Архів новин 

новини: 4 червня 2017 у рубриці:  

Пьолі очолить Фіорентину в найближчі 72 години

Екс-насавнік Інтера Стефано Пьолі незабаром буде офіційно оголошений головним тренером Фіорентини.
Футбол 04 червня 2017, 23:35 (football.ua)

Наполі близький до придбання півзахисника Гента Наполі близький до придбання півзахисника Гента
Переговори між хавбеком Гента Томасом Фокетом і Наполі знаходяться на просунутій стадії.
Футбол 04 червня 2017, 22:59 (football.ua)
Ноліто: З нетерпінням чекаю повернення до Іспанії Ноліто: З нетерпінням чекаю повернення до Іспанії
Вінгер Манчестер Сіті Ноліто дуже хоче покинути Манчестер Сіті.
Футбол 04 червня 2017, 22:26 (football.ua)
Вальверде: Моя мета - виграти всі Вальверде: Моя мета - виграти всі
Головний тренер Барселони Ернесто Вальверде поділився очікуваннями від роботи в новому клубі.
Футбол 04 червня 2017, 22:45 (football.ua)
Лестер націлився на захисника Лаціо Лестер націлився на захисника Лаціо
Захисник Лаціо Уеслі Худт може влітку перейти в Лестер.
Футбол 04 червня 2017, 22:21 (football.ua)
Роналду похвалився новою  чемпіонської  зачіскою Роналду похвалився новою "чемпіонської" зачіскою
Нападаючий Реала Кріштіану Роналду змінив імідж після перемоги в Лізі чемпіонів.
Футбол 04 червня 2017, 22:31 (football.ua)
Ньюкасл підписав центрбека Ейбар Ньюкасл підписав центрбека Ейбар
Захисник Флоріан Лежен виступатиме за команду Рафаеля Бенітеса.
Футбол 04 червня 2017, 18:33 (football.ua)
Лейпциг підпише Бруму за 12 млн євро Лейпциг підпише Бруму за 12 млн євро
РБ Лейпциг зумів збити ціну в переговорах по вінгера Галатасарая Бруме.
Футбол 04 червня 2017, 18:56 (football.ua)
Перес: Не знаю де буде грати Де Хеа, я не провидець Перес: Не знаю де буде грати Де Хеа, я не провидець
Президент Реала Флорентіно Перес не виразив впевненість з приводу трансферу Давіда Де Хеа.
Футбол 04 червня 2017, 20:12 (football.ua)
Жардім: Інтер зробив мені пропозицію, а клуби з Китаю згодні озолотити мене Жардім: Інтер зробив мені пропозицію, а клуби з Китаю згодні озолотити мене
Головний тренер Монако Леонарду Жардім заявив, що у нього на руках є пропозиції роботи від нерадзуррі і декількох китайських клубів.
Футбол 04 червня 2017, 20:26 (football.ua)
Коноплянка: Німці не дуже ввічливі по відношенню до українців Коноплянка: Німці не дуже ввічливі по відношенню до українців
Півзахисник Шальке Євген Коноплянка розповів про ставлення в Німеччині до українців.
Футбол 04 червня 2017, 20:48 (football.ua)
Перес: Зідан може залишитися в Реалі до кінця життя Перес: Зідан може залишитися в Реалі до кінця життя
Президент Реала Флорентіно Перес з великим захопленням оцінив роботу Зінедіна Зідана.
Футбол 04 червня 2017, 20:38 (football.ua)
Тухель може призупинити кар єру Тухель може призупинити кар'єру
Колишній наставник дортмундської Боруссії Томас Тухель не може знайти роботу.
Футбол 04 червня 2017, 21:38 (football.ua)
Азар: Я розгляну пропозицію від Реала Азар: Я розгляну пропозицію від Реала
Півзахисник Челсі Еден Азар готовий до переїзду в Мадрид.
Футбол 04 червня 2017, 22:17 (football.ua)
Роналду: Мене не зможуть критикувати, адже цифри не брешуть Роналду: Мене не зможуть критикувати, адже цифри не брешуть
Вінгер Реала Кріштіану Роналду впевнений, що дав гідну відповідь всім своїм критикам і ненависникам, які стверджували, що він - "вже не той".
Футбол 04 червня 2017, 13:27 (football.ua)
Зінченко: Закріпитися в Ман Сіті - мета №1 Зінченко: Закріпитися в Ман Сіті - мета №1
Належний Манчестер Сіті півзахисник Олександр Зінченко бажає стати важливим гравцем Городян.
Футбол 04 червня 2017, 14:04 (football.ua)
Бензема: Показали, що Реал є найкращим клубом в світі Бензема: Показали, що Реал є найкращим клубом в світі
Форвард Реала Карім Бензема поділився емоціями після перемоги у фіналі Ліги чемпіонів.
Футбол 04 червня 2017, 13:59 (football.ua)
Грізманн залишається в Атлетіко: Було б підло піти зараз Грізманн залишається в Атлетіко: Було б підло піти зараз
Уболівальникам інших клубів не варто сподіватися на придбання нападника Атлетіко Антуана Грізманн цього літа.
Футбол 04 червня 2017, 13:51 (football.ua)
Лестер зробив запит по Сігурдссону Лестер зробив запит по Сігурдссону
Лідер Суонсі Гільфі Сігурдссон може продовжити кар'єру в Лестері.
Футбол 04 червня 2017, 13:46 (football.ua)
Наінгголан - про поразку Ювентуса: Який прекрасний вечір Наінгголан - про поразку Ювентуса: Який прекрасний вечір
Півзахисник Роми Раджа Наїнгголан не упустив можливості познущатися над уболівальниками принципового суперника римлян - Ювентуса.
Футбол 04 червня 2017, 15:40 (football.ua)
Роналду забив 600-й гол у кар єрі Роналду забив 600-й гол у кар'єрі
Другий гол у ворота Ювентуса в фіналі Ліги чемпіонів став ювілейним для вінгера Реала Кріштіану Роналду.
Футбол 04 червня 2017, 15:27 (football.ua)
Фердинанд про Рамосі: Мені було б соромно дивитися в очі синові після такого Фердинанд про Рамосі: Мені було б соромно дивитися в очі синові після такого
Екс-захисник Манчестер Юнайтед Ріо Фердинанд прокоментував епізод фіналу Ліги чемпіонів між Серхіо Рамосом і Хуаном Куадрадо.
Футбол 04 червня 2017, 16:15 (football.ua)
Бос очолить Боруссію Д - ЗМІ Бос очолить Боруссію Д - ЗМІ
Тренер Аякса Петер Бос найближчим часом може залишити клуб і перебратися в Дортмунд.
Футбол 04 червня 2017, 16:27 (football.ua)
Мілан може перехопити Фабіньо у Манчестер Сіті Мілан може перехопити Фабіньо у Манчестер Сіті
Півзахисник Монако Фабіньо став об'єктом інтересу двох клубів.
Футбол 04 червня 2017, 16:47 (football.ua)
Фанати  Волині  готові зривати матчі  Вереса  в Луцьку Фанати "Волині" готові зривати матчі "Вереса" в Луцьку
Рівненському клубу влаштують акції протесту.
Спорт 04 червня 2017, 16:42 (ТСН.ua)
Лемін: Роналду завжди був найкращим гравцем світу Лемін: Роналду завжди був найкращим гравцем світу
Півзахисник Ювентуса Маріо Лемін визнав поразку в фіналі Ліги чемпіонів і захопився грою Кріштіану Роналду.
Футбол 04 червня 2017, 16:40 (football.ua)
Буффон: У мене ще є шанс виграти Лігу чемпіонів, ще один рік за контрактом Буффон: У мене ще є шанс виграти Лігу чемпіонів, ще один рік за контрактом
Воротар Ювентуса Джанлуїджі Буффон розраховує на ще один шанс в Лізі чемпіонів.
Футбол 04 червня 2017, 17:04 (football.ua)
Іско: Я навіть і не мріяв про такі перемоги Іско: Я навіть і не мріяв про такі перемоги
Півзахисник Реала Іско розповів про емоції після третьої перемоги в Лізі чемпіонів.
Футбол 04 червня 2017, 17:00 (football.ua)
Коноплянка розкритикував тренера  Шальке : він боягуз Коноплянка розкритикував тренера "Шальке": він боягуз
Женя побажав Вайнцирль не затримали довго в клубі.
Спорт 04 червня 2017, 18:23 (ТСН.ua)
Як тільки ви припиняєте робити фізичні вправи, користь від них пропадає за короткий термін Як тільки ви припиняєте робити фізичні вправи, користь від них пропадає за короткий термін
Фізичні вправи допомагають людям підтримувати здоров'я і швидко відновлюватися після захворювань, але позитивний ефект пропадає, як тільки занятт...