Архів новин 

новини: 3 липня 2020 у рубриці:  

Косметика з ретинолом: що це таке і як використовувати

Ретинол по-іншому називають вітаміном краси. Його цінують за омолоджуючі властивості, хоч і бояться якихось побічних ефектів. Косметолог Григорій Гольдін розповідає, якими властивостями володіє ретинол і як його правильно використовувати.
Здоров'я 03 липня 2020, 23:25 (NeBoley.com.ua)

Ворскла і Львів поділили очки в результативному матчі Ворскла і Львів поділили очки в результативному матчі
Дублюючий склад полтавчан ледь не вирвав перемогу в поєдинку УПЛ.
Футбол 03 липня 2020, 23:23 (football.ua)
World Athletics загрожує російським легкоатлетам загрожує виключенням World Athletics загрожує російським легкоатлетам загрожує виключенням
Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій зробила заяву щодо ситуації зі Всеросійської федерацією легкої атлетики.
Суспільство 03 липня 2020, 22:14 (glavnoe.ua)
Кандидата в президенти Білорусі звинуватили у фінансових злочинах Кандидата в президенти Білорусі звинуватили у фінансових злочинах
Стали відомі статті КК, за якими звинувачуються кандидат в президенти Білорусі Віктор і його син Едуард Бабарика. «Список кримінальних справ апел...
Політика 03 липня 2020, 22:18 (glavnoe.ua)
Скандал с харьковскими  скорыми : в Центре экстренной медицины проведут проверку Скандал с харьковскими "скорыми": в Центре экстренной медицины проведут проверку
В понедельник, 6 июля, должна начаться проверка работы "скорой помощи" в регионе. Соответствующее распоряжение уже подписано, говорит глава облас...
Суспільство 03 липня 2020, 20:46 (glavnoe.ua)
Чотири людини госпіталізовані після ДТП під Харковом Чотири людини госпіталізовані після ДТП під Харковом
Харківська поліція з'ясовує обставини ДТП, в якому тілесні ушкодження отримали 4 людини. З травмами різного ступеня тяжкості постраждалі були дос...
Події 03 липня 2020, 16:42 (glavnoe.ua)
Абітурієнтів з ОРДІЛО прийматимуть за квотами в українські вузи без ЗНО Абітурієнтів з ОРДІЛО прийматимуть за квотами в українські вузи без ЗНО
Верховна Рада прийняла в першому читанні і в цілому законопроект № 3734, який дозволить випускникам з ОРДЛО вступати до вищих навчальних закладів...
Суспільство 03 липня 2020, 16:41 (glavnoe.ua)
Харків наповниться звуками дивовижних арт-об єктів Харків наповниться звуками дивовижних арт-об'єктів
З 1 липня вулиці міста прикрасяться новими арт-об'єктами - розписаними піаніно. Проект «Арт-піано» - частина програми для широкої аудиторії Міжна...
Мистецтво 03 липня 2020, 17:52 (glavnoe.ua)
ВНЗ Росії можуть перенести початок навчального року через коронавируса ВНЗ Росії можуть перенести початок навчального року через коронавируса
Російські вузи мають право самостійно переносити початок навчального року на термін до двох місяців до нормалізації епідемічної ситуації в регіон...
Суспільство 03 липня 2020, 17:50 (glavnoe.ua)
Верховная Рада проголосовала за отставку председателя правления НБУ Верховная Рада проголосовала за отставку председателя правления НБУ
smol. jpeg Сегодня, 3 июля, Верховная Рада проголосовала за отставку председателя правления Национального банка Украины Якова Смолия. читать даль...
Фінанси і банки 03 липня 2020, 17:06 (Електронні Вісті)
Експерти розповіли про шкоду свіжоспеченого хліба Експерти розповіли про шкоду свіжоспеченого хліба
Хліб можна вживати тільки в помірних кількостях. Свіжий, нещодавно спечений ароматний хліб підвищує апетит, спонукаючи з'їсти його без зволікання...
Здоров'я 03 липня 2020, 18:56 (e-news.com.ua)
Уряд Франції пішов у відставку після успіху «зелених» на муніципальних виборах Уряд Франції пішов у відставку після успіху «зелених» на муніципальних виборах
Уряд Франції на чолі з прем'єр-міністром Едуаром Філіппом у повному складі подав у відставку. Президент країни Еммануель Макрон прийняв прохання ...
Світ 03 липня 2020, 18:15 (e-news.com.ua)
Гарсія, Фоден і Жезус зіграють в старті проти Ліверпуля Гарсія, Фоден і Жезус зіграють в старті проти Ліверпуля
Стали відомі стартові склади команд на поєдинок тридцять другого туру Англійської Прем'єр-ліги між Манчестер Сіті і Ліверпулем.
Футбол 03 липня 2020, 00:10 (football.ua)
Доставка квітів по Оболонському району Києва Доставка квітів по Оболонському району Києва
Квіти - один з найбільш купованих товарів в світі.
Здоров'я 03 липня 2020, 05:28 (NeBoley.com.ua)
Лікар пояснила, як шашлик може стати причиною раку Лікар пояснила, як шашлик може стати причиною раку
Лікар-дієтолог Марина Макіша розповіла, що в деяких випадках м'ясо на вугіллі може стати причиною розвитку онкологічних захворювань.
Здоров'я 03 липня 2020, 06:33 (NeBoley.com.ua)
У Харкові поліція і СБУ затримали організаторів групи, яка постачала зброю злочинцям У Харкові поліція і СБУ затримали організаторів групи, яка постачала зброю злочинцям
У злочинне угруповання увійшли четверо вихідців з Північного Кавказу. В ході обшуку у зловмисників вилучено патрони, гранати, пістолети, наркотич...
Події 03 липня 2020, 02:15 (glavnoe.ua)
У ЗНО з фізики взяли участь понад 22 тис. людина У ЗНО з фізики взяли участь понад 22 тис. людина
У зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) з фізики, яке відбулося в четвер, 2 липня, взяли участь 22 284 особи, що становить 79,3% від загальної...
Суспільство 03 липня 2020, 03:18 (glavnoe.ua)
Експериментальна генна терапія повернула зір сліпим пацієнтам Експериментальна генна терапія повернула зір сліпим пацієнтам
BBC повідомляє - міжнародною групою дослідників було встановлено, що експериментальна генна терапія ефективна в боротьбі проти спадкового захворю...
Технології 03 липня 2020, 04:24 (e-news.com.ua)
Симптоми анорексії: що робити Симптоми анорексії: що робити
Анорексія - захворювання, що характеризується порушенням нормального харчової поведінки. Хворі на анорексію виявляють підвищену увагу до власної ...
Здоров'я 03 липня 2020, 07:41 (e-news.com.ua)
Реал - Хетафе 1: 0 Відео голу і огляд матчу Реал - Хетафе 1: 0 Відео голу і огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі огляд поєдинку чемпіонату Іспанії.
Футбол 03 липня 2020, 09:54 (football.ua)
Відставка глави НБУ: як вона вдарить по українцях Відставка глави НБУ: як вона вдарить по українцях
Багато експертів відзначають, що відставка глави Національного банку України Якова Смолія може мати негативні наслідки для України.
Економіка 03 липня 2020, 11:05 (УРА-Информ)
Сані: На першому місці для мене стоїть перемога з Баварією в Лізі чемпіонів Сані: На першому місці для мене стоїть перемога з Баварією в Лізі чемпіонів
Вінгер прокоментував перехід в мюнхенський клуб.
Футбол 03 липня 2020, 12:13 (football.ua)
Тренер Львова: Бачу прогрес на тренуваннях Тренер Львова: Бачу прогрес на тренуваннях
Георгій Цецадзе висловився напередодні поєдинку проти Ворскли.
Футбол 03 липня 2020, 13:20 (football.ua)
В Киеве зарегистрировано 5347 подтвержденных случаев коронавируса В Киеве зарегистрировано 5347 подтвержденных случаев коронавируса
kiev. jpg За сутки в Киеве зарегистрированы 105 новых заболевших COVID-19 (сутками ранее - 104). Об этом на брифинге сообщил мэр столицы Виталий ...
Здоров'я 03 липня 2020, 13:05 (Електронні Вісті)
Шмигаль розповів, чи буде дистанційне навчання в Україні з першого вересня Шмигаль розповів, чи буде дистанційне навчання в Україні з першого вересня
Багатьох батьків, та й самих учнів цікавить питання, як буде виглядати навчальний процес з першого вересня. Швидше за все, все буде залежати від ...
Суспільство 03 липня 2020, 14:24 (УРА-Информ)
Без лишних калорий и сахара: Маричка Падалко рассказала о своем рационе питания Без лишних калорий и сахара: Маричка Падалко рассказала о своем рационе питания
Уже лет пять звезда придерживается правильного питания.
Світські хроніки 03 липня 2020, 16:11 (ТСН.ua)
Шмигаль: в Україні посадили більше лісів, ніж вирубали Шмигаль: в Україні посадили більше лісів, ніж вирубали
За останні 10 років площа відтворених лісів в Україні перевищила площу вирубок. Про це під час години запитань до уряду у парламенті повідомив Пр...