Архів новин 

новини: 18 травня 2020 у рубриці:  

Маріуш Левандовскі: Хочеться коли-небудь бути тренером Шахтаря

Колишній півзахисник "
Футбол 18 травня 2020, 23:57 (football.ua)

Дія дієти для схуднення за днями на організм Дія дієти для схуднення за днями на організм
Дієта по днях тижня є ще одним популярним представником неголодних дієт. Дана дієта зручна тим, що раціон дня докладно розписаний на весь тиждень...
Здоров'я 18 травня 2020, 22:45 (e-news.com.ua)
Ебру Шахін - 26: спокусливі образи зірки серіалу  Ебру Шахін - 26: спокусливі образи зірки серіалу "
Виконавиця ролі Рейя святкує день народження 18 травня.
Світські хроніки 18 травня 2020, 18:26 (ТСН.ua)
Apple Store знову відкриються, але всередину не пустять без маски Apple Store знову відкриються, але всередину не пустять без маски
Apple має намір відновити роботу 25 фірмових магазинів в США і 12 в Канаді, після того як в середині березні закрила їх все через епідемію COVID-...
Наука та здоров'я 18 травня 2020, 20:36 (glavnoe.ua)
Дженна Дьюенн розчулила знімком з двомісячним сином Дженна Дьюенн розчулила знімком з двомісячним сином
Актриса опублікувала зворушливий знімок з малюком.
Світські хроніки 18 травня 2020, 21:40 (ТСН.ua)
Чемпионку по спортивной борьбе нашли мертвой в хостеле Чемпионку по спортивной борьбе нашли мертвой в хостеле
У спортсменки остались двое детей.
Спорт 18 травня 2020, 21:12 (ТСН.ua)
Коноплянка: Перехід в Ліверпуль? Чого зараз жаліти? Коноплянка: Перехід в Ліверпуль? Чого зараз жаліти?
Півзахисник Шахтаря згадав про не відбувся перехід до складу представника АПЛ.
Футбол 18 травня 2020, 15:06 (football.ua)
Наибольшее количество тестов на коронавирус проведено в Киеве и в 4 областях Наибольшее количество тестов на коронавирус проведено в Киеве и в 4 областях
test. jpg Наибольшее количество тестов полимеразной цепной реакции (ПЦР) на Covid-19 провели в Киеве 4 областях. читать дальше
Здоров'я 18 травня 2020, 14:29 (Електронні Вісті)
Беременная Сиара в бикини потрясла размерами живота Беременная Сиара в бикини потрясла размерами живота
Судя по фото певица должна родить со дня на день.
Світські хроніки 18 травня 2020, 14:46 (ТСН.ua)
В Соколово під Харковом спалили Lexus 570 місцевого фермера В Соколово під Харковом спалили Lexus 570 місцевого фермера
Поліція встановлює осіб, які підпалили автомобіль жителя Харківщини. "
Події 18 травня 2020, 16:11 (glavnoe.ua)
Сезон в Шотландії офіційно завершено, Селтік - чемпіон Сезон в Шотландії офіційно завершено, Селтік - чемпіон
З вищим дивізіоном шотландці надійшли також як і з нижчими.
Футбол 18 травня 2020, 16:09 (football.ua)
15 лет первому альбому  Бумбокс : как появилась  Меломания 15 лет первому альбому "Бумбокс": как появилась "Меломания"
Участники группы рассказали, как создавалась пластинка, о первых клипах и концертах, а также смешные истории из тура.
Світські хроніки 18 травня 2020, 17:16 (ТСН.ua)
Кличко прокомментировал работу ночных клубов в период карантина Кличко прокомментировал работу ночных клубов в период карантина
klichkl. jpg Мэр Киева Виталий Кличко рассказал, что "видел в соцсетях" видео из ночных клубов столицы - и возмущен этими фактами. По его мнению,...
Суспільство 18 травня 2020, 17:29 (Електронні Вісті)
Названо доступні продукти, які покращують роботу серця Названо доступні продукти, які покращують роботу серця
Включайте ці продукти в свій раціон, щоб поліпшити роботу серця і судин.
Здоров'я 18 травня 2020, 05:14 (NeBoley.com.ua)
Вчені: у пацієнтів з важким перебігом COVID-19 часто розвивається делірій Вчені: у пацієнтів з важким перебігом COVID-19 часто розвивається делірій
Коронавірус може завдати серйозної шкоди не тільки дихальній системі, а й нервової.
Здоров'я 18 травня 2020, 00:45 (NeBoley.com.ua)
Що ні в якому разі не можна робити, якщо вас укусив кліщ Що ні в якому разі не можна робити, якщо вас укусив кліщ
У цьому році через ранній потепління кліщі небезпечні, як ніколи.
Здоров'я 18 травня 2020, 02:58 (NeBoley.com.ua)
Дісасі більш схильний до переїзду в АПЛ, ніж Ла Лігу Дісасі більш схильний до переїзду в АПЛ, ніж Ла Лігу
Захисник Реймс потрапив на радари серйозних команд.
Футбол 18 травня 2020, 04:08 (football.ua)
Уніон - Баварія 0: 2 Відео голів та огляд матчу Уніон - Баварія 0: 2 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.
Футбол 18 травня 2020, 01:49 (football.ua)
Внаслідок ворожих обстрілів на Донбасі поранений один український воїн Внаслідок ворожих обстрілів на Донбасі поранений один український воїн
17 травня, російські найманці 4 рази порушили режим припинення вогню на Донбасі, застосувавши при цьому заборонені до розміщення на лінії зіткнен...
Політика 18 травня 2020, 06:19 (glavnoe.ua)
Небулайзер замінить інгалятор Небулайзер замінить інгалятор
Вас замучили хронічні риніти, ларингіти, бронхіти, або, що ще гірше, ви страждаєте від нападів бронхіальної астми? Сучасні апарати дозволяють по...
Здоров'я 18 травня 2020, 07:26 (e-news.com.ua)
У Варшаві поліція жорстко розігнала антікарантінний мітинг У Варшаві поліція жорстко розігнала антікарантінний мітинг
У суботу, 16 травня, в центрі Варшави відбувся страйк підприємців, які вимагали повного скасування обмежень на функціонування економіки, введених...
Суспільство 18 травня 2020, 08:36 (glavnoe.ua)
Про головне на Головному за 17 травня 2020 року Про головне на Головному за 17 травня 2020 року
Президент Володимир Зеленський в День пам'яті жертв політичних репресій відвідав меморіальний комплекс Биківнянські могили.
Політика 18 травня 2020, 09:42 (glavnoe.ua)
Наєв розповів, як коронавірус впливає на проведення операції Об єднаних сил Наєв розповів, як коронавірус впливає на проведення операції Об'єднаних сил
У районі проведення ООС вдосконалили схему можливого перепрофілювання військових мобільних госпіталів на випадок масового надходження військовосл...
Політика 18 травня 2020, 10:44 (glavnoe.ua)
США в різкій формі застерегли Китай: що сталося США в різкій формі застерегли Китай: що сталося
Держсекретар США Майк Помпео попередив Китай, що будь-яке втручання в роботу американських і місцевих журналістів в Гонконзі матиме відношення до...
Політика 18 травня 2020, 11:50 (УРА-Информ)
В Украине за сутки COVID-19 обнаружили у 23 детей, а также 81 медика В Украине за сутки COVID-19 обнаружили у 23 детей, а также 81 медика
Об этом в эфире Сніданку з 1+1 рассказал пресс-секретарь Министерства здравоохранения Артем Дехтяренко, пишет ТСН.
Суспільство 18 травня 2020, 10:59 (glavnoe.ua)
Кеті Перрі розповіла про свою  Кеті Перрі розповіла про свою "
Актриса поділилася подробицями самоізоляції.
Світські хроніки 18 травня 2020, 12:58 (ТСН.ua)
В Киеве 2321 подтвержденный случай заболевания COVID-19 В Киеве 2321 подтвержденный случай заболевания COVID-19
kiev. jpg Количество киевлян, у которых за прошедшие сутки подтвердили коронавирус, по сравнению с 17 мая, увеличилось на 41 человек. Один челов...