Архів новин 

новини: 23 липня 2020 у рубриці:  

У Харкові озброєний палицею чоловік пограбував відділення пошти

Невідомий зайшов у відділення "
Події 23 липня 2020, 23:28 (glavnoe.ua)

Бабич: Матчі плей-офф додали інтриги в чемпіонат України Бабич: Матчі плей-офф додали інтриги в чемпіонат України
Наставник Маріуполя висловився про майбутній матч з Олександрією в рамках півфіналу плей-офф УПЛ.
Футбол 23 липня 2020, 22:24 (football.ua)
Надлишок солі в м язах і шкірі призводить до гіпертонії Надлишок солі в м'язах і шкірі призводить до гіпертонії
Експерти спробували відповісти на питання, як впливає на загальний стан організму сіль, яка накопичується в шкірі і м'язової тканини. В ході досл...
Здоров'я 23 липня 2020, 18:07 (e-news.com.ua)
Полтавский полицейский, который был захвачен, сейчас чувствует себя хорошо, спецоперация продолжается Полтавский полицейский, который был захвачен, сейчас чувствует себя хорошо, спецоперация продолжается
Полицейский, которого в Полтаве злоумышленник взял в заложники под угрозой подрыва гранаты, чувствует себя хорошо, спецоперация по задержанию под...
Події 23 липня 2020, 19:24 (glavnoe.ua)
Гаттузо: Момент з пенальті? Кулусевскі впав сам! Гаттузо: Момент з пенальті? Кулусевскі впав сам!
Тренер неаполітанців дав коментар після програного матчу Пармі.
Футбол 23 липня 2020, 13:40 (football.ua)
Полиция открыла дело из-за пожара в доме Шабунина Полиция открыла дело из-за пожара в доме Шабунина
dom. jpg Следователи Бориспольского отдела полиции открыли уголовное производство по ч. 2 ст. 194 (Умышленное уничтожение или повреждение имущест...
Кримінал 23 липня 2020, 14:23 (Електронні Вісті)
Луческу попросить схвалення Ахметова перед підписанням контракту з Динамо - ЗМІ Луческу попросить схвалення Ахметова перед підписанням контракту з Динамо - ЗМІ
Румунський фахівець дорожить дружбою з власником Шахтаря.
Футбол 23 липня 2020, 16:54 (football.ua)
Кличко стурбований: ситуацію в місті і країні намагаються дестабілізувати Кличко стурбований: ситуацію в місті і країні намагаються дестабілізувати
Мер Києва Віталій Кличко відреагував на останні події в столиці і у всій Україні. Кличко закликав правоохоронні органи, зокрема СБУ і поліцію, по...
Київ 23 липня 2020, 15:50 (УРА-Информ)
НБУ улучшил прогноз роста международных резервов на $2,6 млрд НБУ улучшил прогноз роста международных резервов на $2,6 млрд
rezerv. jpg Национальный банк улучшил прогноз роста международных резервов с 27,2 млрд долларов до 29,8 млрд долларов, в то время, как в июне меж...
Фінанси і банки 23 липня 2020, 15:47 (Електронні Вісті)
Білл Гейтс: для повного захисту від коронавірусу буде потрібно кілька доз вакцини Білл Гейтс: для повного захисту від коронавірусу буде потрібно кілька доз вакцини
Повний захист від зараження новим коронавірусом зможе забезпечити ін'єкція декількох доз потенційної вакцини. Таку думку висловив засновник корпо...
Здоров'я 23 липня 2020, 16:43 (e-news.com.ua)
У ЄС закликали Вірменію і Азербайджан до миру У ЄС закликали Вірменію і Азербайджан до миру
Голова зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель 22 липня провів тристоронні телефонні переговори з міністрами закордонних справ Вірменії т...
Світ 23 липня 2020, 17:36 (e-news.com.ua)
В Харьковском лабцентре прокомментировали рекорд COVID-заболеваемости В Харьковском лабцентре прокомментировали рекорд COVID-заболеваемости
Жители Харьковщины пренебрегают карантинными ограничениями, считает директор областного лабцентра Любовь Махота.
Здоров'я 23 липня 2020, 17:35 (glavnoe.ua)
Парма обіграла Наполі і зберегла місце в Серії А Парма обіграла Наполі і зберегла місце в Серії А
У 35-му турі Парма здобула важливу перемогу над Наполі.
Футбол 23 липня 2020, 01:21 (football.ua)
Кейта гарматним ударом відправив м яч у ворота Челсі Кейта гарматним ударом відправив м'яч у ворота Челсі
Гвінейський хавбек вивів Ліверпуль вперед в матчі чемпіонату Англії проти Челсі.
Футбол 23 липня 2020, 07:12 (football.ua)
Солскьяер: Чи не дивуюся, коли Грінвуд забиває Солскьяер: Чи не дивуюся, коли Грінвуд забиває
Головний тренер манкуніанців залишився задоволений виступом 18-річного форварда.
Футбол 23 липня 2020, 06:08 (football.ua)
Вест Бромвіч завоював путівку в Прем єр-лігу Вест Бромвіч завоював путівку в Прем'єр-лігу
Бертфорд, Фулхем, Кардіфф і Ноттінгем Форест зіграють в плей-офф.
Футбол 23 липня 2020, 07:10 (football.ua)
Смертність від коронавируса в Бразилії перевалила за 80 тисяч Смертність від коронавируса в Бразилії перевалила за 80 тисяч
Кількість померлих від коронавируса жителів Бразилії перевищила 80 тисяч осіб. За два місяці це число виросло в чотири рази, і влада як і раніше ...
Здоров'я 23 липня 2020, 01:33 (NeBoley.com.ua)
Відмова від чищення зубів загрожує пухлинами шлунка і порожнини рота Відмова від чищення зубів загрожує пухлинами шлунка і порожнини рота
Якщо люди не дуже часто чистять зуби, вони ризикують захворіти на рак шлунка і порожнини рота. Такими є результати дослідження вчених з Бостона, ...
Здоров'я 23 липня 2020, 02:44 (NeBoley.com.ua)
Хвороба Бехтерева: лікування захворювання Хвороба Бехтерева: лікування захворювання
Хвороба Бехтерева є запалення міжхребцевих суглобів. В результаті розвитку хвороби вони зрощуються, що істотно обмежує свободу руху хребта. У між...
Здоров'я 23 липня 2020, 03:49 (e-news.com.ua)
Парма - Наполі 2: 1 Відео голів та огляд матчу Парма - Наполі 2: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Італії.
Футбол 23 липня 2020, 08:18 (football.ua)
Мокра Міла Нітіч засвітила апетитну фігуру в купальнику Мокра Міла Нітіч засвітила апетитну фігуру в купальнику
Співачка опублікувала знімок з відпочинку.
Світські хроніки 23 липня 2020, 09:22 (ТСН.ua)
Штаб: в ООС 15 обстрелов, ранены 4 бойца Штаб: в ООС 15 обстрелов, ранены 4 бойца
22 июля вооруженные формирования Российской Федерации 15 раз нарушили режим прекращения огня, применив при этом минометы 120-го калибра, вооружен...
Політика 23 липня 2020, 08:03 (glavnoe.ua)
Части Нацгвардии восточной Украины пополнились молодыми офицерами Части Нацгвардии восточной Украины пополнились молодыми офицерами
Военные части Восточного оперативно-территориального объединения НГУ получили офицерское пополнение.
Суспільство 23 липня 2020, 08:03 (glavnoe.ua)
У Зеленського розповіли про повне припинення вогню на Донбасі У Зеленського розповіли про повне припинення вогню на Донбасі
Тристороння контактна група по врегулюванню конфліктної ситуації на тимчасово окупованих територіях ДонбассаВ погодила повне і всеосяжне припинен...
Політика 23 липня 2020, 11:31 (УРА-Информ)
Руководитель Гостуризма Украины заразилась коронавирусом Руководитель Гостуризма Украины заразилась коронавирусом
Глава Государственного агентства развития туризма Марьяна Олеськив получила положительные результаты теста на коронавирус.
Суспільство 23 липня 2020, 12:04 (glavnoe.ua)
В Украине афиксировали 61851 случай коронавирусной инфекции 2В Украине афиксировали 61851 случай коронавирусной инфекции
virus. jpg За прошедшие сутки больше всего заболевших коронавирусной болезнью COVID-19 зафиксировали в Киеве (112 случаев) и во Львовской области...