Архів новин 

новини: 1 червня 2020 у рубриці:  

Кращий бомбардир Чарльтона НЕ буде догравати сезон, щоб не отримати травму

Крім Лайла Тейлора, таке ж рішення прийняли Кріс Соллі і Девід Девіс.
Футбол 01 червня 2020, 23:21 (football.ua)

Футболіст  Футболіст "
Оларенваджу Кайоде посилається на завершення орендної угоди.
Спорт 01 червня 2020, 23:19 (ТСН.ua)
Вчені розповіли, чому сіль небезпечна для організму Вчені розповіли, чому сіль небезпечна для організму
Дослідники з Америки заявляють: надмірне споживання солі з продуктами харчування може стати причиною розвитку цілого ряду захворювань і навіть ра...
Здоров'я 01 червня 2020, 21:06 (e-news.com.ua)
Більше футболу:  Більше футболу: "
Клуби почали командні заняття перед поновленням чемпіонату.
Спорт 01 червня 2020, 22:09 (ТСН.ua)
Многодетный папа Дэвид Бекхэм замилував снимком с четырьмя детьми Многодетный папа Дэвид Бекхэм замилував снимком с четырьмя детьми
Спортсмен поздравил поклонников с Днем родителей.
Світські хроніки 01 червня 2020, 21:12 (ТСН.ua)
Загранпаспорт из приложения  Дія  нельзя использовать для выезда из Украины 2Загранпаспорт из приложения "Дія" нельзя использовать для выезда из Украины
В Государственной пограничной службе Украины отмечают, что заграничный паспорт из государственного портала "Дія" нельзя использовать для выезда з...
Суспільство 01 червня 2020, 21:55 (glavnoe.ua)
До відновлення авіасполучення повертати українців з-за кордону будуть спеціальні рейси До відновлення авіасполучення повертати українців з-за кордону будуть спеціальні рейси
Міністерство інфраструктури України анонсувало ряд нових спеціальних рейсів в Україну з різних країн світу. До відновлення регулярних авіаційних ...
Суспільство 01 червня 2020, 17:41 (glavnoe.ua)
 Киевгорстрой  стал лидером рейтинга застройщиков Киева "Киевгорстрой" стал лидером рейтинга застройщиков Киева
Холдинговая компания "Киевгорстрой" заняла первое место в топ-15 крупнейших девелоперов Киева.
Нерухомість 01 червня 2020, 16:48 (Корреспондент.net)
Кращий річний фрукт для схуднення Кращий річний фрукт для схуднення
Вона сприяє запобіганню онкології, цукрового діабету та захворювань серцево-судинної системи. Медики назвали найідеальніший фрукт для літнього сх...
Здоров'я 01 червня 2020, 19:49 (e-news.com.ua)
ООС: Два обстрела с начала суток, один военнослужащий ранен ООС: Два обстрела с начала суток, один военнослужащий ранен
В течение 1 июня вооруженные формирования Российской Федерации 2 раза нарушили режим прекращения огня, применив при этом гранатометы различных си...
Події 01 червня 2020, 18:12 (glavnoe.ua)
Мессі залишиться в Барселоні як мінімум ще на рік Мессі залишиться в Барселоні як мінімум ще на рік
Аргентинець не скористався правом піти в інший клуб.
Футбол 01 червня 2020, 21:02 (football.ua)
 Тесты были отрицательные : Илона Гвоздева рассказала, как почувствовала беременность "Тесты были отрицательные": Илона Гвоздева рассказала, как почувствовала беременность
Также хореограф поделилась, как прошел ее первый триместр.
Світські хроніки 01 червня 2020, 19:42 (ТСН.ua)
Сидорчук: Шахтар краще використовував свої моменти Сидорчук: Шахтар краще використовував свої моменти
Капітан Динамо Сергій Сидорчук прокоментував поразку в матчі 24-го туру УПЛ.
Футбол 01 червня 2020, 01:00 (football.ua)
Чим небезпечний для здоров я розчинна кава Чим небезпечний для здоров'я розчинна кава
Ранок - не улюблена пора для більшості з нас, особливо якщо минулого вечора ти пішла спати далеко за північ. Допомогти в цьому випадку зможе чашк...
Здоров'я 01 червня 2020, 04:19 (e-news.com.ua)
Балотеллі: Як преса може говорити, що я не тренуюся? Балотеллі: Як преса може говорити, що я не тренуюся?
Форвард відповів на критику з боку ЗМІ.
Футбол 01 червня 2020, 04:16 (football.ua)
«Пивний живіт» у чоловіків веде до втрати зору «Пивний живіт» у чоловіків веде до втрати зору
Зайві кілограми на талії можуть стати причиною сліпоти у чоловіків, попереджають лікарі. Ця закономірність відзначається тільки у чоловіків: чим ...
Здоров'я 01 червня 2020, 05:23 (e-news.com.ua)
Три правила, що дозволяють зміцнити імунітет Три правила, що дозволяють зміцнити імунітет
Важливо дотримуватися декількох правил.
Здоров'я 01 червня 2020, 07:31 (NeBoley.com.ua)
Прем єр Іспанії запропонував продовжити надзвичайний стан до 21 червня Прем'єр Іспанії запропонував продовжити надзвичайний стан до 21 червня
Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес запропонував продовжити надзвичайний стан до 21 червня. Про це пише Лівий берег з посиланням на El Pais.
Суспільство 01 червня 2020, 08:42 (glavnoe.ua)
Санчо встановив рекорд Бундесліги завдяки хет-трику у ворота Падерборна Санчо встановив рекорд Бундесліги завдяки хет-трику у ворота Падерборна
Англійська вінгер став головним героєм матчу проти Падерборна.
Футбол 01 червня 2020, 10:49 (football.ua)
У Києві та області починає працювати система автоматичної фіксації порушень ПДР У Києві та області починає працювати система автоматичної фіксації порушень ПДР
З 1 червня в Києві і області починає працювати автоматична система фіксації і штрафів за порушення ПДР. скільки камер?
Суспільство 01 червня 2020, 09:45 (glavnoe.ua)
Електрички знову курсують: однак не у всіх областях Електрички знову курсують: однак не у всіх областях
Вже з сьогоднішнього дня, першого червня, починають знову курсувати приміські поїзди. АТ "
Суспільство 01 червня 2020, 11:05 (УРА-Информ)
Юрий Горбунов вспомнил, как его ограбили на столичном вокзале Юрий Горбунов вспомнил, как его ограбили на столичном вокзале
Актер вспомнил свою первую встречу с Киевом.
Світські хроніки 01 червня 2020, 12:11 (ТСН.ua)
На Прикарпатье зафиксировали землетрясение 2На Прикарпатье зафиксировали землетрясение
zemlet. jpg В Ивано-Франковской области сегодня, 1 июня, в 07:22 зафиксировали землетрясение магнитудой 3,2 балла. Об этом сообщает Главный центр...
Катастрофи 01 червня 2020, 12:28 (Електронні Вісті)
Кароль опровергла слухи о беременности, показав  стальной  пресс Кароль опровергла слухи о беременности, показав "стальной" пресс
Певица снялась в сексапильном наряде с обнаженным животом, опровергнув таким образом слухи о своей беременности.
Музика 01 червня 2020, 13:04 (Корреспондент.net)
Як сісти на дієту: яких продуктів слід уникати Як сісти на дієту: яких продуктів слід уникати
Багатьох людей із зайвою вагою цікавить питання, як сісти на дієту. Адже як відомо, саме процес починання є найважчим. На яку сісти дієту - теж н...