Архів новин 

новини: 1 травня 2017 у рубриці:  

Життя без стресів

Хочеш бути завжди в нормі? Тоді дотримуйся збалансованого харчування, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pannochka. net Відчуваєш, що тебе підстерігає стрес? Пам'ятай: правильне здорове харчування - запорука твоєї емоційної ...
Здоров'я 01 травня 2017, 22:55 (e-news.com.ua)

Рекомендоване харчування при ожирінні Рекомендоване харчування при ожирінні
Ця система харчування призначається лікарями при ожирінні. Вона допомагає вивести з організму зайву воду, нормалізувати роботу серця і нирок. Ре...
Здоров'я 01 травня 2017, 22:42 (e-news.com.ua)
У Британії знайшли копито коня Наполеона У Британії знайшли копито коня Наполеона
Після розгрому бонапартових військ кінь до 1831 роки жила на англійській фермі.
Технології 01 травня 2017, 18:45 (Зеркало недели)
Рум яні щічки: поради Рум'яні щічки: поради
Стреси, гормональні зміни, несприятлива екологія та постійна втома залишають сліди на обличчі. Однак з цим можна і потрібно боротися.
Здоров'я 01 травня 2017, 21:30 (NeBoley.com.ua)
SpaceX Ілона Маска запустила супутник розвідки США SpaceX Ілона Маска запустила супутник розвідки США
Для компанії це був перший запуск військового супутника. Подробиці місії були засекречені.
Технології 01 травня 2017, 21:28 (Зеркало недели)
Алергія провокує рак Алергія провокує рак
У людей, які страждають різними алергічними реакціями, ймовірність розвитку раку крові виявляється трохи вище, ніж у здорових.
Здоров'я 01 травня 2017, 22:37 (NeBoley.com.ua)
Цей овоч вважається найкращим для нормалізації тиску Цей овоч вважається найкращим для нормалізації тиску
Хороші новини для гіпертоніків: стакан бурякового соку може значно знизити артеріальний тиск, впевнені британські дослідники.
Здоров'я 01 травня 2017, 13:10 (NeBoley.com.ua)
Чим краще апетит, тим довше проживеш Чим краще апетит, тим довше проживеш
Вдалося довести зв'язок між апетитом і смертністю, особливо у літніх людей. Було встановлено, що порушення апетиту значно підвищують ризик ранньо...
Здоров'я 01 травня 2017, 13:33 (e-news.com.ua)
Спроба кинути курити виявляється успішною не більше ніж у третині випадків Спроба кинути курити виявляється успішною не більше ніж у третині випадків
Підвищити ефективність лікування може комплексний підхід в лікуванні цієї складної і хронічну залежність, вважають вчені з Університету Каліфорні...
Здоров'я 01 травня 2017, 13:48 (NeBoley.com.ua)
Навіщо насправді на твоєму iPhone є «режим польоту» Навіщо насправді на твоєму iPhone є «режим польоту»
Раптово, все зовсім не так, як ми думали.
Технології 01 травня 2017, 16:04 (InternetUA)
Вчені назвали терміни першого контакту людей з інопланетянами Вчені назвали терміни першого контакту людей з інопланетянами
Фахівці SETI втілили безліч проектів з пошуку та встановлення контакту з інопланетними істотами. На думку сьогоднішнього головного астронома Інст...
Наука та здоров'я 01 травня 2017, 16:37 (glavnoe.ua)
Довірливий чоловік подарував шахраям 15 тисяч гривень Довірливий чоловік подарував шахраям 15 тисяч гривень
До жителя Теребовлянського району зателефонував черговий мобільний аферист. Чоловік представився співробітником банку та повідомив, що з банківсь...
Технології 01 травня 2017, 16:14 (InternetUA)
Нові надії на одужання у хворих на рак кишечника Нові надії на одужання у хворих на рак кишечника
На ранніх етапах захворювання у хворих на рак кишечника є надії на одужання, але на жаль, рак кишечника часто рецидивує.
Здоров'я 01 травня 2017, 18:06 (NeBoley.com.ua)
Оливкова олія: очевидна користь для здоров я Оливкова олія: очевидна користь для здоров'я
Продукти, що містять оливкове масло, здатні знижувати ризик розвитку ішемічної хвороби серця - такі дані, отримані з багатьох досліджень про кори...
Здоров'я 01 травня 2017, 17:47 (NeBoley.com.ua)
Вчені розповіли, як знизити тягу до цукру за 5 днів Вчені розповіли, як знизити тягу до цукру за 5 днів
Постійна присутність в раціоні харчування рафінованого цукру є причиною надмірних жирових відкладень, а також сприяє запальним процесам, вважають...
Здоров'я 01 травня 2017, 03:14 (NeBoley.com.ua)
8 міфів про догляд за зубами, які шкодять нашому здоров ю 8 міфів про догляд за зубами, які шкодять нашому здоров'ю
Лікарі-стоматологи розвінчали 8 міфів про догляд за зубами, які шкодять нашому здоров'ю.
Здоров'я 01 травня 2017, 03:58 (NeBoley.com.ua)
Лазер усуває шрами від прищів Лазер усуває шрами від прищів
Американські лікарі запропонували новий метод усунення шрамів, що утворюються в результаті вугрової висипки на обличчі. За попередніми даними, йо...
Здоров'я 01 травня 2017, 04:46 (NeBoley.com.ua)
Baidu завершила квартал з 10-процентним падінням прибутку Baidu завершила квартал з 10-процентним падінням прибутку
Компанія Baidu, що володіє однойменною найбільшою в Китаї системою пошуку в інтернеті, оприлюднила фінансову звітність за перший квартал. Прибуто...
Технології 01 травня 2017, 09:15 (InternetUA)
Розроблено ліки від сивини Розроблено ліки від сивини
Багато стурбовані тим, щоб зберегти природний колір свого волосся до глибокої старості. Але, на жаль, люди з віком сивіють. Причому з цією пробле...
Здоров'я 01 травня 2017, 10:01 (e-news.com.ua)
У продуктах з сирого молока можуть бути смертельно небезпечні бактерії У продуктах з сирого молока можуть бути смертельно небезпечні бактерії
Всім любителям сиру сорту Емменталь необхідно гарненько задуматися про свою звичку.
Здоров'я 01 травня 2017, 10:37 (NeBoley.com.ua)
Жінка продавала через інтернет неіснуючі товари Жінка продавала через інтернет неіснуючі товари
Усе більше людей стає жертвами Інтернет шахраїв, перераховуючи власні кошти за неіснуючі товари.
Технології 01 травня 2017, 10:15 (InternetUA)
Цукерберг несподівано приїхав на вечерю до звичайної сім ї Цукерберг несподівано приїхав на вечерю до звичайної сім'ї
Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг несподівано приїхав в гості до звичайної американської сім'ї з Огайо, повідомляє «Бі-бі-сі».
Технології 01 травня 2017, 12:15 (InternetUA)
Вишневий сік збільшує тривалість і якість сну Вишневий сік збільшує тривалість і якість сну
Вчені зі Школи біологічних наук при Університеті Нортумбрії відкрили несподівану властивість вишневого соку. Виявляється, він може подарувати дод...