Архів новин 

новини: 23 серпня 2020 у рубриці:  

Гипогалактия: фактори ризику

Гипогалактия - стан, що характеризується зменшенням кількості молока, що виділяється грудними залозами, або коротким, менше 5 місяців, лактаційний періодом. Є однією з основних причин раннього припинення грудного вигодовування, як передає Інтернет-видання...
Здоров'я 23 серпня 2020, 23:32 (e-news.com.ua)

Селезньов став гравцем Колоса - Великий футбол Селезньов став гравцем Колоса - Великий футбол
Досвідчений форвард повертається в українську Прем'єр-лігу.
Футбол 23 серпня 2020, 23:30 (football.ua)
Юрченко: У Зорі гра атакуюча, потрібно розуміти, кому що робити Юрченко: У Зорі гра атакуюча, потрібно розуміти, кому що робити
Хавбек Зорі прокоментував поразку від Десни (1: 3).
Футбол 23 серпня 2020, 20:14 (football.ua)
Гіпоглікемічна кома: стадії захворювання Гіпоглікемічна кома: стадії захворювання
Гіпоглікемічна кома - гостре загрозливе життя стан, обумовлене різким падінням концентрації глюкози в крові; крайня ступінь гіпоглікемії. Гіпогл...
Здоров'я 23 серпня 2020, 21:19 (e-news.com.ua)
Хобленко: Хто поставив початок матчу з Інгульцем на 14:00, коли на вулиці 30-градусна спека? Хобленко: Хто поставив початок матчу з Інгульцем на 14:00, коли на вулиці 30-градусна спека?
Вінгер Дніпра-1 висловився про нічию проти Інгульця в першому турі УПЛ (1: 1).
Футбол 23 серпня 2020, 22:25 (football.ua)
В центре Харькова на месте Ленина открыли сквер с фонтаном В центре Харькова на месте Ленина открыли сквер с фонтаном
На площади Свободы в Харькове открыли обновленный сквер с уникальным фонтаном. Не смотря на ужасающую статистику по заболеванию коронавирусом (в...
Суспільство 23 серпня 2020, 21:13 (glavnoe.ua)
Чи можна вилікувати целіакію Чи можна вилікувати целіакію
Дослідники зі Стенфордського університету виявили хімічний «перемикач», що дозволяє вилікувати целіакію. Подробиці повідомляє Journal of Biologi...
Здоров'я 23 серпня 2020, 15:50 (e-news.com.ua)
Коман: Я вважаю, що французький футбол зараз номер один в світі Коман: Я вважаю, що французький футбол зараз номер один в світі
Вінгер дав коментар напередодні фіналу Ліги чемпіонів.
Футбол 23 серпня 2020, 16:55 (football.ua)
Зимові вітаміни: в яких продуктах їх шукати Зимові вітаміни: в яких продуктах їх шукати
Вчені з'ясували, що натуральні вітаміни, які можна знайти в продуктах харчування, засвоюються набагато краще і в більшій кількості, ніж синтетичн...
Здоров'я 23 серпня 2020, 19:08 (e-news.com.ua)
 Дело Шеремета . Премьера документального фильма на  1+1 "Дело Шеремета". Премьера документального фильма на "1+1"
Сегодня вечером после 22:15 на телеканале 1+1 состоится показ документального фильма «Дело Шеремета» режиссера Елизаветы Татариновой, снятый в со...
Політика 23 серпня 2020, 17:34 (glavnoe.ua)
Капітан  Капітан "
Серхіо Рамос зберігає відмінні фізичні кондиції в 34 роки.
Спорт 23 серпня 2020, 20:12 (ТСН.ua)
Кривцов - про двох незабитих пенальті Шахтаря: Думаю, це випадковість і одиничний момент Кривцов - про двох незабитих пенальті Шахтаря: Думаю, це випадковість і одиничний момент
Захисник Шахтаря прокоментував матч першого туру Прем'єр-ліги проти Ковалевського Колоса.
Футбол 23 серпня 2020, 04:50 (football.ua)
Остап Маркевич: На мій погляд, 1: 4 - трохи великий рахунок для гри з Олександрією Остап Маркевич: На мій погляд, 1: 4 - трохи великий рахунок для гри з Олександрією
Головний тренер Маріуполя прокоментував розгромну поразку в першому турі Прем'єр-ліги.
Футбол 23 серпня 2020, 01:38 (football.ua)
Шкідливі продукти потрібно оподатковувати, вважають фахівці Шкідливі продукти потрібно оподатковувати, вважають фахівці
Системи охорони здоров'я та оподаткування повинні бути взаємопов'язані, вважають вчені з Університетів Окленда, Отаго і Оксфорда. Xinhua передає:...
Здоров'я 23 серпня 2020, 05:54 (e-news.com.ua)
Гіпертрихоз: фактори ризику Гіпертрихоз: фактори ризику
Гіпертрихоз - це надлишковий локальний або загальний ріст темних і довгого волосся на будь-яких ділянках тіла. Захворювання може бути вродженим і...
Здоров'я 23 серпня 2020, 02:43 (e-news.com.ua)
Рябоконь: Ми гнучка команда, під кожного суперника шукаємо ходи Рябоконь: Ми гнучка команда, під кожного суперника шукаємо ходи
Головний тренер Десни - про матч проти Зорі в першому турі УПЛ.
Футбол 23 серпня 2020, 03:49 (football.ua)
В Киеве осквернили скульптуру девочки возле мемориала Голодомора В Киеве осквернили скульптуру девочки возле мемориала Голодомора
В Киеве в ночь на 22 августа вандалы осквернили скульптуру "Горькая память детства", более известную как "девочка с колосками", установленную воз...
Події 23 серпня 2020, 00:26 (glavnoe.ua)
На Закарпатті прикордонники у взаємодії з румунськими колегами припинили спробу тютюнової контрабанди На Закарпатті прикордонники у взаємодії з румунськими колегами припинили спробу тютюнової контрабанди
Прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону, отримавши інформацію від румунських колег про виявлення ними неподалік від кордону пакетів з...
Події 23 серпня 2020, 06:59 (glavnoe.ua)
Про головне на Головному за 22 серпня 2020 року Про головне на Головному за 22 серпня 2020 року
За минулу добу в Україні виявлено 2328 випадки зараження коронавірусів (днем раніше, - 2106). Це новий антирекорд. За інформацією Ради нацбезпеки...
Суспільство 23 серпня 2020, 09:11 (glavnoe.ua)
62-річна мама Дана Балана похвалилася стрункими ніжками в міні-сукню 62-річна мама Дана Балана похвалилася стрункими ніжками в міні-сукню
Людмила Балан зробила романтичне фото на пляжі.
Світські хроніки 23 серпня 2020, 09:17 (ТСН.ua)
Важка Надя Дорофєєва засвітила груди в зміїному бікіні Важка Надя Дорофєєва засвітила груди в зміїному бікіні
Співачка поділилася пікантною фотографією.
Світські хроніки 23 серпня 2020, 09:14 (ТСН.ua)
«Нормальні» бактерії необхідні для захисту слизової кишечника «Нормальні» бактерії необхідні для захисту слизової кишечника
Вчені коледжу Альберта Ейнштейна виявили, що бактерії, які допомагають у травленні, захищають слизову оболонку кишечника від пошкоджень. Це відкр...
Здоров'я 23 серпня 2020, 11:25 (e-news.com.ua)
Бойовики на Донбасі один раз порушили  Бойовики на Донбасі один раз порушили "
У суботу, 22 серпня, російські найманці раз порушили режим припинення вогню на Донбасі відкриваючи вогонь з гранатомета.
Політика 23 серпня 2020, 11:24 (glavnoe.ua)
Як навчитися не переїдати Як навчитися не переїдати
Основна проблема зайвої ваги - переїдання. Є кілька способів, які допоможуть вам позбавитися від такої поганої звички, якою б не була причина пер...
Здоров'я 23 серпня 2020, 12:30 (e-news.com.ua)
Алла Мазур поделилась фото из летнего отпуска в Киеве Алла Мазур поделилась фото из летнего отпуска в Киеве
Ведущая показала, как наслаждалась отдыхом с 12-летним сыном Артемом.
Світські хроніки 23 серпня 2020, 11:42 (ТСН.ua)
У Білорусі знайдено мертвим зниклий під час протестів чоловік У Білорусі знайдено мертвим зниклий під час протестів чоловік
У Білорусі знайдено мертвим 28-річний Микита Кривцов, який зник 12 серпня, на четвертий день протестів в країні. Про загибель Кривцова повідомив ...