Архів новин 

новини: 11 червня 2020 у рубриці:  

Біль у спині при кашлі. Можливі причини і як допомогти

Серед причин болю в нижній частині спини, що виникає при кашлі, лікарі називають грижу диска, розтягнення м'язів і навіть рак легенів.
Здоров'я 11 червня 2020, 23:23 (NeBoley.com.ua)

17-го червня УЄФА прийме рішення про долю клубних та міжнародних турнірів 17-го червня УЄФА прийме рішення про долю клубних та міжнародних турнірів
Незабаром стануть відомі дати всіх змагань.
Футбол 11 червня 2020, 23:21 (football.ua)
50-річний Тарзан викликав фурор в Мережі, опублікувавши свої повністю оголені фото 50-річний Тарзан викликав фурор в Мережі, опублікувавши свої повністю оголені фото
Чоловік Наталії Корольової не на жарт розбурхав уяву фанаток.
Світські хроніки 11 червня 2020, 21:12 (ТСН.ua)
43-річний Максим Галкін похвалився оголеним м язистим торсом 43-річний Максим Галкін похвалився оголеним м'язистим торсом
Чоловік Примадонни поділився пікантним знімком.
Світські хроніки 11 червня 2020, 22:18 (ТСН.ua)
В Харькове началась весенняя призывная кампания В Харькове началась весенняя призывная кампания
Военные комиссариаты города Харькова и области стали вызывать призывников для дальнейшей отправки в армию. Правда весеннюю призывную кампанию, из...
Здоров'я 11 червня 2020, 22:04 (glavnoe.ua)
Переможниця  Переможниця "
Даша Ульянова продовжує розбурхувати уяву шанувальників.
Світські хроніки 11 червня 2020, 15:35 (ТСН.ua)
Обращение министра здравоохранения Максима Степанова Обращение министра здравоохранения Максима Степанова
Министр здравоохранения Максим Степанов во время брифинга обратился к гражданам Украины с предостережением и рекомендациями.
Здоров'я 11 червня 2020, 14:37 (glavnoe.ua)
Шмыгаль назвал критерий для усиления карантина в масштабах страны 2Шмыгаль назвал критерий для усиления карантина в масштабах страны
shmyga. jpg Карантин на общенациональном уровне может быть усилен, если в 10 и более областях будет сильный рост заболеваемости COVID-19. читать ...
Здоров'я 11 червня 2020, 16:58 (Електронні Вісті)
Перрі, Фуртадо і Кроу: зірки, які погладшали до невпізнання Перрі, Фуртадо і Кроу: зірки, які погладшали до невпізнання
Деякі зірки погладшав після вагітності, а деяких просто влаштовує апетитний вигляд.
Світські хроніки 11 червня 2020, 17:46 (ТСН.ua)
В Україні вирішили завершити футбольний сезон в одній з ліг В Україні вирішили завершити футбольний сезон в одній з ліг
Останнє слово - за Виконкомом УАФ.
Спорт 11 червня 2020, 18:52 (ТСН.ua)
Прибирання квартири може замінити тренування в спортзалі Прибирання квартири може замінити тренування в спортзалі
Остеопат додав, що після збирання найкраще не лягати на диван, а трохи пройтися пішки. Найбільш комплексну навантаження на м'язи дають руху, скоє...
Здоров'я 11 червня 2020, 19:05 (e-news.com.ua)
Арвеладзе: Десна нічим не поступається Олександрії Арвеладзе: Десна нічим не поступається Олександрії
Хавбек поділився своєю думкою про виступ чернігівського клубу.
Футбол 11 червня 2020, 20:08 (football.ua)
Вера Кекелия поразила стройностью после родов Вера Кекелия поразила стройностью после родов
Звезда "Женского квартала" стала мамой чуть больше месяца том.
Світські хроніки 11 червня 2020, 18:41 (ТСН.ua)
У Києві  У Києві "
Сьогодні близько 17 години до чергової частини столичної поліції надійшло повідомлення про те, що на пішохідному переході на вул. Малиновського в...
Події 11 червня 2020, 01:15 (glavnoe.ua)
Кому підходять найпопулярніші дієти для схуднення Кому підходять найпопулярніші дієти для схуднення
Для тих, хто прагне швидко і ефективно схуднути, дієтологами були розроблені різні популярні дієти. З їх допомогою можна досить швидко втратити з...
Здоров'я 11 червня 2020, 05:44 (e-news.com.ua)
Правила корисного голодування Правила корисного голодування
Про користь голодування в наш час ведуться постійні дискусії, хоча практикує стриманість від їжі людство досить давно. Загальновідомі факти, що к...
Здоров'я 11 червня 2020, 02:14 (e-news.com.ua)
Американські політики недооцінюють наслідків хаосу, який вони створюють в світі Американські політики недооцінюють наслідків хаосу, який вони створюють в світі
перестановка починається. Американські політики недооцінюють наслідків хаосу, який вони створюють в світі. Намічається Постамериканський епоха, -...
Політика 11 червня 2020, 03:23 (glavnoe.ua)
Патрульні виявили киянина, який гуляв по столиці з відром канабіс Патрульні виявили киянина, який гуляв по столиці з відром канабіс
Сьогодні вдень? на вулиці Стеценка у Києві патрульні звернули увагу на підозрілого громадянина з рюкзаком, який сидів у мопеда.
Події 11 червня 2020, 03:21 (glavnoe.ua)
НБУ знизив офіційний курс долара і підвищив курс євро на 11 червня НБУ знизив офіційний курс долара і підвищив курс євро на 11 червня
Нацбанк на 11 червня 2020 року встановив офіційний курс на рівні 26,63 гривень за долар. Курс на 1 копійку нижче в порівнянні з попереднім банків...
Економіка 11 червня 2020, 06:49 (glavnoe.ua)
Молода дружина Віктора Павлика показала нові фото з їхнього весілля Молода дружина Віктора Павлика показала нові фото з їхнього весілля
Два тижні закохані приховували радісна подія в їхньому житті.
Світські хроніки 11 червня 2020, 11:13 (ТСН.ua)
Чому в Україні майже 700 нових випадків коронавируса за добу - Степанов назвав причину Чому в Україні майже 700 нових випадків коронавируса за добу - Степанов назвав причину
За останню добу було зафіксовано майже 700 нових випадків захворюваності коронавирусной інфекції в Україні. Це новий рекорд.
Суспільство 11 червня 2020, 12:17 (УРА-Информ)
Под Киевом в ДТП погиб боец Национальной гвардии Украины Под Киевом в ДТП погиб боец Национальной гвардии Украины
Павоохранители обнаружили тело пропавшего 24-летнего бойца Национальной гвардии Украины, который участвовал в ликвидации пожаров в Чернобыльской ...
Події 11 червня 2020, 10:54 (glavnoe.ua)
Джуд Лоу умилил нежностью на прогулке с беременной женой Джуд Лоу умилил нежностью на прогулке с беременной женой
Актер не стесняется публично проявлять чувства к любимой.
Світські хроніки 11 червня 2020, 11:45 (ТСН.ua)
Степанов пояснил, почему в Украине не лечат COVID-19 плазмой крови переболевших Степанов пояснил, почему в Украине не лечат COVID-19 плазмой крови переболевших
plazm. jpg Лечение больных коронавирусом с помощью сыворотки крови переболевших COVID- 19 в Украине не применяется, потому что пока нет однозначн...
Здоров'я 11 червня 2020, 11:59 (Електронні Вісті)
Поцілував репортершу і  Поцілував репортершу і "
Регбістам заборонено контактував з людьми за межами своїх клубів і сімей.
Спорт 11 червня 2020, 13:21 (ТСН.ua)
Курці рідше заражаються коронавірусів, але частіше вмирають від нього Курці рідше заражаються коронавірусів, але частіше вмирають від нього
Ізраїльські вчені підтвердили, що ймовірність заразитися коронавірусів у курців в два рази менше, але в разі інфікування вони гинуть значно часті...