Архів новин 

новини: 29 липня 2020 у рубриці:  

Відверта Рита Ора в маленькому в'язаному купальнику дезрко позувала на яхті

Співачка похвалилася формами в бікіні.
Світські хроніки 29 липня 2020, 23:44 (ТСН.ua)

Металіст 1925 меншості програв Миколаєву Металіст 1925 меншості програв Миколаєву
Матч 27-го туру Першої ліги завершився перемогою Миколаєва.
Футбол 29 липня 2020, 20:24 (football.ua)
Струс мозку підвищує ризик розвитку деменції і хвороби Паркінсона Струс мозку підвищує ризик розвитку деменції і хвороби Паркінсона
При струсі мозку відбувається порушення роботи вегетативної нервової системи і припливу крові до головного мозку. Незважаючи на зовні швидке одуж...
Здоров'я 29 липня 2020, 19:18 (e-news.com.ua)
Чи правильно в Україні ввели карантин: експерт дав відповідь Чи правильно в Україні ввели карантин: експерт дав відповідь
Карантин в Україні ввели в самому початку, коли кількість випадків захворюваності на коронавірус було маленьким. Однак чи було правильним це ріше...
Суспільство 29 липня 2020, 19:14 (УРА-Информ)
У гравця першої команди Севільї виявлений коронавірус У гравця першої команди Севільї виявлений коронавірус
Футболіст поміщений на карантин, команда готується до 1/8 Ліги Європи.
Футбол 29 липня 2020, 19:09 (football.ua)
У прикордонників - 9 нових випадків Covid-19 за добу, з них 4 - у Харківській області У прикордонників - 9 нових випадків Covid-19 за добу, з них 4 - у Харківській області
За минулу добу підтверджено 9 нових випадків інфікування прикордонників. З них чотири - в Харківській області, по два випадки в Чернівецькій і Ль...
Здоров'я 29 липня 2020, 12:39 (glavnoe.ua)
В  В "
Глава партії "
Політика 29 липня 2020, 13:46 (УРА-Информ)
Ердоган насміхається над Путіним на очах у всього світу Ердоган насміхається над Путіним на очах у всього світу
Зараз турецькі військовослужбовці зайшли на територію Нахічевані - автономної територія Азербайджану, або ж аналогії незаконно анексованого Росій...
Політика 29 липня 2020, 13:44 (УРА-Информ)
Алла Мазур рассказала об экстремальном увлечении 12-летнего сына Алла Мазур рассказала об экстремальном увлечении 12-летнего сына
Артем увлекается ездой на трюковом самокате.
Світські хроніки 29 липня 2020, 12:44 (ТСН.ua)
Зеленський розповів про амбітні плани на рахунок лікарень Зеленський розповів про амбітні плани на рахунок лікарень
Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 29 липня, побував на відкритті другої черги нового корпусу Охматдиту в Києві. Там глава держави ...
Суспільство 29 липня 2020, 14:49 (УРА-Информ)
Оля Цибульская в купальнике поразила стройностью Оля Цибульская в купальнике поразила стройностью
Певица опубликовала снимок с отдыха.
Світські хроніки 29 липня 2020, 14:14 (ТСН.ua)
Якщо Фуенлабрада буде вигнана з Сегунди А, її місце може зайняти Депортіво або Барселона Б Якщо Фуенлабрада буде вигнана з Сегунди А, її місце може зайняти Депортіво або Барселона Б
Також розраховувати на це місце можуть Нумансія, Естремадура, Расинг Сантандер і Корнелья.
Футбол 29 липня 2020, 15:55 (football.ua)
Медична реформа повинна включати поліпшення умов праці лікарів - сучасне обладнання і гідну зарплату, - Зеленський Медична реформа повинна включати поліпшення умов праці лікарів - сучасне обладнання і гідну зарплату, - Зеленський
ohmatdet. jpeg Президент Володимир Зеленський зазначив, що медична реформа в Україні повинна включати підвищення заробітної плати для лікарів і м...
Здоров'я 29 липня 2020, 18:04 (Електронні Вісті)
Трампа-молодшого заблокували в твіттері за дезінформацію про COVID-19 Трампа-молодшого заблокували в твіттері за дезінформацію про COVID-19
Twitter на 12 годин заблокував акаунт Дональда Трампа-молодшого, сина президента США, після твіти, який порушує політику соцмережі по дезінформац...
Суспільство 29 липня 2020, 00:54 (glavnoe.ua)
На заміну Кучми в ТКГ є кілька кандидатів, - секретар РНБО На заміну Кучми в ТКГ є кілька кандидатів, - секретар РНБО
Секретар РНБО Олексій Данилов заявляє, що зараз розглядаються кілька кандидатів замість Леоніда Кучми в Тристоронній контактній групі з врегулюва...
Політика 29 липня 2020, 06:07 (glavnoe.ua)
Названий надійний метод лікування нетримання сечі Названий надійний метод лікування нетримання сечі
Вчені з'ясували, що лише хірургічне втручання є надійним методом лікування нетримання сечі, виліковування захворювання відбувається в восьми випа...
Здоров'я 29 липня 2020, 02:55 (e-news.com.ua)
Операції з пересадки серця різко скоротилися в США під час пандемії коронавируса Операції з пересадки серця різко скоротилися в США під час пандемії коронавируса
Згідно з даними дослідників, проведених в Ірвінгском медичному центрі Колумбійського університету, число трансплантацій серця в Сполучених Штатах...
Здоров'я 29 липня 2020, 03:59 (NeBoley.com.ua)
Чому ми не висипаємося влітку Чому ми не висипаємося влітку
Вчені розкрили головну причину недосипу влітку. Виявилося, що більшість людей відчувають дискомфорт під час спеки. Саме тому втома в жаркий сезон...
Здоров'я 29 липня 2020, 08:19 (e-news.com.ua)
Гол Малиновського - в огляді матчу з Пармою Гол Малиновського - в огляді матчу з Пармою
Вашій увазі огляд поєдинку 37-го туру чемпіонату Італії.
Футбол 29 липня 2020, 08:17 (football.ua)
У Харкові планують створити  У Харкові планують створити "
В рамках бюджету участі в Харкові планується реалізувати проект «Eco City Space» - створити перше міське екологічне простір.
Суспільство 29 липня 2020, 07:12 (glavnoe.ua)
Маск заявив про загрозу для людства з боку ІІ Маск заявив про загрозу для людства з боку ІІ
Швидкість, з якою удосконалюються всі алгоритми ІІ набирає обертів, і розвиток технологій відбувається набагато швидше, ніж думають люди, вважає ...
Наука 29 липня 2020, 09:27 (Корреспондент.net)
43-річна Наталія Орейро зняла сексуальне відео лежачи у ванні 43-річна Наталія Орейро зняла сексуальне відео лежачи у ванні
Актриса вирішила порадували фанів еротичним контентом.
Світські хроніки 29 липня 2020, 10:31 (ТСН.ua)
Як пов язані ферментовані продукти і смертність від COVID-19: пояснюють вчені Як пов'язані ферментовані продукти і смертність від COVID-19: пояснюють вчені
Цей взаємозв'язок виявили дослідники з Німеччини, пише News Medical.
Здоров'я 29 липня 2020, 11:34 (NeBoley.com.ua)
Кернес приглашает бета-тестеров приложения  Мій Харків Кернес приглашает бета-тестеров приложения "Мій Харків"
Продолжается работа над запуском приложения «Мій Харків», которое, по замыслу разработчиков, должно сделать жизнь харьковчан более комфортной. Об...
Наука та здоров'я 29 липня 2020, 10:42 (glavnoe.ua)
В Украине будут по-новому формировать список стран  красной  и  зеленой  зон В Украине будут по-новому формировать список стран "красной" и "зеленой" зон
zona. jpg С 1 августа в Украине будут по-новому формировать список стран "красной" или "зеленой" зоны по распространению коронавирусной болезни C...
Здоров'я 29 липня 2020, 11:53 (Електронні Вісті)
 Танці з зірками : реперша alyona alyona станет участницей нового сезона шоу "Танці з зірками": реперша alyona alyona станет участницей нового сезона шоу
Артистка приняла вызов от Дмитрия Танковича.
Світські хроніки 29 липня 2020, 12:14 (ТСН.ua)
Хмара тегів
Новости на русском