Архів новин 

новини: 9 травня 2020 у рубриці:  

Бетао: Ігор Суркіс - це найкраща людина

Захисник Динамо високої думки про президента київської команди.
Футбол 09 травня 2020, 23:32 (football.ua)

Чи передається коронавірус в воді: важлива інформація від науковців Чи передається коронавірус в воді: важлива інформація від науковців
Коронавірус вже зірвав плани на відпочинок влітку, але можна буде просто поплавати в басейні або на озері?
Суспільство 09 травня 2020, 22:26 (УРА-Информ)
Вест Хем готовий на все, лише б грати домашні матчі на своєму стадіоні Вест Хем готовий на все, лише б грати домашні матчі на своєму стадіоні
Віце-президент Вест Хема Каррен Бреді розповіла про те, як клуб готується до відновлення сезону.
Футбол 09 травня 2020, 19:16 (football.ua)
Ломаченко чуттєвим віршем привітав ветеранів з Днем перемоги Ломаченко чуттєвим віршем привітав ветеранів з Днем перемоги
Український боксер опублікував вірш до 9 травня.
Спорт 09 травня 2020, 20:22 (ТСН.ua)
Феліпе Мело: К єлліні як був боягузом, так ним і залишився Феліпе Мело: К'єлліні як був боягузом, так ним і залишився
Півзахисник Палмейраса Феліпе Мело відповів захиснику Ювентуса Джорджо К'єлліні.
Футбол 09 травня 2020, 21:21 (football.ua)
 Это никакой не день памяти!.. "Это никакой не день памяти!.."
- А чого це він знов один? Традиція вже? Людей лякається? - Да никого он не "лякается"! Чего ему людей бояться? Вирус, карантин! ..
Україна 09 травня 2020, 20:54 (Обком)
Ігало: Спочатку треба закінчити сезон, а потім поговоримо з клубом про продовження контракту Ігало: Спочатку треба закінчити сезон, а потім поговоримо з клубом про продовження контракту
Нігерієць хоче залишитися на Олд Траффорд і в майбутньому сезоні.
Футбол 09 травня 2020, 12:43 (football.ua)
Вчора літаками з Німеччини, Нідерландів, Єгипту і Великобританії в Бориспіль прибуло майже 700 українців Вчора літаками з Німеччини, Нідерландів, Єгипту і Великобританії в Бориспіль прибуло майже 700 українців
За минулу добу аеропорт «Бориспіль» прийняв п'ять авіарейсів з пасажирами - з Гамбурга, Франкфурта, Амстердама, Шарджа і Лондона.
Суспільство 09 травня 2020, 13:57 (glavnoe.ua)
МОЗ ініціює збільшення зарплат для медиків з 1 липня МОЗ ініціює збільшення зарплат для медиків з 1 липня
МОЗ України буде ініціювати внесення змін до держбюджету для збільшення зарплат медичним працівникам з 1 липня.
Економіка 09 травня 2020, 13:53 (glavnoe.ua)
В Киеве количество случаев коронавируса выросло до 1771 В Киеве количество случаев коронавируса выросло до 1771
ktev. jpg Количество случаев коронавируса в Киеве выросло до 1771, в то время как всего в Украине 14 710 случаев заболевания. За сутки было зафик...
Здоров'я 09 травня 2020, 13:18 (Електронні Вісті)
Один з поєдинків UFC 249 скасований, боєць здав позитивний тест на коронавірус Один з поєдинків UFC 249 скасований, боєць здав позитивний тест на коронавірус
Також хвороба підхопили два члена його команди.
Спорт 09 травня 2020, 14:59 (ТСН.ua)
В Антарктиде покончил с собой член украинской экспедиции В Антарктиде покончил с собой член украинской экспедиции
В Антарктиде на станции "Академик Вернадский" покончил с собой 35-летний украинец Василий Омелянович, который работал там поваром во время 25-й У...
Події 09 травня 2020, 14:25 (glavnoe.ua)
Київські поліцейські припинили діяльність інтернет-магазину з продажу наркотиків Київські поліцейські припинили діяльність інтернет-магазину з продажу наркотиків
Двоє молодих людей налагодили збут психотропних речовин - марок, таблеток, галюциногенних грибів і навіть кондитерських виробів. Виявлені в ході ...
Події 09 травня 2020, 16:03 (glavnoe.ua)
У Мережі з явилися фото форми Ювентуса на сезон-2020/21 У Мережі з'явилися фото форми Ювентуса на сезон-2020/21
Схоже, в наступному сезоні "
Футбол 09 травня 2020, 18:10 (football.ua)
Кркіч - про Лаутаро: На місці Барселони я б вибрав Фірміно Кркіч - про Лаутаро: На місці Барселони я б вибрав Фірміно
Вихованець каталонської команди розповів про своє бачення, кого Барселоні потрібно придбати.
Футбол 09 травня 2020, 07:10 (football.ua)
Луїс Альберто: Я двічі в сезоні обіграв Роналду, як він може бути кращим в світі? Луїс Альберто: Я двічі в сезоні обіграв Роналду, як він може бути кращим в світі?
Півзахисник Лаціо Луїс Альберто порівняв Кріштіану Роналду і Ліонеля Мессі.
Футбол 09 травня 2020, 06:04 (football.ua)
У Мінську заборонили  У Мінську заборонили "
У Мінську кілька громадських об'єднань хотіли провести 9 травня акцію " Мінгорісполком пояснив, що цього не варто робити через епідситуації з COV...
Суспільство 09 травня 2020, 09:18 (glavnoe.ua)
На кордоні Киргизії і Таджикистану сталася перестрілка На кордоні Киргизії і Таджикистану сталася перестрілка
На кордоні Киргизії і Таджикистану в результаті перестрілки є поранені з обох сторін. Джерело в силових структурах Киргизії в п'ятницю, 8 травня,...
Події 09 травня 2020, 00:31 (glavnoe.ua)
Бетао: Сьомін - енергія, Газзаєв - стратег, Блохін тримав дистанцію, а Ребров - супер Бетао: Сьомін - енергія, Газзаєв - стратег, Блохін тримав дистанцію, а Ребров - супер
Екс-захисник Динамо розповів про колишніх тренерів київської команди.
Футбол 09 травня 2020, 05:02 (football.ua)
Десять звичок, що ведуть до старості Десять звичок, що ведуть до старості
Рідко відмовляємося від десертаСладкоежкі додають собі і зайвих грамів на тілі, і зайвих років на обличчі. Молекули цукру приєднуються до волокон...
Здоров'я 09 травня 2020, 03:57 (e-news.com.ua)
Барселона хоче Пьяніча і гроші за Артура Барселона хоче Пьяніча і гроші за Артура
Каталонський клуб високо оцінює бразильського півзахисника.
Футбол 09 травня 2020, 03:54 (football.ua)
Емері: Одного разу ПСЖ виграє Лігу чемпіонів Емері: Одного разу ПСЖ виграє Лігу чемпіонів
Екс-наставник Парі Сен-Жермен високо оцінює шанси клубу на перемогу в єврокубковому турнірі.
Футбол 09 травня 2020, 01:41 (football.ua)
Переваги дієти доктора Морено Переваги дієти доктора Морено
Дія дієти, розробленої американським дієтологом доктором Майклом Рафаелем Морено, засноване на зменшенні калорійності раціону, активізації обміну...
Здоров'я 09 травня 2020, 10:23 (e-news.com.ua)
Глава ФФ Косово: Ліверпуль і Лейпциг хочуть купити Рашіцу Глава ФФ Косово: Ліверпуль і Лейпциг хочуть купити Рашіцу
Співвітчизники підтвердили інтерес до гравця.
Футбол 09 травня 2020, 11:29 (football.ua)
Jerry Heil представила трек  #КРАШЧЕК , который написала вместе с фанами Jerry Heil представила трек "#КРАШЧЕК", который написала вместе с фанами
Артистка разместила видео, как играет и поет новую песню.
Світські хроніки 09 травня 2020, 12:19 (ТСН.ua)
В топовом клубе Испании обнаружили вспышку коронавируса, один игрок до сих пор болен В топовом клубе Испании обнаружили вспышку коронавируса, один игрок до сих пор болен
В организме 10 футболистов "Атлетико" нашли следы COVID-19.
Спорт 09 травня 2020, 12:42 (ТСН.ua)
Хмара тегів
Новости на русском