Архів новин 

новини: 18 липня 2020 у рубриці:  

Аталанта втратила очки в матчі з Вероною

Підопічні Джан П'єро Гасперіні не змогли втримати перемогу.
Футбол 18 липня 2020, 23:40 (football.ua)

Фонсека: У мене немає проблем з Дзаньоло Фонсека: У мене немає проблем з Дзаньоло
Тренер Роми Паулу Фонсека спростував чутки про свій конфлікт з Ніколо Дзаньоло.
Футбол 18 липня 2020, 23:32 (football.ua)
Пуерто-ріканський боксер брутально вирубав непереможного суперника і кинув виклик Ломаченко Пуерто-ріканський боксер брутально вирубав непереможного суперника і кинув виклик Ломаченко
Фелікс Вердехо досі прагне помститися українцю за Олімпіаду-2012.
Спорт 18 липня 2020, 20:17 (ТСН.ua)
Добавки для профілактики раку: результати досліджень Добавки для профілактики раку: результати досліджень
Нутріцевтики, або дієтичні добавки для профілактики раку активно поширюються в Інтернеті: що говорять про них результати досліджень? Добавки для...
Здоров'я 18 липня 2020, 22:27 (e-news.com.ua)
Компанію Twitter можуть оштрафувати в зв язку зі зломом акаунтів Компанію Twitter можуть оштрафувати в зв'язку зі зломом акаунтів
Федеральна торгова комісія (ФТК) США проведе перевірки щодо американської компанії Twitter, їй може загрожувати штраф.
Суспільство 18 липня 2020, 21:23 (glavnoe.ua)
Ирина Билык показала сыновей и будущую невестку на одном фото Ирина Билык показала сыновей и будущую невестку на одном фото
Певица с семьей пришла на концерт "Світського життя".
Світські хроніки 18 липня 2020, 20:15 (ТСН.ua)
Верховный суд отменил восстановление в должности мэра Черновцов Верховный суд отменил восстановление в должности мэра Черновцов
chern. jpg Кассационный админсуд отменил решения судов двух инстанций, которым Алексея Каспрука восстановили в должности мэра Черновцов и вернул ...
Суспільство 18 липня 2020, 13:30 (Електронні Вісті)
Онука легендарної Катрін Деньов затримали через зв язок з італійською мафією Онука легендарної Катрін Деньов затримали через зв'язок з італійською мафією
Ігоря Вадима підозрюють у виробництві і розповсюдженні фальшивих купюр.
Світські хроніки 18 липня 2020, 14:41 (ТСН.ua)
Ахіллобурсіт: причини і фактори ризику Ахіллобурсіт: причини і фактори ризику
Ахіллобурсіт - запалення синовіальної сумки, що знаходиться між ахілловим сухожиллям і кісткою, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок ві...
Здоров'я 18 липня 2020, 15:51 (e-news.com.ua)
Корінтіанс хоче викупити Сідклея, коли виплатить борг Динамо Корінтіанс хоче викупити Сідклея, коли виплатить борг Динамо
Бразильський захисник може залишитися в клубі і в наступному році.
Футбол 18 липня 2020, 16:54 (football.ua)
Хобленко: Вже є думки про плей-офф Хобленко: Вже є думки про плей-офф
Дніпро-1 гарантував собі перше місце в нижній шістці.
Футбол 18 липня 2020, 18:08 (football.ua)
Ембер Херд дала Ілону Маску ключі від пентхауса Джонні Деппа для таємних зустрічей з нею Ембер Херд дала Ілону Маску ключі від пентхауса Джонні Деппа для таємних зустрічей з нею
Показання надав консьєрж будинку, де розташований пентхаус актора в Лос-Анджелесі.
Світські хроніки 18 липня 2020, 17:04 (ТСН.ua)
Ольга Сумская эмоционально поздравила мужа с 57-летием Ольга Сумская эмоционально поздравила мужа с 57-летием
Виталий Борисюк празднует день рождения 18 июля.
Світські хроніки 18 липня 2020, 16:42 (ТСН.ua)
Афтознийстоматит у дітей Афтознийстоматит у дітей
Афтознийстоматит у дітей - це запальний процес, що вражає слизову оболонку ротової порожнини дитини і супроводжується утворенням на ній ерозивних...
Здоров'я 18 липня 2020, 07:50 (e-news.com.ua)
Лідс повернувся в Прем єр-лігу Лідс повернувся в Прем'єр-лігу
За два тури до фінішу в Чемпіоншипа Лідс гарантував собі підвищення в класі.
Футбол 18 липня 2020, 04:22 (football.ua)
Другий зайвий: підборіддя Другий зайвий: підборіддя
Красива лінія підборіддя робить жіночий образ молодим, ніжним і граціозним. Але іноді зайвий жир накопичується саме там. Як від нього позбутися? ...
Здоров'я 18 липня 2020, 03:17 (e-news.com.ua)
Вболівальники повернуться на британські стадіони в жовтні Вболівальники повернуться на британські стадіони в жовтні
Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон оголосив, коли матчі знову будуть проходити з глядачами.
Футбол 18 липня 2020, 03:12 (football.ua)
Главі київського Окружного адмінсуду повідомили про підозру Главі київського Окружного адмінсуду повідомили про підозру
Національне антикорупційне бюро України повідомило про підозру чолі Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку.
Суспільство 18 липня 2020, 05:41 (glavnoe.ua)
Румунія продовжила заборону на в їзд іноземців до 15 серпня Румунія продовжила заборону на в'їзд іноземців до 15 серпня
Уряд Румунії на 30 днів продовжив дію режиму надзвичайного стану і до 15 серпня продовжив заборону в'їзду на територію країни для іноземців, в то...
Суспільство 18 липня 2020, 04:36 (glavnoe.ua)
У Києві на Подолі побили журналіста У Києві на Подолі побили журналіста
Поліцейські встановлюють обставини конфлікту за участю журналіста в Подільському районі столиці. За даним фактом проводиться перевірка, за резуль...
Події 18 липня 2020, 06:44 (glavnoe.ua)
Вест Хем обіграв Уотфорд в найважливішому матчі Вест Хем обіграв Уотфорд в найважливішому матчі
Підопічні Девіда Мойєса набрали три пункти і максимально наблизилися до збереження прописки в Прем'єр-лізі.
Футбол 18 липня 2020, 09:05 (football.ua)
В аэропорту  Харьков  начнут проводить ПЦР-тестирования на COVID-19 В аэропорту "Харьков" начнут проводить ПЦР-тестирования на COVID-19
18 июля в аэропорту "Харьков" заработает пункт забора анализов для проведения ПЦР-тестирования на COVID-19.
Суспільство 18 липня 2020, 00:58 (glavnoe.ua)
В Україні закінчилася основна сесія ЗНО В Україні закінчилася основна сесія ЗНО
17 липня в Україні завершилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Останнім іспитом була хімія.
Суспільство 18 липня 2020, 09:02 (glavnoe.ua)
Йога для креативу Йога для креативу
Маркетологи, PR-менеджери, журналісти, мерчендайзери, рекламщики, дизайнери - більшість популярних сучасних професій так чи інакше пов'язані з та...
Спорт 18 липня 2020, 10:12 (e-news.com.ua)
Правда чи міф: скільки у Мессі насправді влади в Барселоні? Правда чи міф: скільки у Мессі насправді влади в Барселоні?
Аргентинця часто малюють похмурим генієм, який смикає за ниточки в каталонському клубі, вирішуючи чи не всі питання.
Футбол 18 липня 2020, 12:27 (football.ua)
В Киеве подтверждено 6797 случаев заболевания COVID-19 В Киеве подтверждено 6797 случаев заболевания COVID-19
kiev. jpg Количество жителей столицы, у которых диагностировали коронавирус увеличилось еще на 108 человек, а двое пациентов умерли, сообщил в об...