприятия и помогают эвакуировать население в районе взрывов арсеналов с боеприпасами на Черниговщин...
Суспільство 10 жовтня 2018, 17:55 (glavnoe.ua)
Білями збирається відібрати титули Усика: Це буде відмінний бій Білями збирається відібрати титули Усика: Це буде відмінний бій
Тоні хоче стати абсолютним чемпіоном у своєму останньому бою.
Спорт 10 жовтня 2018, 16:47 (ТСН.ua)
Бейл не зіграє проти Іспанії Бейл не зіграє проти Іспанії
Форвард збірної Уельсу Гарет Бейл отримав чергову травму.
Футбол 10 жовтня 2018, 17:01 (football.ua)
Лишь немногим более половины украинцев готовы защищать Украину с оружием в руках - результаты опроса Лишь немногим более половины украинцев готовы защищать Украину с оружием в руках - результаты опроса
Согласно результатам опроса, проведенного Социологической группой «Рейтинг» в сентябре-октябре 2018 года, 52% опрошенных выразили готовность в сл...
Суспільство 10 жовтня 2018, 17:54 (glavnoe.ua)
Бошіров і Петров стежили за Скрипаль Бошіров і Петров стежили за Скрипаль
Російські громадяни з паспортами на імена Олександра Петрова і Руслана Бошірова були в Празі одночасно з Сергія Скрипаля в жовтні 2014 року, пові...
Політика 10 жовтня 2018, 16:42 (glavnoe.ua)
Ворскла почне готуватися до другого кола УПЛ в п ятницю Ворскла почне готуватися до другого кола УПЛ в п'ятницю
Стали відомі плани Ворскли на час паузи, пов'язаної з іграми збірних.
Футбол 10 жовтня 2018, 16:35 (football.ua)
Травма Тайсона: що робити Фонсека Травма Тайсона: що робити Фонсека
Football. ua оцінює шанси Шахтаря на успішне проходження відрізка без найважливішої бойової одиниці, а також пропонує варіанти гри без лідера і к...
Футбол 10 жовтня 2018, 16:35 (football.ua)
Анна Позднякова: Майбутнє Літнього театру Анна Позднякова: Майбутнє Літнього театру
В кінці минулого тижня, надихнувшись спікерами інвестфоруму, я піднімала тему необхідності створення стратегії розвитку міста, розробки міських п...
Україна 10 жовтня 2018, 16:15 (Odessa Daily)
Брюгге, Андерлехт, Стандард і Генк підозрюють в шахрайстві з трансферами Брюгге, Андерлехт, Стандард і Генк підозрюють в шахрайстві з трансферами
Бельгійська поліція провела рейд по офісах десяти клубів національної першості.
Футбол 10 жовтня 2018, 16:10 (football.ua)
Баварія зацікавилася Шкрініаром Баварія зацікавилася Шкрініаром
Захисник Інтера Мілан Шкрініар може вже в січні опинитися в Бундеслізі.
Футбол 10 жовтня 2018, 16:28 (football.ua)
Спасатели показали последствия взрыва военного арсенала в Ичне Спасатели показали последствия взрыва военного арсенала в Ичне
Об этом на своей странице в соцсети рассказал Глава ГСЧС Украины Николай Чечоткин:
Події 10 жовтня 2018, 16:03 (glavnoe.ua)
Злата Огневич рассказала, когда она может стать мамой Злата Огневич рассказала, когда она может стать мамой
Популярная украинская певица Злата Огневич провела прямой эфир программы «Ранок з Україною», которая выходит на телеканале «Украина» по будням в ...
Шоу-бізнес 10 жовтня 2018, 16:21 (tv.ua)
Даніеле Де Россі. Правила життя Даніеле Де Россі. Правила життя
Представляємо вашій увазі висловлювання півзахисника Роми Даніеле Де Россі.
Футбол 10 жовтня 2018, 13:45 (football.ua)
Шахтар і ФК Львів на різних полюсах по стабільності команд Шахтар і ФК Львів на різних полюсах по стабільності команд
За даними CIES, Шахтар - один з найстабільніших за складом в Європі, ФК Львів - один з найбільш нестабільних.
Футбол 10 жовтня 2018, 13:54 (football.ua)
Бонуччі: Перехід в Мілан був помилкою Бонуччі: Перехід в Мілан був помилкою
Захисник Ювентуса Леонардо Бонуччі поділився думкою про свій трансфер в Мілан.
Футбол 10 жовтня 2018, 14:01 (football.ua)
Більше сексу, ніж будь-коли: Іглесіас прокоментував своє інтимне життя з Курніковою Більше сексу, ніж будь-коли: Іглесіас прокоментував своє інтимне життя з Курніковою
Співак зізнався, як змінилося його життя з народженням двійнят.
Світські хроніки 10 жовтня 2018, 13:51 (ТСН.ua)
Офіційно: Вентура очолив К єво Офіційно: Вентура очолив К'єво
К'єво оголосив про призначення Джампьеро Вентури на посаду головного тренера.
Футбол 10 жовтня 2018, 14:06 (football.ua)
Леся Никитюк зайнялася пікантним домашнім фітнесом з відомим ведучим Леся Никитюк зайнялася пікантним домашнім фітнесом з відомим ведучим
В одному з випусків ігрового шоу «Хто проти блондинок? »За головний грошовий приз позмагався ведучий« Євробачення-2017 »Олександр Скічко. Навряд...
Шоу-бізнес 10 жовтня 2018, 14:26 (tv.ua)
Лазерна косметологія: рішення проблем із зовнішністю Лазерна косметологія: рішення проблем із зовнішністю
Застосування лазера дозволило зробити прорив в естетичної косметології. Завдяки йому стали можливими ті види корекції зовнішності, які не були до...
Здоров'я 10 жовтня 2018, 15:04 (e-news.com.ua)
Микита Шевченко: Я патріот України Микита Шевченко: Я патріот України
Воротар Карпат Микита Шевченко вибачився за "лайк" під постом в Інстаграм.
Футбол 10 жовтня 2018, 14:26 (football.ua)
Едерсон: Аліссон на крок попереду мене, і він мій друг Едерсон: Аліссон на крок попереду мене, і він мій друг
Голкіпер Манчестер Сіті і збірної Бразилії Едерсон розповів про воротаря Ліверпуля Аліссон.
Футбол 10 жовтня 2018, 14:45 (football.ua)
Ліфтинг: нова молодість Ліфтинг: нова молодість
Ліфтинг - загальна назва для процедури, в ході якої відбувається підтягування шкіри з відновленням її молодості і пружності. До нього звертаються...
Здоров'я 10 жовтня 2018, 14:47 (e-news.com.ua)
Росія вважає Захід небезпечним супротивником Росія вважає Захід небезпечним супротивником
Америка і Європа відверто шкодять нашій країні.
Політика 10 жовтня 2018, 14:40 (YTPO.ru)
Опитування: Українці почали краще ставитися до РФ Опитування: Українці почали краще ставитися до РФ
Дослідження КМІС і Левада-центру показало, що 48% українців позитивно налаштовані по відношенню до Росії, а серед росіян позитивно налаштовані по...
Суспільство 10 жовтня 2018, 15:52 (glavnoe.ua)
Парубий подписал закон о приветствии  Слава Украине! Парубий подписал закон о приветствии "Слава Украине!"
Спикер Верховной рады Украины Андрей Парубий подписал законопроект №9036 о введении военного приветствия "Слава Украине! " в Национальной полиции...
Політика 10 жовтня 2018, 16:02 (glavnoe.ua)
Хмара тегів