Архів новин 

новини: 17 серпня 2020 у рубриці:  

Кіке Сетьен звільнений з поста головного тренера Барселони

Каталонський клуб все-таки розлучився з 61-річним фахівцем.
Футбол 17 серпня 2020, 23:59 (football.ua)

Шушкевич закликав Лукашенко подати у відставку Шушкевич закликав Лукашенко подати у відставку
Колишній голова Верховної Ради Білорусі Станіслав Шушкевич закликав чинного главу держави Олександра Лукашенка подати у відставку. Про це він зая...
Політика 17 серпня 2020, 22:50 (glavnoe.ua)
Відрив Байдена від Трампа скорочується, показує опитування Відрив Байдена від Трампа скорочується, показує опитування
Різниця в підтримці серед зареєстрованих виборців між чинним президентом США Дональдом Трампом і його опонентом Джозефом Байденом скорочується. П...
Політика 17 серпня 2020, 19:12 (glavnoe.ua)
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян влаштували сюрприз незнайомим молодим Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян влаштували сюрприз незнайомим молодим
Зіркове подружжя привітали закоханих з весіллям.
Світські хроніки 17 серпня 2020, 20:27 (ТСН.ua)
В больнице Днепра вышел из комы воин, который подорвался на мине в Песках В больнице Днепра вышел из комы воин, который подорвался на мине в Песках
Раненый украинский военнослужащий, которого 13 августа госпитализировали в Днепропетровскую областную больницу им. Мечникова, вышел из комы сообщ...
Суспільство 17 серпня 2020, 21:19 (glavnoe.ua)
Головні болі можуть бути пов язані з жирною їжею Головні болі можуть бути пов'язані з жирною їжею
Неправильне харчування призводить до зниження працездатності, стійкості до стресу і може стати причиною постійних головних болів. У цьому перекон...
Здоров'я 17 серпня 2020, 13:49 (e-news.com.ua)
Дівчина Володимира Остапчука розповіла про знайомство з його дітьми Дівчина Володимира Остапчука розповіла про знайомство з його дітьми
Знайомство відбулося під час відпочинку в заміському комплексі.
Світські хроніки 17 серпня 2020, 14:55 (ТСН.ua)
Полиция начала уголовное производство по факту поджога автомобиля съемочной группы программы Схемы Полиция начала уголовное производство по факту поджога автомобиля съемочной группы программы Схемы
avto. jpg Полиция Киевской области начала уголовное производство по факту ночного поджога редакционного автомобиля съемочной группы программы Схе...
Кримінал 17 серпня 2020, 13:16 (Електронні Вісті)
Президент присвоил звание Героя Украины Кузьме Скрябину 3Президент присвоил звание Героя Украины Кузьме Скрябину
Президент Украины Владимир Зеленский подписал указ о присвоении звания Героя Украины украинскому музыканту Андрею Кузьменко (Кузьма Скрябин).
Суспільство 17 серпня 2020, 14:00 (glavnoe.ua)
Кабмин проверит больницы на готовность к второй волне COVID-19 2Кабмин проверит больницы на готовность к второй волне COVID-19
Правительство будет проверять больницы, чтобы быть готовыми ко второй волне COVID-19, если она наступит осенью. В то же время ситуация с распрост...
Здоров'я 17 серпня 2020, 15:49 (glavnoe.ua)
Вчені виявили уразливість коронавируса Вчені виявили уразливість коронавируса
Американським фахівцям вдалося знайти що раніше не вивчену зв'язок в білку, яка може стати ключем до розробки нових стратегій лікування COVID-19.
Наука 17 серпня 2020, 18:08 (Корреспондент.net)
Гігрома кисті: фактори ризику Гігрома кисті: фактори ризику
Гігрома кисті - це доброякісне кістозне новоутворення, яке складається з щільною сполучнотканинною стінки і в'язкого вмісту. Гігроми кисті невели...
Здоров'я 17 серпня 2020, 06:05 (e-news.com.ua)
6 корисних порад, як відростити волосся 6 корисних порад, як відростити волосся
Після довгої, холодної зими хочеться порадувати себе довгими, густими волоссям і гарною зачіскою. Експерти назвали ТОП-6 порад про те, як відрост...
Здоров'я 17 серпня 2020, 00:40 (e-news.com.ua)
У США дозволили застосовувати новий тест на COVID-19 за зразком слини У США дозволили застосовувати новий тест на COVID-19 за зразком слини
Американська влада схвалили застосування нового тесту на виявлення коронавирусной інфекції за зразком слини, при якому більше не буде потрібно бр...
Суспільство 17 серпня 2020, 01:45 (glavnoe.ua)
Четверо ветеранів АТО вирушили в велопробіг з Ужгорода до Маріуполя Четверо ветеранів АТО вирушили в велопробіг з Ужгорода до Маріуполя
В Ужгороді стартував Всеукраїнський велопробіг ветеранів війни на Донбасі і в Афганістані. У дорогу вирушили четверо колишніх армійців. Перед ним...
Суспільство 17 серпня 2020, 03:53 (glavnoe.ua)
Десятки тисяч протестуючих в Мінську йдуть до Будинку уряду Десятки тисяч протестуючих в Мінську йдуть до Будинку уряду
Рівно тиждень тому в Білорусі пройшов основний день голосування на виборах президента. З тих пір в країні щодня відбуваються протести незгодних з...
Політика 17 серпня 2020, 05:02 (glavnoe.ua)
Король ассистов: англійська Прем єр-ліга назвала кращого гравця сезону Король ассистов: англійська Прем'єр-ліга назвала кращого гравця сезону
Де Брюйне повторив рекорд Тьєррі Анрі.
Спорт 17 серпня 2020, 05:00 (ТСН.ua)
Чим можна замінити сіль Чим можна замінити сіль
Багато солі вживати шкідливо. Але як зробити блюдо смачним? Пропонуємо познайомимося з повноцінними замінниками солі. З цими приправами ми здатні...
Здоров'я 17 серпня 2020, 07:15 (e-news.com.ua)
У поліцейській дільниці Дрездена при загадкових обставинах помер італієць У поліцейській дільниці Дрездена при загадкових обставинах помер італієць
У ніч на неділю, 16 серпня, в Дрездені в поліцейській дільниці при загадкових обставинах помер громадянин Італії.
Події 17 серпня 2020, 08:21 (glavnoe.ua)
нешкідливий напій? Як пиво поводиться в організмі, розповіли експерти нешкідливий напій? Як пиво поводиться в організмі, розповіли експерти
Багато хто помилково вважає, що пара-трійка келихів пивка не шкодить і навіть приносить користь.
Здоров'я 17 серпня 2020, 10:33 (NeBoley.com.ua)
Матюїді: Бекхем дуже хотів бачити мене в своєму клубі Матюїді: Бекхем дуже хотів бачити мене в своєму клубі
Хавбек розповів про перехід в Інтер Майамі.
Футбол 17 серпня 2020, 11:39 (football.ua)
Хмара тегів