Архів новин 

новини: 9 червня 2020 у рубриці:  

Названо найбільш корисні для печінки продукти повсякденного раціону

Повсякденний раціон безпосередньо впливає на все наше тіло, включаючи внутрішні органи, конкретно печінку.
Здоров'я 09 червня 2020, 22:30 (NeBoley.com.ua)

Ферреро не продає Сампдорію Ферреро не продає Сампдорію
Президент генуезців спростував чутки про продаж клубу.
Футбол 09 червня 2020, 22:23 (football.ua)
Підготовка до нового сезону: український біатлоніст показав тренування з перешкодами Підготовка до нового сезону: український біатлоніст показав тренування з перешкодами
Дмитро Підручний готується у львівській області.
Спорт 09 червня 2020, 19:10 (ТСН.ua)
Мессі та Роналду не потрапили до ТОП-20 найдорожчих футболістів світу - CIES Мессі та Роналду не потрапили до ТОП-20 найдорожчих футболістів світу - CIES
Міжнародний центр спортивних досліджень (CIES) опублікував оновлений список найдорожчих футболістів на планеті й до ТОП-20 рейтингу не ввійшли лі...
Спорт 09 червня 2020, 18:26 (e-news.com.ua)
Фізкультура і кофеїн захищають від раку шкіри Фізкультура і кофеїн захищають від раку шкіри
Саме такий висновок зробили вчені медичного факультету Університету Ратджерса в США. Крім цього, як стверджують дослідники, комбінація фізкульту...
Здоров'я 09 червня 2020, 21:20 (e-news.com.ua)
Гучна відставка в Бундеслізі: німецький клуб попрощався з тренером і встановив рекорд Гучна відставка в Бундеслізі: німецький клуб попрощався з тренером і встановив рекорд
Альфред Шредер увійде в історію німецької ліги.
Спорт 09 червня 2020, 14:47 (ТСН.ua)
Робочі авіазаводу  Робочі авіазаводу "
Робітники заводу не задоволені діями концерну " За словами робітників, авіазавод потрапив під зовнішнє управління "
Економіка 09 червня 2020, 15:53 (glavnoe.ua)
Стороженко: Кабмін поверне глядачів на трибуни, про що розповідають в УАФ? Стороженко: Кабмін поверне глядачів на трибуни, про що розповідають в УАФ?
Функціонер поділився думкою про ситуацію в Першій лізі.
Футбол 09 червня 2020, 17:01 (football.ua)
На Харьковщине гвардейцы активно внедряют стандарты НАТО На Харьковщине гвардейцы активно внедряют стандарты НАТО
Недельный сбор пулеметчиков прошел под поселком Васищево на Харьковщине. Инструкторы по боевой подготовке, а это пока представители младшего офиц...
Суспільство 09 червня 2020, 16:22 (glavnoe.ua)
В Иране заявили о шести задержанных в рамках дела о крушении самолета МАУ в Тегеране В Иране заявили о шести задержанных в рамках дела о крушении самолета МАУ в Тегеране
ntut. jpg В Иране заявили о том, что в рамках дела падения самолета МАУ в Тегеране задержали шестерых человек, передает IRNA. При этом троих заде...
Катастрофи 09 червня 2020, 16:26 (Електронні Вісті)
Міхаелю Шумахеру належить дуже ризикована операція: він вже не та людина, яку всі пам ятали Міхаелю Шумахеру належить дуже ризикована операція: він вже не та людина, яку всі пам'ятали
Міхаель Шумахер все ще перебуває в поганому стані після падіння на лижах сім років тому. Легендарному гонщику Формули 1 скоро треба буде пройти р...
Спорт 09 червня 2020, 18:05 (УРА-Информ)
ПриватБанк запустил выдачу наличных с карт в кассах магазинов ПриватБанк запустил выдачу наличных с карт в кассах магазинов
banki. jpg ПриватБанк запустил в Украине новый сервис, который позволяет получить наличные в кассе супермаркетов и других магазинов. Об этом сооб...
Фінанси і банки 09 червня 2020, 17:08 (Електронні Вісті)
Вермален: Хотів, щоб Ван Персі залишився і став легендою Арсеналу Вермален: Хотів, щоб Ван Персі залишився і став легендою Арсеналу
Бельгійський центрбек висловився про свого колишнього одноклубника.
Футбол 09 червня 2020, 00:36 (football.ua)
Експерти підказали, як підбадьоритися під час спеки Експерти підказали, як підбадьоритися під час спеки
У задушливу погоду багато людей досить неспокійно сплять, а тому вранці нерідко складно прокидаються. Підбадьоритися експерти рекомендують за доп...
Здоров'я 09 червня 2020, 01:41 (e-news.com.ua)
Доступний овоч, який допоможе знизити рівень цукру в крові Доступний овоч, який допоможе знизити рівень цукру в крові
Професор Тетяна Кисельова розповіла, що можна налагодити порушений обмін речовин і знизити ризик розвитку діабету, якщо на постійній основі є цук...
Здоров'я 09 червня 2020, 03:51 (NeBoley.com.ua)
П ять факторів, які збільшать тривалість життя на 10 років П'ять факторів, які збільшать тривалість життя на 10 років
Вчені виділили п'ять речей, які допоможуть уникнути ризику діабету, раку, хвороб серця і допоможуть прожити довше.
Здоров'я 09 червня 2020, 04:53 (NeBoley.com.ua)
Хочете знизити ризик захворювання на рак? їжте вишню Хочете знизити ризик захворювання на рак? їжте вишню
Дослідження показують, що антиоксидантні сполуки вишні ефективно пригнічують окислення клітин організму, знижують ризик запалення, раку.
Здоров'я 09 червня 2020, 05:56 (NeBoley.com.ua)
Кулеба ініціював перетворення МЗС в  Кулеба ініціював перетворення МЗС в "
У понеділок, 8 червня, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і засновник ініціативи " UA "
Політика 09 червня 2020, 02:44 (glavnoe.ua)
Американців більше турбує загибель Джорджа Флойда, ніж насильство під час протестів (опитування) Американців більше турбує загибель Джорджа Флойда, ніж насильство під час протестів (опитування)
Американці висловили велику стурбованість щодо загибелі Джорджа Флойда при затриманні його поліцією, ніж по відношенню до протестів, під час яких...
Суспільство 09 червня 2020, 07:04 (glavnoe.ua)
Овочева дієта: важливі правила Овочева дієта: важливі правила
Овочі багаті корисними речовинами, в першу чергу вітамінами і мінералами. Дієта, заснована на овочах, дозволяє не тільки поповнити запаси таких р...
Здоров'я 09 червня 2020, 08:10 (e-news.com.ua)
Лікар розповів про альтернативу вітамінним комплексам Лікар розповів про альтернативу вітамінним комплексам
Лікар Олександр М'ясников розповів про альтернативу вітамінним комплексам, які продаються в аптеках.
Здоров'я 09 червня 2020, 10:19 (NeBoley.com.ua)
Розкрито користь спортивного харчування для організму Розкрито користь спортивного харчування для організму
Кроссфіт-тренер Анастасія Нестерова розповіла про користь і особливості спортивного харчування.
Здоров'я 09 червня 2020, 10:18 (NeBoley.com.ua)
Морель повернувся в Лорьян Морель повернувся в Лорьян
Новачок Ліги 1 підписав досвідченого захисника.
Футбол 09 червня 2020, 11:26 (football.ua)
Цітаішвілі: Я свою справу зробив і знаю, що це не мій межа Цітаішвілі: Я свою справу зробив і знаю, що це не мій межа
Футболіст вважає, що непогано себе проявив в двох останніх матчах.
Футбол 09 червня 2020, 13:43 (football.ua)
Телеканал  1+1  начал съемки продолжения сериала  Великі Вуйки Телеканал "1+1" начал съемки продолжения сериала "Великі Вуйки"
Показ первой части сериала с успехом прошел минувшей осенью.
Світські хроніки 09 червня 2020, 13:49 (ТСН.ua)
Хмара тегів