Архів новин 

новини: 2 серпня 2020 у рубриці:  

Бартомеу: Мессі залишиться в Барселоні, а Лаутаро - в Інтері

Президент Барселони Жозеп Марія Бартомеу прояснив ситуацію з можливим переходом Ліонеля Мессі в Інтер і трансфер у зворотному напрямку Лаутаро Мартінеса.
Футбол 02 серпня 2020, 23:48 (football.ua)

Ігор Суркіс: Що можуть вимагати фанати, коли я за них плачу штрафи? Ігор Суркіс: Що можуть вимагати фанати, коли я за них плачу штрафи?
Президент Динамо прокоментував поведінку вболівальників.
Футбол 02 серпня 2020, 23:45 (football.ua)
Засмагла Ірина Федишин засипала Мережа спокусливими знімками в купальниках Засмагла Ірина Федишин засипала Мережа спокусливими знімками в купальниках
Співачка радує шанувальників знімками з відпочинку.
Світські хроніки 02 серпня 2020, 19:25 (ТСН.ua)
5 речей в будинку, які брудніше унітазу 5 речей в будинку, які брудніше унітазу
Уявляєте, ці моторошні бактерії живуть практично скрізь. Багато хто, напевно, ретельно миють руки після відвідування туалету і навіть не замислюю...
Здоров'я 02 серпня 2020, 22:39 (e-news.com.ua)
Олімпік - Полісся 3: 2 Відео голів та огляд матчу Олімпік - Полісся 3: 2 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відеоогляд товариського матчу між Олімпіком і Поліссям.
Футбол 02 серпня 2020, 21:35 (football.ua)
Маркос Антоніо: Покажемо свій кращий футбол і постараємося вийти в наступний раунд Ліги Європи Маркос Антоніо: Покажемо свій кращий футбол і постараємося вийти в наступний раунд Ліги Європи
Півзахисник Шахтаря Маркос Антоніо поділився думкою про майбутній матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи.
Футбол 02 серпня 2020, 21:33 (football.ua)
59-річний Шон Пенн таємно одружився на коханій, яка молодша за нього дочки 59-річний Шон Пенн таємно одружився на коханій, яка молодша за нього дочки
Актор пов'язав себе узами шлюбу з 28-річною Лейлою Джордж.
Світські хроніки 02 серпня 2020, 12:46 (ТСН.ua)
Джамала розчулила ніжним знімком з півторамісячним сином Джамала розчулила ніжним знімком з півторамісячним сином
Співачка з дітьми і чоловіком відпочиває в Туреччині.
Світські хроніки 02 серпня 2020, 14:57 (ТСН.ua)
Інтер перервав серію Аталанти без поразок з 19 матчів Інтер перервав серію Аталанти без поразок з 19 матчів
Бергамаскі зазнали першої поразки з 20 січня 2020 року.
Футбол 02 серпня 2020, 13:52 (football.ua)
Іммобіле повторив рекорд Ігуаїна за кількістю голів за сезон в Серії А Іммобіле повторив рекорд Ігуаїна за кількістю голів за сезон в Серії А
Італійський форвард забив 36 голів в чемпіонаті Італії і завоював Золоту бутсу.
Футбол 02 серпня 2020, 15:59 (football.ua)
Бартомеу: Артур не поважає Барселону і гравців команди Бартомеу: Артур не поважає Барселону і гравців команди
Президент дав коментар щодо інциденту з бразильським півзахисником.
Футбол 02 серпня 2020, 17:17 (football.ua)
Рома запропонувала контракт Вертонгену Рома запропонувала контракт Вертонгену
Бельгійський центрбек перебуває в статусі вільного агента.
Футбол 02 серпня 2020, 17:15 (football.ua)
З початку поточної доби порушень режиму перемир я з боку супротивника не зафіксовано З початку поточної доби порушень режиму перемир'я з боку супротивника не зафіксовано
З початку поточної доби і за станом на 12. 00 сьогодні, 02 Серпня, порушень режиму перемир'я з боку супротивника не зафіксовано. Втрат в рядах ук...
Події 02 серпня 2020, 18:20 (glavnoe.ua)
Обамеянг встановив два рекорди завдяки дублю в ворота Челсі Обамеянг встановив два рекорди завдяки дублю в ворота Челсі
Габонський форвард продовжує вписувати своє ім'я в історію Арсеналу.
Футбол 02 серпня 2020, 01:41 (football.ua)
У футболістів  У футболістів "
Команда продовжує готуватися до наступного матчу.
Спорт 02 серпня 2020, 05:03 (ТСН.ua)
Соболь не зміг виграти Кубок Бельгії з Брюгге Соболь не зміг виграти Кубок Бельгії з Брюгге
Трофей дістався Дьємерсі Мбокані і Антверпену.
Футбол 02 серпня 2020, 07:22 (football.ua)
Цукровий діабет: не відмовляємо собі в ягодах Цукровий діабет: не відмовляємо собі в ягодах
Ягоди лохини, агрусу, шовковиці відновлюють обмін речовин, діабетики можуть ласувати ними без побоювання і з великою користю для організму.
Здоров'я 02 серпня 2020, 06:16 (NeBoley.com.ua)
Системні засоби від закладеності носа дітям: лікарі проти Системні засоби від закладеності носа дітям: лікарі проти
Провідні експерти не рекомендують системні деконгестантів (кошти від закладеності носа) дітям через незначну терапевтичного ефекту і потенційно с...
Здоров'я 02 серпня 2020, 01:46 (e-news.com.ua)
Спецслужби РФ ведуть спецоперації в Україні для зміни влади, - зовнішня розвідка Спецслужби РФ ведуть спецоперації в Україні для зміни влади, - зовнішня розвідка
Глава Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк заявляє, що Росія несе для України військові, економічні та політичні загрози, намагається вне...
Політика 02 серпня 2020, 02:52 (glavnoe.ua)
Суд заарештував чоловіка, який намагався згвалтувати в вагоні поїзда пасажирку Суд заарештував чоловіка, який намагався згвалтувати в вагоні поїзда пасажирку
За клопотанням Київської місцевої прокуратури №9 чоловіка, який в поїзда "
Події 02 серпня 2020, 05:10 (glavnoe.ua)
Едді Хау покинув Борнмут після вильоту в Чемпіоншип Едді Хау покинув Борнмут після вильоту в Чемпіоншип
Сторони вирішили не продовжувати співпрацю за обопільною згодою.
Футбол 02 серпня 2020, 05:09 (football.ua)
Чому в чайнику утворюється накип Чому в чайнику утворюється накип
Для багатьох з нас накип на чайнику стала справою буденною, однак, далеко не найприємнішим. Люди, які не використовують фільтри для води, частіше...
Здоров'я 02 серпня 2020, 09:32 (e-news.com.ua)
Фрукти знижують ризик інфаркту та інсульту Фрукти знижують ризик інфаркту та інсульту
Фрукти повинні бути обов'язковим компонентом щоденного раціону людини: невелика порція фруктів знижує ризик інфаркту або інсульту на 40%, показал...
Здоров'я 02 серпня 2020, 11:41 (e-news.com.ua)
Мілан - Кальярі 3: 0 Відео голів та огляд матчу Мілан - Кальярі 3: 0 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Італії.
Футбол 02 серпня 2020, 10:37 (football.ua)
Родригес, Супряга и Булеца присоединились к Динамо Родригес, Супряга и Булеца присоединились к Динамо
Киевляне провели тренировочное занятие с новоприбывшими игроками.
Футбол 02 серпня 2020, 11:11 (football.ua)
Хмара тегів