Архів новин 

новини: 25 липня 2020 у рубриці:  

Спокуслива наречена Роналду показала ідеальні ніжки на море

Джорджина Родрігес насолодилася відпочинком на яхті.
Спорт 25 липня 2020, 20:51 (ТСН.ua)

Чурко і Фомін - в основі Маріуполя на матч проти Олександрії Чурко і Фомін - в основі Маріуполя на матч проти Олександрії
Стали відомі стартові склади команд на півфінальний матч плей-офф за вихід в кваліфікацію Ліги Європи між Олександрією і Маріуполем.
Футбол 25 липня 2020, 20:47 (football.ua)
Три німецьких клубу націлилися на Хакан Чалханоглу Три німецьких клубу націлилися на Хакан Чалханоглу
Турецький хавбек може влітку повернутися в Бундеслігу.
Футбол 25 липня 2020, 18:39 (football.ua)
Дієтологи розкрили секрет легкого і швидкого схуднення Дієтологи розкрили секрет легкого і швидкого схуднення
Дієтологи радять спробувати капустяну супову дієту, яка дозволить втратити до 10 кілограмів за один тиждень. Капуста має в своєму складі велику ...
Здоров'я 25 липня 2020, 19:44 (e-news.com.ua)
Галатасарай має намір підписати Манджукич Галатасарай має намір підписати Манджукич
Нападник Маріо Манджукич може змінити в Галатасараї Радамеля Фалькао.
Футбол 25 липня 2020, 19:42 (football.ua)
Валентина Хамайко нежно поздравила старшую дочь с 11-летием 2Валентина Хамайко нежно поздравила старшую дочь с 11-летием
Соломия празднует день рождения 25 июля.
Світські хроніки 25 липня 2020, 17:45 (ТСН.ua)
Апельсиновий сік: переваги для здоров я Апельсиновий сік: переваги для здоров'я
Стакан апельсинового соку в день знижує ризик інсультів на чверть. Вживання одного стакана апельсинового соку щодня зменшує ризик смертельно небе...
Здоров'я 25 липня 2020, 12:59 (e-news.com.ua)
Затяжний кашель після застуди: чи потрібно турбуватися Затяжний кашель після застуди: чи потрібно турбуватися
Роздратування горла і затяжний кашель після перенесеної простуди іноді залишається тижнями: чи варто турбуватися, і як лікувати залишковий кашель...
Здоров'я 25 липня 2020, 14:11 (e-news.com.ua)
Які продукти порадують м язи Які продукти порадують м'язи
М'язи люблять білок і складні вуглеводи. Експерти розповіли, які продукти порадують ваші м'язи і допоможуть придбати форму мрії в найкоротші терм...
Спорт 25 липня 2020, 15:21 (e-news.com.ua)
Зеленский назначил пожизненные стипендии правозащитникам и участникам Второй мировой Зеленский назначил пожизненные стипендии правозащитникам и участникам Второй мировой
prez. jpg Президент Владимир Зеленский назначил пожизненные именные стипендии украинцам, которые подверглись преследованиям за правозащитную деят...
Суспільство 25 липня 2020, 14:20 (Електронні Вісті)
ВОЗ зафиксировала рекордное число заболевших COVID-19 за сутки ВОЗ зафиксировала рекордное число заболевших COVID-19 за сутки
voz. jpg Всемирная организация здравоохранения заявила об очередном антирекорде, за минувшие сутки в мире заразились коронавирусом 284 196 челове...
Здоров'я 25 липня 2020, 14:41 (Електронні Вісті)
СБУ усилила меры безопасности в Киеве СБУ усилила меры безопасности в Киеве
sbu. jpg Служба безопасности усилила меры безопасности в Киеве после теракта в Луцке. Об этом сообщает пресс-служба СБУ. читать дальше
Суспільство 25 липня 2020, 14:41 (Електронні Вісті)
Пьолі: Я сподіваюся знову працювати з Ібрагімовичем Пьолі: Я сподіваюся знову працювати з Ібрагімовичем
Головний тренер Мілана хотів би мати шведа в своєму розпорядженні.
Футбол 25 липня 2020, 17:35 (football.ua)
В одеський порт зайшли п яти кораблів НАТО В одеський порт зайшли п'яти кораблів НАТО
Сьогодні рано вранці відразу п'ять кораблів НАТО на чолі з флагманом групи SNMG2, які брали участь в навчаннях "
Суспільство 25 липня 2020, 17:33 (glavnoe.ua)
Колишній охоронець концтабору Штутхоф отримав умовний термін Колишній охоронець концтабору Штутхоф отримав умовний термін
Колишнього охоронця нацистського концентраційного табору Штутгоф Бруно Д. (Bruno D. ), Якому зараз 93 роки, у четвер, 23 липня, земельний суд в Г...
Суспільство 25 липня 2020, 07:34 (glavnoe.ua)
Бухгалтера військової частини Повітряних сил судитимуть за підозрою в привласненні понад 750 тис. грн Бухгалтера військової частини Повітряних сил судитимуть за підозрою в привласненні понад 750 тис. грн
До суду направлено обвинувальний висновок у відношенні бухгалтера однієї з військових частин Повітряних сил Збройних сил України, який підозрюєть...
Суспільство 25 липня 2020, 01:11 (glavnoe.ua)
Вчені довели ефективність ультрафіолету проти коронавируса Вчені довели ефективність ультрафіолету проти коронавируса
Італійські вчені провели дослідження і з'ясували, що ультрафіолетове випромінювання швидко і ефективно знищує коронавірус.
Здоров'я 25 липня 2020, 04:21 (NeBoley.com.ua)
Простий напій, який ефективно покращує якість сну Простий напій, який ефективно покращує якість сну
Поганий сон - проблема, з якою стикаються мільйони, але на побутовому рівні вона має просте рішення у вигляді вживання молока. Доводи фахівців на...
Здоров'я 25 липня 2020, 03:20 (NeBoley.com.ua)
Червона риба захищає мозок від психічних розладів Червона риба захищає мозок від психічних розладів
Риб'ячий жир (омега-3 жирні кислоти) забезпечує додатковий рівень захисту для головного мозку людини. Про це говорять результати дослідження, про...
Здоров'я 25 липня 2020, 02:15 (e-news.com.ua)
Жіноче здоров я: що важливо знати Жіноче здоров'я: що важливо знати
Організм жінки - дуже складний механізм, залежний від гормонального фону. Жіночі статеві гормони - естрогени - виробляються яєчниками і відповіда...
Здоров'я 25 липня 2020, 05:26 (e-news.com.ua)
Кінотеатр на воді: у парижан з явилася нова розвага Кінотеатр на воді: у парижан з'явилася нова розвага
Магія кіно огорнула частину Сени в Парижі. На березі річки встановили гігантський екран, а глядачі розташувалися в човнах, погойдуються на воді. ...
Мистецтво 25 липня 2020, 09:42 (glavnoe.ua)
Авіакомпанії світу пропонують єдину програму тестування пасажирів на коронавірус Авіакомпанії світу пропонують єдину програму тестування пасажирів на коронавірус
Найбільші авіакомпанії звернулися до влади ЄС і США з пропозицією організувати єдину європейсько-американську систему тестування пасажирів.
Суспільство 25 липня 2020, 09:40 (glavnoe.ua)
Голодовка и скитание по вокзалам: история переселенца из Крыма Голодовка и скитание по вокзалам: история переселенца из Крыма
Сервер достает флаги и аккуратно их разворачивает. Во время Революции Достоинства был знаменосцем и вспоминает об этом с гордостью.
Суспільство 25 липня 2020, 00:52 (glavnoe.ua)
Гасперіні: Травма Мбаппе? Сподіваюся вона несерйозна, не хочемо перемагати через бід інших Гасперіні: Травма Мбаппе? Сподіваюся вона несерйозна, не хочемо перемагати через бід інших
Головний тренер бергамаско побажав якнайшвидшого відновлення французу.
Футбол 25 липня 2020, 10:45 (football.ua)
Цітаішвілі: Вболівальники вимагали тренера-іноземця - Ігор Михайлович їм його дав Цітаішвілі: Вболівальники вимагали тренера-іноземця - Ігор Михайлович їм його дав
Півзахисник Динамо прокоментував резонансні перестановки на посту головного тренера команди.
Футбол 25 липня 2020, 11:52 (football.ua)