Архів новин 

новини: 10 травня 2020 у рубриці:  

Власник Марселя не збираються продавати клуб аравійським товстосумам

Представники Френка Маккорта спростували чутки про продаж клубу.
Футбол 10 травня 2020, 23:47 (football.ua)

Компані: Ван Дейк - кращий захисник в історії АПЛ Компані: Ван Дейк - кращий захисник в історії АПЛ
Легенда Манчестер Сіті високо цінує центрбека Ліверпуля.
Футбол 10 травня 2020, 23:47 (football.ua)
Влада Чехії не планують продовжувати режим надзвичайної ситуації Влада Чехії не планують продовжувати режим надзвичайної ситуації
Чеський уряд не планує продовжувати діючий в республіці з 12 березня режим надзвичайної ситуації, термін якого закінчується 17 травня. Про це пов...
Суспільство 10 травня 2020, 19:27 (glavnoe.ua)
Стоїчков: Гвардіола в Барселоні скористався плодами роботи Рейкарда Стоїчков: Гвардіола в Барселоні скористався плодами роботи Рейкарда
Христо Стоїчков вважає, що Хосеп Гвардіола отримав від свого попередника вже готову команду.
Футбол 10 травня 2020, 20:32 (football.ua)
Мейвезер остаточно відмовився повертатися на ринг Мейвезер остаточно відмовився повертатися на ринг
Флойд зосереджується на тренерській діяльності.
Спорт 10 травня 2020, 21:36 (ТСН.ua)
Редкач:  Редкач: "
Скандальний боксер - про віру Усика і Ломаченка.
Спорт 10 травня 2020, 22:41 (ТСН.ua)
Андреас Перейра: Хотів би пограти за Барселону, Реал або Баварію Андреас Перейра: Хотів би пограти за Барселону, Реал або Баварію
Півзахисник Манчестер Юнайтед розповів про свої плани на майбутнє.
Футбол 10 травня 2020, 13:36 (football.ua)
Співачка Юлія Думанська стала мамою вдруге Співачка Юлія Думанська стала мамою вдруге
Виконавиця народила хлопчика.
Світські хроніки 10 травня 2020, 17:04 (ТСН.ua)
Кордоба: Сподіваюся, Хамес перейде в Інтер Кордоба: Сподіваюся, Хамес перейде в Інтер
Колумбієць оцінив перспективи свого співвітчизника за межами чемпіонату Іспанії.
Футбол 10 травня 2020, 15:59 (football.ua)
Україна забороняє виїзд своїх громадян без дозволу МЗС, - Посольство Великобританії Україна забороняє виїзд своїх громадян без дозволу МЗС, - Посольство Великобританії
Посольство Великобританії в Україні заявляє, що українці не можу виїжджати за кордон без окремого дозволу Міністерства закордонних справ.
Суспільство 10 травня 2020, 15:58 (glavnoe.ua)
Естонія першою отримає від японців потенційний препарат від коронавируса Естонія першою отримає від японців потенційний препарат від коронавируса
Уряд Японії передав посольству Естонії в Токіо партію лікарського препарату Avigan. Препарат прибуде до Естонії на наступному тижні, пише Delfi. ...
Суспільство 10 травня 2020, 18:22 (glavnoe.ua)
Тина Кароль восхитила кондитерскими способностями своего 10-летнего сына Тина Кароль восхитила кондитерскими способностями своего 10-летнего сына
Вениамин собственноручно приготовил "Тирамису".
Світські хроніки 10 травня 2020, 17:42 (ТСН.ua)
Всенародний хор переможців Всенародний хор переможців
"Дружно за мир стоять – войне не бывать" (русская пословица)".
Україна 10 травня 2020, 17:38 (Обком)
Бетао: Я спілкувався з Ребровим і Суркісом, і мені запропонували вчитися на тренера Бетао: Я спілкувався з Ребровим і Суркісом, і мені запропонували вчитися на тренера
Захисник розповів, що мав пропозицію увійти до тренерського штабу київської команди.
Футбол 10 травня 2020, 00:38 (football.ua)
Епідемії коронавируса в Україні немає - шокуючу заяву експерта Епідемії коронавируса в Україні немає - шокуючу заяву експерта
Незважаючи на те, що в Україні черговий день поспіль фіксується понад 500 нових випадків коронавирусной інфекції, справжньої епідемії в країні на...
Суспільство 10 травня 2020, 01:39 (УРА-Информ)
Президент Спортинга задоволений, що продав Бруну Фернандеша до припинення сезону Президент Спортинга задоволений, що продав Бруну Фернандеша до припинення сезону
Фредеріку Варандаш вважає, що в майбутньому ціна на хавбека значно впала б.
Футбол 10 травня 2020, 03:50 (football.ua)
Гравці з клубів АПЛ пройдуть тест на COVID-19 з 14 травня Гравці з клубів АПЛ пройдуть тест на COVID-19 з 14 травня
Стало відомо, коли футболістів перевірять на коронавірус.
Футбол 10 травня 2020, 03:46 (football.ua)
Футболіст  Футболіст "
У французького захисника пошкодження гомілки.
Спорт 10 травня 2020, 04:50 (ТСН.ua)
За результатами масових заходів відкрито 4 кримінальні виробництва, - Клименко За результатами масових заходів відкрито 4 кримінальні виробництва, - Клименко
Сьогодні в Україні відбулося 495 заходів за участю майже 9000 чоловік. До органів поліції надійшло понад 90 повідомлень про можливі порушення. За...
Події 10 травня 2020, 05:56 (glavnoe.ua)
Який фрукт може запобігти серцеві недуги Який фрукт може запобігти серцеві недуги
Цей фрукт містить безліч вітамінів і речовин.
Здоров'я 10 травня 2020, 08:05 (NeBoley.com.ua)
В Україні відзначають День матері В Україні відзначають День матері
Свято встановлене згідно з Указом Президента "
Суспільство 10 травня 2020, 10:12 (glavnoe.ua)
Ілон Маск заявив, що  Ілон Маск заявив, що "
Відомий підприємець Ілон Маск в черговий раз дав вихід своєму обуренню з приводу карантину, введеного через пандемію коронавируса. На його думку,...
Суспільство 10 травня 2020, 11:23 (glavnoe.ua)
Доступні для кожного: топ фрукти для регулярного споживання Доступні для кожного: топ фрукти для регулярного споживання
Ні для кого не відкриємо секрет, якщо ж скажемо, щоб бути здоровим і насолоджуватися своєю красою, кожен день ми повинні є велика кількість різно...
Здоров'я 10 травня 2020, 12:29 (e-news.com.ua)
Що медреформою в Україні: міністр розповів коли чекати поліпшення Що медреформою в Україні: міністр розповів коли чекати поліпшення
Міністерство охорони здоров'я України на даний момент займається не тільки проблемами, пов'язаними з боротьбою з коронавирусной інфекцією, але і ...
Суспільство 10 травня 2020, 13:35 (УРА-Информ)
Ким Кардашян показала молодую Крис Дженнер в купальнике в честь Дня матери Ким Кардашян показала молодую Крис Дженнер в купальнике в честь Дня матери
Звезда подготовила оригинальный подарок маме к празднику.
Світські хроніки 10 травня 2020, 11:12 (ТСН.ua)
Траяску Романиа Маре! Румынам слава! Траяску Романиа Маре! Румынам слава!
(із чернеток ранніх редакцій, майже знищених)
Україна 10 травня 2020, 11:13 (Обком)
Хмара тегів