Архів новин 

новини: 23 липня 2017 у рубриці:  

Годування грудьми рятує від атеросклерозу

Вчені та педіатри неодноразово приводили докази того, що годування грудьми корисно для здоров'я дитини. І список цих доказів постійно поповнюється.
Здоров'я 24 липня 2017, 00:00 (NeBoley.com.ua)

Генетики розкрили таємницю сперматозоїда Генетики розкрили таємницю сперматозоїда
Низький відсоток успіху при клонуванні ссавців може пояснюватися тим, що в природних умовах з сперматозоїда в яйцеклітину потрапляє не тільки пол...
Здоров'я 23 липня 2017, 23:50 (NeBoley.com.ua)
Камінь в сечоводі: як позбутися від напасті Камінь в сечоводі: як позбутися від напасті
Через розвиток сечокам'яної хвороби, приблизно в п'ятдесяти відсотках випадків утворюються камінці в сечоводах. По ряду деяких обставин вони почи...
Здоров'я 23 липня 2017, 19:36 (NeBoley.com.ua)
Великі секрети про маленький живіт Великі секрети про маленький живіт
Ох вже ці одвічні проблеми схуднення! Скільки клопоту вони нам доставляють. І ось коли ви, обмежуючи себе в найулюбленіших стравах нарешті домага...
Здоров'я 23 липня 2017, 19:58 (e-news.com.ua)
Грудне молоко - ліки від ожиріння Грудне молоко - ліки від ожиріння
Вчені виявили, що грудне молоко здатне захистити дитину в майбутньому від ожиріння.
Здоров'я 23 липня 2017, 22:05 (NeBoley.com.ua)
Вилікувати СНІД можна тренуванням крові Вилікувати СНІД можна тренуванням крові
Справитися зі СНІДом можна, якщо виділити з крові клітини імунної системи, навчити їх розпізнавати і знищувати вірус, а потім ввести їх назад в о...
Здоров'я 23 липня 2017, 22:38 (NeBoley.com.ua)
Морфій призводить до підвищеної чутливості болю у немовлят в майбутньому Морфій призводить до підвищеної чутливості болю у немовлят в майбутньому
У недоношених немовлят, яким роблять ін'єкції морфію, буде підвищена чутливість до болю, до такого висновку прийшли американські дослідники.
Здоров'я 23 липня 2017, 08:03 (NeBoley.com.ua)
Буряковий сік знижує артеріальний тиск Буряковий сік знижує артеріальний тиск
Вживання 500 мл бурякового соку на день знижує артеріальний тиск. Ефект настає приблизно через годину після прийому соку і триває протягом доби, ...
Здоров'я 23 липня 2017, 08:14 (e-news.com.ua)
Тривожні ознаки дефіциту магнію в організмі Тривожні ознаки дефіциту магнію в організмі
Вчені склали список факторів, що відповідають за дефіцит магнію в організмі.
Здоров'я 23 липня 2017, 10:55 (NeBoley.com.ua)
Вчені продовжили життя в 10 разів Вчені продовжили життя в 10 разів
Каліфорнійські вчені створили генетично-модифікований живий організм, здатний жити в 10 разів довше, ніж йому належить. Це найбільше продовження ...
Здоров'я 23 липня 2017, 13:46 (NeBoley.com.ua)
Хірургічне лікування ожиріння допомагає в боротьбі з діабетом Хірургічне лікування ожиріння допомагає в боротьбі з діабетом
Хірургічне втручання в боротьбі з ожирінням допоможе вилікувати цукровий діабет, таку заяву зробили австралійські вчені.
Здоров'я 23 липня 2017, 13:38 (NeBoley.com.ua)
Після трансплантації органів медикаменти можна буде не брати Після трансплантації органів медикаменти можна буде не брати
Вчені стали на крок ближче до можливості не брати медикаменти протягом усього життя після пересадки нирки, повідомляє ВВС.
Здоров'я 23 липня 2017, 14:23 (NeBoley.com.ua)
Навіть за невелику оплату жінки не проходять мамографічне обстеження Навіть за невелику оплату жінки не проходять мамографічне обстеження
Навіть при зниженні оплати за маммограмму, існує невелика ймовірність того, що жінки будуть регулярно проходити цю процедуру, повідомляють вчені.
Здоров'я 23 липня 2017, 14:53 (NeBoley.com.ua)
Миття рук врятує від діареї Миття рук врятує від діареї
Миття рук належним чином зменшить ризик виникнення діареї на 30%, заявили вчені Нігерії.
Здоров'я 23 липня 2017, 19:29 (NeBoley.com.ua)
Виявлена ??телепатичний зв язок між молекулами ДНК Виявлена ??телепатичний зв'язок між молекулами ДНК
ДНК з подібною структурою здатні впізнавати один одного без допомоги білків та інших біохімічних з'єднань. До таких висновків приходять автори до...
Здоров'я 23 липня 2017, 00:50 (NeBoley.com.ua)
Протизаплідні таблетки на 30 років знижують ризик виникнення раку яєчників Протизаплідні таблетки на 30 років знижують ризик виникнення раку яєчників
Протизаплідні таблетки захищають жінок від виникнення раку яєчників протягом 30 років з моменту припинення прийому медикаментів.
Здоров'я 23 липня 2017, 07:43 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів