Архів новин 

новини: 4 травня 2020 у рубриці:  

Типи фігури і раціон харчування для дівчат

Якою має бути фігура дівчини? Часто дівчата не дуже задоволені своєю фігурою. На питання, якою має бути фігура дівчини, не можна дати однозначної відповіді. Для того щоб грамотно скорегувати недоліки фігури, потрібно правильно визначити її тип. Дієтологи ...
Здоров'я 04 травня 2020, 23:47 (e-news.com.ua)

Коли необхідна дієта для шлунка Коли необхідна дієта для шлунка
Дієта для шлунка - система правил харчування, рекомендована при патології цього органу травлення. Коли необхідна дієта для желудкаЧаще всього пр...
Здоров'я 04 травня 2020, 22:42 (e-news.com.ua)
В Одеській області на хабарі в 4 тис. доларів спійманий прокурор В Одеській області на хабарі в 4 тис. доларів спійманий прокурор
Прокурори Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора спільно зі слідчими Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань і від...
Події 04 травня 2020, 20:18 (glavnoe.ua)
Принцеса Діана чотири рази намагалася накласти на себе руки - ЗМІ Принцеса Діана чотири рази намагалася накласти на себе руки - ЗМІ
Незабаром світ побачить скандальний фільм про леді Ді.
Світські хроніки 04 травня 2020, 21:34 (ТСН.ua)
Клубам Ла Ліги дозволили відновити тренування Клубам Ла Ліги дозволили відновити тренування
Іспанське міністерство охорони здоров'я підтвердило, що команди можуть повернутися до тренувальних занять.
Футбол 04 травня 2020, 21:31 (football.ua)
Пуч та Ален з наступного сезону стануть гравцями першої команди Барселони Пуч та Ален з наступного сезону стануть гравцями першої команди Барселони
Продаж цих гравців може бути можливо тільки в разі дуже вигідної пропозиції для "
Футбол 04 травня 2020, 13:50 (football.ua)
Гармата Циганкова і шедевр Буяльського: ТОП-10 голів Динамо на Олімпійському в сезоні-2019/20 Гармата Циганкова і шедевр Буяльського: ТОП-10 голів Динамо на Олімпійському в сезоні-2019/20
Представляємо вашій увазі відео найкращих голів київського клубу в поточному чемпіонаті України.
Футбол 04 травня 2020, 13:49 (football.ua)
Кабмін розгляне ослаблення карантину після 11 травня Кабмін розгляне ослаблення карантину після 11 травня
otmena. jpg Кабінет Міністрів України від 4 травня проведе позачергове засідання, під час якого уряд планує вирішити питання щодо ослаблення кара...
Суспільство 04 травня 2020, 14:58 (Електронні Вісті)
Вчені спрогнозували пандемію в Україні до кінця року Вчені спрогнозували пандемію в Україні до кінця року
Після літнього спаду восени може відбутися новий спалах коронавируса в Україні. Квітневі прогнози вчених вже збулися.
Наука 04 травня 2020, 16:00 (Корреспондент.net)
Андерлехт оголосив про підписання таланту з Генка Андерлехт оголосив про підписання таланту з Генка
Ільяс Такідін продовжить кар'єру в стані "
Футбол 04 травня 2020, 17:06 (football.ua)
Точка зору: друга хвиля епідемії коронавируса в Україні восени може виявитися важче першої Точка зору: друга хвиля епідемії коронавируса в Україні восени може виявитися важче першої
Друга хвиля епіідеміі коронавирусной хвороби в Україні може статися восени, і є ризики, що вона буде важче першої хвилі. Про це УНН розповіла лік...
Суспільство 04 травня 2020, 18:10 (glavnoe.ua)
В Україні карантин продовжать до 22 травня В Україні карантин продовжать до 22 травня
В Україні карантин, введений через ситуацію з коронавірусом, буде продовжено до 22 травня. Про це заявив на засіданні уряду Прем'єр-міністр Укра...
Україна 04 травня 2020, 17:42 (e-news.com.ua)
Расставание на год и бесплодие: Маша Ефросинина поделилась неизвестными фактами семейной жизни Расставание на год и бесплодие: Маша Ефросинина поделилась неизвестными фактами семейной жизни
Звезда и Тимур Хромаев празднуют очередную годовщину знакомства.
Світські хроніки 04 травня 2020, 19:14 (ТСН.ua)
Шахтар Вернидуба розгромив Іслочь і вийшов на шосте місце Шахтар Вернидуба розгромив Іслочь і вийшов на шосте місце
Команда українського фахівця відправила у ворота противника чотири м'ячі.
Футбол 04 травня 2020, 00:26 (football.ua)
Мілан, Сампдорія, Удінезе і Верона не визначились з датами початку тренувань Мілан, Сампдорія, Удінезе і Верона не визначились з датами початку тренувань
Клуби почнуть тестування футболістів і співробітників.
Футбол 04 травня 2020, 06:09 (football.ua)
Бойко: Динамо не озвучив остаточне рішення про зниження зарплат Бойко: Динамо не озвучив остаточне рішення про зниження зарплат
Голкіпер киян розповів про те, як клуб функціонує під час карантину, і висловився про зниження зарплат.
Футбол 04 травня 2020, 05:03 (football.ua)
Офіційні курси валют на 4 травня від НБУ Офіційні курси валют на 4 травня від НБУ
Національний банк України на 4 травня 2020 року встановив офіційний курс на рівні 26,95 гривень за долар, що на 2 копійки нижче в порівнянні з по...
Економіка 04 травня 2020, 05:00 (glavnoe.ua)
На початку тижня в Україні будуть дощі з грозами На початку тижня в Україні будуть дощі з грозами
У найближчу добу, 4 травня, погоду в Україні визначатиме волога, але термічно неоднорідна повітряна маса: від прохолодної в західній частині краї...
Події 04 травня 2020, 03:47 (glavnoe.ua)
Таблетки з гормонами захистять жінок від небезпечних хвороб Таблетки з гормонами захистять жінок від небезпечних хвороб
Гормональна терапія не збільшує ризик раку, хвороб серця або передчасної смерті у жінок під час менопаузи. До якого висновку прийшли дослідники з...
Здоров'я 04 травня 2020, 01:34 (e-news.com.ua)
У Польщі громадянин України врятував 20-річного поляка, який тонув в озері У Польщі громадянин України врятував 20-річного поляка, який тонув в озері
Громадянин України врятував 20-річного поляка, який тонув в озері в г. Остшешув (Великопольське воєводство Польщі). Іншого потопаючого, 19-річног...
Події 04 травня 2020, 02:42 (glavnoe.ua)
5 продуктів для поліпшення роботи мозку 5 продуктів для поліпшення роботи мозку
Когнітивне зниження відбувається природним чином як частина процесу старіння, але погане харчування може значно підвищити ризик виникнення когніт...
Здоров'я 04 травня 2020, 08:21 (NeBoley.com.ua)
Вчені з Сінгапуру назвали нові дати закінчення пандемії коронавируса в світі Вчені з Сінгапуру назвали нові дати закінчення пандемії коронавируса в світі
Нові дати закінчення розповсюдження коронавируса у всьому світі назвали вчені Сінгапурського університету технологій та дизайну.
Здоров'я 04 травня 2020, 07:17 (NeBoley.com.ua)
Рац: Завдяки Шахтарю я став наполовину українцем Рац: Завдяки Шахтарю я став наполовину українцем
Румунський екс-захисник згадав про період виступів за "
Футбол 04 травня 2020, 09:24 (football.ua)
Медики знайшли нове венеричне захворювання Медики знайшли нове венеричне захворювання
Дослідники виявили інфекцію статевих шляхів, небезпечну для здоров'я. В одній тільки Великобританії виявлено 20 тисяч інфікованих людей. Збудник...
Здоров'я 04 травня 2020, 10:33 (e-news.com.ua)
Потап показав фото похудевшей Каменських в бікіні Потап показав фото похудевшей Каменських в бікіні
У коментарі під знімком музикант привітав дружину з 33-річчям, яке вона відзначає 4 травня.
Музика 04 травня 2020, 11:36 (Корреспондент.net)
В Киеве количество новых случаев коронавируса сокращается второй день подряд 3В Киеве количество новых случаев коронавируса сокращается второй день подряд
umen. jpg В Киеве количество новых случаев коронавируса за последние сутки составляет 24 человека. Об этом сегодня, 4 мая, во время брифинга сооб...