Архів новин 

новини: 29 травня 2020 у рубриці:  

Російський оператор скасував круїзи в Крим

Російський оператор ТОВ «Чорноморські морські круїзи» повідомляє про скасування круїзів лайнера «Князь Володимир» з Краснодарського краю сусідньої Росії в анексувати Крим через пандемію коронавируса.
Економіка 29 травня 2020, 20:02 (glavnoe.ua)

Новости в Гламуре за неделю: новая девушка Остапчука и ДТП Венсана Касселя Новости в Гламуре за неделю: новая девушка Остапчука и ДТП Венсана Касселя
Также на этой неделе ексдружині Сереги удалось встретиться с одним из сыновей.
Світські хроніки 29 травня 2020, 19:14 (ТСН.ua)
Кабмін дозволив людям старті 60 років брати участь в організації спортивних змагань Кабмін дозволив людям старті 60 років брати участь в організації спортивних змагань
УПЛ зуміє зняти деякі обмеження після рестарту.
Футбол 29 травня 2020, 16:49 (football.ua)
Анна Трінчер шокувала молодим видом своєї бабусі з довгим волоссям Анна Трінчер шокувала молодим видом своєї бабусі з довгим волоссям
Артистка своїми фото з родичкою викликала ажіотаж.
Світські хроніки 29 травня 2020, 16:47 (ТСН.ua)
Вчені привезли в Антарктику COVID-19? Вчені привезли в Антарктику COVID-19?
Три австралійських медика опублікували в журналі Thorax статтю, розповівши про засвідченої ними спалаху COVID-19 на борту експедиційного круїзног...
Здоров'я 29 травня 2020, 17:51 (glavnoe.ua)
Злива в Красноярську, ураган в Новосибірську і Москві Злива в Красноярську, ураган в Новосибірську і Москві
Справжня злива з сильним вітром обрушився на Красноярськ ввечері у вівторок. За вечір на місто вилилася майже місячна норма води. Вулиця Партизан...
Події 29 травня 2020, 18:57 (Life-News.Ru)
Перша європейська країна дозволила вболівальникам повернутися на стадіони Перша європейська країна дозволила вболівальникам повернутися на стадіони
На одну людину має припадати чотири місця на трибунах.
Спорт 29 травня 2020, 13:23 (ТСН.ua)
Злата Огневич пошла на серьезные жертвы ради нового клипа Злата Огневич пошла на серьезные жертвы ради нового клипа
Артистка представила новую композицию "Гола правда".
Світські хроніки 29 травня 2020, 12:42 (ТСН.ua)
Американка дізналася про вагітність за дві години до пологів Американка дізналася про вагітність за дві години до пологів
Дівчина вирішила, що у неї каміння в нирках і несподівано для себе народила дочку. У неї не було типових для вагітності симптомів.
Здоров'я 29 травня 2020, 14:32 (Корреспондент.net)
В Киеве 2849 подтвержденных случаев заболевания COVID-19 В Киеве 2849 подтвержденных случаев заболевания COVID-19
kiev. png За сутки в Киеве от коронавируса выздоровел 91 человек, выявлено 56 новых случаев. Об этом сегодня на брифинге рассказал мэр столицы Ви...
Здоров'я 29 травня 2020, 13:30 (Електронні Вісті)
Олег Винник показал, как снимался его клип на трек  Безумная любовь Олег Винник показал, как снимался его клип на трек "Безумная любовь"
Съемки проходили в одном из павильонов в Киеве.
Світські хроніки 29 травня 2020, 13:43 (ТСН.ua)
В Киевской городской клинической больнице заболели 89 медработников В Киевской городской клинической больнице заболели 89 медработников
medik. jpg В Киеве с начала эпидемии коронавирусной инфекцией COVID-19 заболели 420 медиков, больше всего - в городской больнице No3 - 89 человек...
Здоров'я 29 травня 2020, 13:53 (Електронні Вісті)
Лікарям як захист від коронавируса видали костюми привидів Лікарям як захист від коронавируса видали костюми привидів
Аналогічні наряди продаються в місцевому магазині під назвою Світ танцю. Магазин спеціалізується на одягу для розваг.
Здоров'я 29 травня 2020, 15:43 (Корреспондент.net)
Карантинные меры ослабят в Луганской, Волынской и Закарпатской областях Карантинные меры ослабят в Луганской, Волынской и Закарпатской областях
oslabl. jpg В Луганской, Волынской и Закарпатской областях ослабят карантинные меры. Об этом сообщает пресс-служба Минздрава. читать дальше
Здоров'я 29 травня 2020, 14:54 (Електронні Вісті)
Інсульт, інфаркт, ампутація: який рівень цукру в крові вважається небезпечним Інсульт, інфаркт, ампутація: який рівень цукру в крові вважається небезпечним
Кардіолог Андрій Кондрахін пояснив, чому надмірне споживання цукру так небезпечно для здоров'я і при яких значеннях глюкометра потрібно звертатис...
Здоров'я 29 травня 2020, 02:30 (NeBoley.com.ua)
Майора медичної служби судитимуть за вимагання хабара від пораненого учасника АТО Майора медичної служби судитимуть за вимагання хабара від пораненого учасника АТО
У Житомирі судитимуть майора медичної служби, обвинуваченого у вимаганні та отриманні 1000 доларів США неправомірної вигоди від пораненого учасни...
Події 29 травня 2020, 04:39 (glavnoe.ua)
Перевірка безпеки в аеропортах США: 7 нових правил для авіамандрівників Перевірка безпеки в аеропортах США: 7 нових правил для авіамандрівників
Якщо ви плануєте літати в доступному для огляду майбутньому в США, підготуйтеся до нових правил, які доведеться дотримуватися, проходячи через си...
Суспільство 29 травня 2020, 03:34 (glavnoe.ua)
Чи не спрацювало: у Болівії троє дітей дали вкусити себе отруйній павуку, сподіваючись стати спайдерменами Чи не спрацювало: у Болівії троє дітей дали вкусити себе отруйній павуку, сподіваючись стати спайдерменами
Троє братів з Болівії дозволили павуку чорну вдову вкусити їх, вірячи, що в результаті цього кожен з них перетвориться в Людини-павука, пише Fox ...
Події 29 травня 2020, 05:43 (glavnoe.ua)
У Старому місті Вільнюса стане менше машин і більше пішоходів У Старому місті Вільнюса стане менше машин і більше пішоходів
Влада Вільнюса почали реорганізовувати рух в історичному центрі Вільнюса (Старе місто), щоб зробити його більш дружелюбним для пішоходів.
Суспільство 29 травня 2020, 06:52 (glavnoe.ua)
Дослідження: домашні справи можуть замінити похід в спортивний зал Дослідження: домашні справи можуть замінити похід в спортивний зал
Інтенсивна прибирання навантажує організм не гірше, ніж похід у тренажерний зал. Миття підлоги, прибирання ліжка, протирання пилу - в сумі набира...
Спорт 29 травня 2020, 07:56 (e-news.com.ua)
Користь імбирного чаю для схуднення Користь імбирного чаю для схуднення
Імбир для схуднення стає останнім часом все більш популярним серед жінок і дівчат, які мріють придбати красиві форми. Крім того, судячи з відгукі...
Здоров'я 29 травня 2020, 10:07 (e-news.com.ua)
Психологи рассказали, как адаптироваться к жизни после карантина Психологи рассказали, как адаптироваться к жизни после карантина
Украина стала на путь ослабления карантина.
Здоров'я 29 травня 2020, 08:54 (NeBoley.com.ua)
Буряк може захистити від раку кишечника Буряк може захистити від раку кишечника
Буряк може захистити людину від раку кишечника, повідомляють вчені з Німецького Ракового Центру в Гайдельберзі. За їх словами, буряк входить в сп...