Архів новин 

новини: 19 серпня 2020 у рубриці:  

Куман: Мессі - найкращий в світі, він дуже важливий

Новий головний тренер "
Футбол 19 серпня 2020, 23:34 (football.ua)

Владимир Остапчук женится во второй раз Владимир Остапчук женится во второй раз
Шоумен сделал предложение любимой Кристине Горняк.
Світські хроніки 19 серпня 2020, 23:42 (ТСН.ua)
Протести в Білорусі: країна втратила 500 млн доларів у зв язку з заворушеннями Протести в Білорусі: країна втратила 500 млн доларів у зв'язку з заворушеннями
Влада Білорусі оцінили збиток, нанесений в зв'язку з протестами в країні, в не менше, ніж 500 млн доларів. При цьому також постраждала інвестицій...
Економіка 19 серпня 2020, 20:25 (УРА-Информ)
Футболісти  Футболісти "
Їм належить пройти контрольні тести.
Спорт 19 серпня 2020, 22:33 (ТСН.ua)
Помер президент Академії наук України Борис Патон Помер президент Академії наук України Борис Патон
На 102 році життя помер видатний український вчений Борис Патон. Про це повідомляє УП з посиланням на апарат РНБО.
Суспільство 19 серпня 2020, 21:27 (glavnoe.ua)
У Кремлі оцінили можливість введення російських військ до Білорусі У Кремлі оцінили можливість введення російських військ до Білорусі
Російська Федерація поки не має наміру надавати допомогу Білорусі у військовій сфері, так як в цьому, на їхню думку, на даний момент немає ніякої...
Політика 19 серпня 2020, 22:33 (УРА-Информ)
Путін може просто і злити Лукашенко - експерт Путін може просто і злити Лукашенко - експерт
Російський політолог Андрій Піонтковський поділився своєю думкою з приводу ситуації, яка відбувається в Білорусі, де проходять в мітинги проти Ол...
Політика 19 серпня 2020, 15:56 (УРА-Информ)
Кандидат в президенти Барселони: Куман не залишиться тренером, навіть якщо виграє всі трофеї Кандидат в президенти Барселони: Куман не залишиться тренером, навіть якщо виграє всі трофеї
Фонт висловив думку про тренерських зміни в каталонському клубі.
Футбол 19 серпня 2020, 17:01 (football.ua)
Телепремьера фильма  Віддана : какие образы воплотили актеры в фильме Телепремьера фильма "Віддана": какие образы воплотили актеры в фильме
Зрители увидят лирическую ленту 24 августа в 23:10 на канале "1 + 1".
Світські хроніки 19 серпня 2020, 16:41 (ТСН.ua)
Федик: Головне завдання для Руху - набирати максимум очок в кожному матчі Федик: Головне завдання для Руху - набирати максимум очок в кожному матчі
Наставник львівського клубу розповів про ситуацію в команді.
Футбол 19 серпня 2020, 18:05 (football.ua)
ВТО заявила об историческом падении мировой торговли ВТО заявила об историческом падении мировой торговли
vto. jpg Барометр мировой торговли достиг рекордного минимума в 84,5 пункта из-за исторического падения мировой торговли товарами во втором кварт...
Бізнес 19 серпня 2020, 17:23 (Електронні Вісті)
МОН: Вступну кампанію до закладів профосвіти продовжили до 1 листопада МОН: Вступну кампанію до закладів профосвіти продовжили до 1 листопада
Заклади професійної освіти зможуть приймати документи і зараховувати вступників до 1 листопада. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу...
Україна 19 серпня 2020, 17:46 (e-news.com.ua)
 Київ – це наше місто : Динамо анонсировало выход новой формы "Київ – це наше місто": Динамо анонсировало выход новой формы
Вице-чемпион Украины представит новый комплект.
Футбол 19 серпня 2020, 18:22 (football.ua)
На Харківщині в психоневрологічному інтернаті спалах COVID-19 На Харківщині в психоневрологічному інтернаті спалах COVID-19
П'ять випадків захворювання коронавирусной хворобою Covid-19 підтверджено у підопічних Малижінского психоневрологічного жіночого будинку-інтернат...
Здоров'я 19 серпня 2020, 05:59 (glavnoe.ua)
Чому болить голова: 35 причин головного болю Чому болить голова: 35 причин головного болю
Головний біль може бути викликана десятками причин - про нешкідливого похмілля до пухлин головного мозку. Біль може зачіпати одну або обидві пол...
Здоров'я 19 серпня 2020, 07:06 (e-news.com.ua)
Тіаго Сілва: Нинішній ПСЖ - найсильніша команда, яку мені доводилося бачити Тіаго Сілва: Нинішній ПСЖ - найсильніша команда, яку мені доводилося бачити
Захисник ПСЖ - про матч проти РБ Лейпцига в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.
Футбол 19 серпня 2020, 08:13 (football.ua)
Засмагла Ора топлес поплавала в басейні Засмагла Ора топлес поплавала в басейні
Співачка опублікувала знімки з відпочинку.
Світські хроніки 19 серпня 2020, 09:20 (ТСН.ua)
Схудла Кортні Кардашян в сріблястому купальнику похвалилася фігурою Схудла Кортні Кардашян в сріблястому купальнику похвалилася фігурою
Знаменитість показала, як відпочивала на яхті.
Світські хроніки 19 серпня 2020, 09:17 (ТСН.ua)
Члена виборчкому, який заявив про фальсифікації на виборах у Білорусі, знайшли мертвим Члена виборчкому, який заявив про фальсифікації на виборах у Білорусі, знайшли мертвим
Директор Волковиського військово-історичного музею імені Багратіона Костянтин Шимак, який відмовився підписувати протоколи за підсумками президен...
Події 19 серпня 2020, 10:24 (glavnoe.ua)
За період пандемії в світі померли понад 780 тис. людина За період пандемії в світі померли понад 780 тис. людина
Загальна кількість заражених коронавірусів в світі до ранку 19 серпня перевищила 22,1 мільйона чоловік. Пандемія охопила 188 країн. Про це свідча...
Здоров'я 19 серпня 2020, 12:30 (glavnoe.ua)
Христя Фріланд очолила Мінфін Канади Христя Фріланд очолила Мінфін Канади
Екс-міністр закордонних справ Канади, політик з українським корінням Христя Фріланд очолила міністерство фінансів цієї країни. Про це повідомляє ...
Політика 19 серпня 2020, 11:27 (glavnoe.ua)
За сутки в Украине госпитализировали рекордное количество заболевших За сутки в Украине госпитализировали рекордное количество заболевших
step. jpg Министр здравоохранения Максим Степанов сообщил, что в Украине за прошедшие сутки в больницу поместили 463 заболевших коронавирусом. чи...
Здоров'я 19 серпня 2020, 11:02 (Електронні Вісті)
Alyosha и Тарас Тополя рассказали о новорожденной дочери Alyosha и Тарас Тополя рассказали о новорожденной дочери
Новоиспеченные родители поделились, на кого маленькая похожа.
Світські хроніки 19 серпня 2020, 11:44 (ТСН.ua)
Горбачов назвав головну помилку Лукашенко Горбачов назвав головну помилку Лукашенко
Президент Білорусі Олександр Лукашенко припустився фатальної помилки в своєму правлінні. Він занадто пізно звернувся за підтримкою до трудових ко...
Політика 19 серпня 2020, 13:39 (УРА-Информ)
У Києві стріляли в машину патрульної поліції У Києві стріляли в машину патрульної поліції
Сьогодні вранці патрульні, проїжджаючи повз зупинки " За інформацією столичних патрульних, раптово до дороги вийшов чоловік і зробив прицільний п...
Події 19 серпня 2020, 14:46 (glavnoe.ua)
ЗМІ: У командувача ВМС України виявили COVID-19 ЗМІ: У командувача ВМС України виявили COVID-19
Діагноз COVID-19 підтвердили у командувача Військово-морськими силами України контр-адмірала Олексія Неіжпапи.
Здоров'я 19 серпня 2020, 14:44 (glavnoe.ua)
Тіхановском просить лідерів ЄС не визнавати вибори: Лукашенко нелегітимний Тіхановском просить лідерів ЄС не визнавати вибори: Лукашенко нелегітимний
" Лукашенко втратив будь-яку легітимність в очах нашого народу і всього світу " Тіхановском заявила, що " Вона також повідомила, що вже створил...
Світ 19 серпня 2020, 14:51 (e-news.com.ua)
 Ели лук с хлебом : Александр Пономарев рассказал о бедном детстве "Ели лук с хлебом": Александр Пономарев рассказал о бедном детстве
Также артист поделился воспоминаниями об отце.
Світські хроніки 19 серпня 2020, 14:42 (ТСН.ua)
 Я - твоя безопасность!  Гвардейцы поздравляют украинцев с приближающимся Днем Независимости "Я - твоя безопасность!" Гвардейцы поздравляют украинцев с приближающимся Днем Независимости
Украинской независимости через несколько дней - 29 лет. 24 августа 1991 стало выдающимся историческим моментом истории. Моментом многогранной мн...