Архів новин 

новини: 11 травня 2020 у рубриці:  

Що станеться з організмом, якщо регулярно вживати арахісове масло

Арахісове масло - відмінна альтернатива тваринних білків.
Здоров'я 11 травня 2020, 23:45 (NeBoley.com.ua)

Кеті Перрі насмішила відео з УЗД, де її майбутня дочка показує середній палець Кеті Перрі насмішила відео з УЗД, де її майбутня дочка показує середній палець
Ненароджена малятко вже встигла здивувати майбутню матусю.
Світські хроніки 11 травня 2020, 21:25 (ТСН.ua)
Лікарі визначили кращу їжу для зміцнення імунітету Лікарі визначили кращу їжу для зміцнення імунітету
Здоров'я імунної системи майже на 70% залежить від стану кишкової мікрофлори, - при цьому клітини кишечника можна змусити активніше підтримувати ...
Здоров'я 11 травня 2020, 16:55 (e-news.com.ua)
Український футболіст білоруського клубу підхопив коронавірус - ЗМІ Український футболіст білоруського клубу підхопив коронавірус - ЗМІ
У мінській команді поки не підтвердили цю інформацію.
Спорт 11 травня 2020, 19:09 (ТСН.ua)
 Я выбираю оружие - ринг и бокс : Усик ответил украинскому борцу, который вызвал его на поединок "Я выбираю оружие - ринг и бокс": Усик ответил украинскому борцу, который вызвал его на поединок
Александр готов провести бой с Богданом Грицаем, но по правилам бокса.
Спорт 11 травня 2020, 17:14 (ТСН.ua)
 Реал  впервые потренировался после выхода из карантина: фото, видео "Реал" впервые потренировался после выхода из карантина: фото, видео
"Сливочные" занимались с соблюдением правил безопасности.
Спорт 11 травня 2020, 19:45 (ТСН.ua)
Григорчук: Не виключаю роботу з національною командою Григорчук: Не виключаю роботу з національною командою
Екс-коуч Чорноморця готовий спробувати себе в іншому вигляді тренерської роботи.
Футбол 11 травня 2020, 08:40 (football.ua)
Яремчук: Мрія кожного українця - виграти чемпіонат Європи Яремчук: Мрія кожного українця - виграти чемпіонат Європи
Український форвард висловився про амбіції збірної України на Євро.
Футбол 11 травня 2020, 09:44 (football.ua)
Фернандіньо: Найбільше з Шахтаря підтримую контакт з Срною і Шевчуком Фернандіньо: Найбільше з Шахтаря підтримую контакт з Срною і Шевчуком
Бразильський хавбек заявив про готовність повернутися на Донбас Арену заради прощального матчу Даріо Срни.
Футбол 11 травня 2020, 10:50 (football.ua)
На Донбассе ранены четверо украинских защитников На Донбассе ранены четверо украинских защитников
За минувшие сутки вооруженные формирования Российской Федерации 15 раз нарушили режим прекращения огня. Противник обстрелял наши позиции из артил...
Події 11 травня 2020, 08:59 (glavnoe.ua)
Фернандіньо: Самий складний суперник в УПЛ? Мілевський Фернандіньо: Самий складний суперник в УПЛ? Мілевський
Бразильський хавбек виділив стиль гри екс-форварда київського Динамо.
Футбол 11 травня 2020, 11:53 (football.ua)
В Харькове автовор сбил полицейского. Введен план  Перехват В Харькове автовор сбил полицейского. Введен план "Перехват"
Полицейские Харькова разыскивают мужчину, который во время совершения преступления оказал сопротивление полиции. Как сообщили в отделе коммуникац...
Події 11 травня 2020, 14:08 (glavnoe.ua)
У Харкові від коронавируса за добу померли 3 людини У Харкові від коронавируса за добу померли 3 людини
За останню добу, 10 травня, в Харківській області лабораторно підтверджено 23 випадки захворювання COVID-19 жителів Харкова, Люботина, Харківсько...
Здоров'я 11 травня 2020, 14:46 (glavnoe.ua)
Кулач: Отримав травму з вини Олександрії, але вони поширили чутки, що у мене нібито проблеми з серцем Кулач: Отримав травму з вини Олександрії, але вони поширили чутки, що у мене нібито проблеми з серцем
Нападник розповів про ситуацію в подробицях ексклюзивно для Football. ua.
Футбол 11 травня 2020, 15:49 (football.ua)
Леманн замінив Клінсманна в керівництві Герти Леманн замінив Клінсманна в керівництві Герти
Екс-голкіпер збірної Німеччини приєднався до амбіційного проекту берлінців.
Футбол 11 травня 2020, 00:58 (football.ua)
Гендиректор Сассуоло: Інтер викупить Сенсі Гендиректор Сассуоло: Інтер викупить Сенсі
Джованні Карневалі впевнений, що півзахисник залишиться в міланському клубі.
Футбол 11 травня 2020, 01:55 (football.ua)
Металопластикові вікна: в чому перевага сучасних конструкцій Металопластикові вікна: в чому перевага сучасних конструкцій
Металопластикові вікна: в чому перевага сучасних конструкцій Металопластикові вікна користуються  більшим попитом, ніж дерев`яні конструкції. А с...
Нерухомість 11 травня 2020, 00:44 (e-news.com.ua)
Дієта і алкоголь: вино в дієтах Дієта і алкоголь: вино в дієтах
Чи можливо дотримання дієти і вживання при цьому алкоголю - питання спірне. З огляду на різноманітність дієт і асортимент алкогольних напоїв, в к...
Здоров'я 11 травня 2020, 04:19 (e-news.com.ua)
Штучний інтелект допоможе в діагностиці глаукоми Штучний інтелект допоможе в діагностиці глаукоми
Новий тест може виявити прогресування глаукоми на 18 місяців раніше, ніж поточний метод золотого стандарту, згідно з результатами клінічного випр...
Технології 11 травня 2020, 03:07 (e-news.com.ua)
Вагомі причини назавжди відмовитися від чаю з цукром Вагомі причини назавжди відмовитися від чаю з цукром
Медики розповіли про три причини, які мотивують вас відмовитися пити чай з цукром. Цукор сам по собі не несе ніякої загрози для людини, але іноді...
Здоров'я 11 травня 2020, 05:20 (e-news.com.ua)
Німецький клуб всім складом пішов на карантин через коронавируса Німецький клуб всім складом пішов на карантин через коронавируса
У німецькому футбольному клубі " Тепер вся команда буде змушена провести два тижні на карантині.
Суспільство 11 травня 2020, 07:28 (glavnoe.ua)
Хмара тегів