Гвардіола: Манчестер Сіті провів фантастичний груповий етап

08 грудня 2021, 09:16 | Футбол

Наставник Манчестер Сіті прокоментував поразку від РБ Лейпціг.

В рамках останнього туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА англійський Манчестер Сіті поступився на полі німецького РБ Лейпциг (1:2), що зовсім не завадило йому завоювати перший рядок у турнірній таблиці групи A.

РБ Лейпциг — Манчестер Сіті 2:1 Відео голів та огляд матчу Головний тренер "

" Намагалися зіграти на перемогу, проте програли. Залишається лише привітати суперників із заслуженою перемогою.

У першому таймі нам явно не вистачало правильного ритму, були проблеми із взаємодією футболістів в атаці. РБ Лейпциг справді провів гарну гру, але ми ще до початку групового етапу знали, що у них підібрано дуже якісних виконавців..

На жаль, їм вдалося скористатися двома нашими помилками. Тим не менш, я вважаю, що ми провели фантастичний груповий етап, опинившись у групі із суперниками топ-рівня, тому залишилися задоволені результатами у кожній грі.

Хочеться вірити, що у лютому ми гратимемо ще краще.

Ми можемо пропускати голи, але при цьому і забивати маємо більше суперників. Звичайно, краще обходитися без м'ячів у своїх воротах, але у всіх іграх групового етапу ми грали краще, ніж наші суперники. Окрім першого тайму цього поєдинку – там РБ Лейпциг був явно сильнішим..

Щодо фолу Уокера проти Андре Сілви, то можу сказати, що це — безперечно червона картка"

Таким чином, Манчестер Сіті посів перше місце в групі A з 12 набраними очками, і тепер зіграє у плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА..