Архів новин 

новини: 22 червня 2020 у рубриці:  

Другу хвилю коронавируса можуть викликати домашні тварини

Вчені попереджають, що наші домашні улюбленці можуть стати резервуаром вірусу навіть в тому випадку, якщо його повністю знищать серед людей. А це в майбутньому спричинить другої хвилі.
Здоров'я 22 червня 2020, 23:01 (NeBoley.com.ua)

Моуріньо: Бергвейн ні у мене в пріоритеті Моуріньо: Бергвейн ні у мене в пріоритеті
Ніредландец міг і не потрапити в стан "
Футбол 22 червня 2020, 21:58 (football.ua)
ООС: Десять обстрелов с начала суток, один воин ранен ООС: Десять обстрелов с начала суток, один воин ранен
Сегодня вооруженные формирования Российской Федерации 10 раз нарушили режим прекращения огня, применив при этом артиллерийские системы калибра 12...
Події 22 червня 2020, 18:06 (glavnoe.ua)
Стало известно, когда начнутся съемки продолжения культового сериала  Друзья Стало известно, когда начнутся съемки продолжения культового сериала "Друзья"
О возобновлении съемок сообщила одна из авторов сериала.
Світські хроніки 22 червня 2020, 18:13 (ТСН.ua)
Во второй раз беременная Анна Саливанчук призналась, сколько набрала килограммов Во второй раз беременная Анна Саливанчук призналась, сколько набрала килограммов
Также актриса рассказала о своем питании и поделилась, что склонна к полноте.
Світські хроніки 22 червня 2020, 20:42 (ТСН.ua)
Гвардіола: Трансфери Ман Сіті? Все залежить від того, чи залишаться наші нинішні гравці Гвардіола: Трансфери Ман Сіті? Все залежить від того, чи залишаться наші нинішні гравці
Іспанський фахівець висловив невизначеність щодо планів "
Футбол 22 червня 2020, 14:02 (football.ua)
Коронавірус б є по тенісу: ще один учасник турніру Джоковича підхопив COVID-19 Коронавірус б'є по тенісу: ще один учасник турніру Джоковича підхопив COVID-19
Сам Новак відмовився здавати тест на коронавірус.
Спорт 22 червня 2020, 15:11 (ТСН.ua)
Друга хвиля епідемії коронавируса в Південній Кореї: хвороба не має наміру відступати Друга хвиля епідемії коронавируса в Південній Кореї: хвороба не має наміру відступати
У Сеулі настала друга хвиля епідемії COVID-19, потрібно підготуватися до тривалої битві з коронавірусів, попереджають санітарні служби Південної ...
Суспільство 22 червня 2020, 15:09 (УРА-Информ)
Філіппов: Хочу бути потрібним своїй країні, а не просто вийти на 10 хвилин з якоюсь командою Філіппов: Хочу бути потрібним своїй країні, а не просто вийти на 10 хвилин з якоюсь командою
Форвард Десни сподівається незабаром дебютувати за збірну України.
Футбол 22 червня 2020, 16:17 (football.ua)
Зеленский внес в Раду проект судебной реформы Зеленский внес в Раду проект судебной реформы
reforma. jpg Новый проект судебной реформы внесен в Верховную Раду президентом Владимиром Зеленским. Карточка законопроекта No3711 появилась на с...
Суспільство 22 червня 2020, 14:42 (Електронні Вісті)
НБУ увеличил покупку валюты на межбанке НБУ увеличил покупку валюты на межбанке
bank. jpeg Национальный банк Украины в течение 15-19 июня выкупил на межбанковском валютном рынке $110 млн, свидетельствуют данные НБУ. читать да...
Фінанси і банки 22 червня 2020, 14:42 (Електронні Вісті)
США підготували ракети Javelin для відправлення в Україну США підготували ракети Javelin для відправлення в Україну
Військові Сполучених Штатів підготували до відправлення в Україну вантаж, серед якого містяться ракети для протитанкових комплексів Javelin для З...
Україна 22 червня 2020, 17:13 (e-news.com.ua)
14 областей Украины не готовы к ослаблению карантина 214 областей Украины не готовы к ослаблению карантина
karant. jpg По новым критериям, которые Кабинет министров ввел для оценки возможности ослабить ограничительные меры, к смягчению карантина не гот...
Здоров'я 22 червня 2020, 17:36 (Електронні Вісті)
Тайсон: Ми завжди говоримо про Малкольма Ікс і Мартіна Лютер Кінга, але прийшов час бути як вони Тайсон: Ми завжди говоримо про Малкольма Ікс і Мартіна Лютер Кінга, але прийшов час бути як вони
Капітан Шахтаря впевнений, що потрібно робити рішучі дії в боротьбі з расизмом.
Футбол 22 червня 2020, 00:00 (football.ua)
Рябоконь: Десна хоче потрапити в єврокубки, але є три команди сильніші Рябоконь: Десна хоче потрапити в єврокубки, але є три команди сильніші
Головний тренер чернігівців визнав, що його команда поступається в класі луганчанам.
Футбол 22 червня 2020, 02:08 (football.ua)
Скрипник: Дуже важлива перемога, виходячи з того, за які місця ми боремося Скрипник: Дуже важлива перемога, виходячи з того, за які місця ми боремося
Головний тренер Зорі - про матч проти Десни в рамках УПЛ.
Футбол 22 червня 2020, 06:23 (football.ua)
МОЗ очікує затвердження Кабміном доступу науковців до лікування в лікарнях МОЗ очікує затвердження Кабміном доступу науковців до лікування в лікарнях
Міністерство охорони здоров'я очікує затвердження ряду документів урядом на найближчому засіданні щодо доступу науковців до лікувального процесу,...
Здоров'я 22 червня 2020, 07:27 (NeBoley.com.ua)
Настя Каменських назвала найкращі вправи для ідеальних сідниць Настя Каменських назвала найкращі вправи для ідеальних сідниць
Зірка долучає шанувальників до спорту.
Спорт 22 червня 2020, 05:20 (NeBoley.com.ua)
Ребров: Не знаю, чому мене весь час кудись  Ребров: Не знаю, чому мене весь час кудись "
Український фахівець не має наміру залишати угорську команду.
Футбол 22 червня 2020, 08:34 (football.ua)
В Одесі посилили карантин В Одесі посилили карантин
В Одесі прийняли рішення про посилення карантинних обмежень на території міста з 22 червня. Зокрема, суб'єктам господарювання в сфері торгівлі, р...
Суспільство 22 червня 2020, 09:40 (glavnoe.ua)
Вибух житлового будинку на Позняках: що відомо Вибух житлового будинку на Позняках: що відомо
Станом на ранок 22 червня стало відомо про 5 постраждалих в результаті вибуху в будинку на Позняках в Києві. Разом з тим, в результаті події заги...
Події 22 червня 2020, 11:54 (glavnoe.ua)
Синоптики предупреждают: в Украину грядет страшная непогода Синоптики предупреждают: в Украину грядет страшная непогода
На текущие сутки, 22 июня, в Украине синоптики дают прогноз на ухудшение погодных условий. Эксперты ожидают на территории государства, сильные до...
Суспільство 22 червня 2020, 10:43 (УРА-Информ)
Комітет арбітрів УАФ відсторонив Балакіна, який судив матч Зоря - Динамо Комітет арбітрів УАФ відсторонив Балакіна, який судив матч Зоря - Динамо
Лучано Промені залишився незадоволений роботою Миколи Балакіна на поєдинку Зорі і Динамо.
Футбол 22 червня 2020, 12:58 (football.ua)
Скандал в харьковской больнице, куда доставляют больных на коронавирус: что там произошло Скандал в харьковской больнице, куда доставляют больных на коронавирус: что там произошло
Тяжелая ситуация сложилась в одной из больниц города Харькова, в которую должны были отправить больных на коронавирусную инфекцию.
Суспільство 22 червня 2020, 11:51 (УРА-Информ)
alyona alyona продемонстрировала зажигательный тверк верхней частью тела alyona alyona продемонстрировала зажигательный тверк верхней частью тела
Реперша взялась худеть всеми возможными способами.
Світські хроніки 22 червня 2020, 12:42 (ТСН.ua)
КНДР отправит 12 миллионов пропагандистских листовок на воздушных шарах в Южную Корею КНДР отправит 12 миллионов пропагандистских листовок на воздушных шарах в Южную Корею
Издательства и типографии Пхеньяна напечатали 12 млн пропагандистских листовок для распространения на территории Южной Кореи. Об этомВ сообщило Ц...