Сидорчук — про нічию із Зорею: Хотіли виграти, поспішали, але не вийшло

Футбол 12 грудня 2021, 22:15 (football.ua)

Коман відмовляється продовжувати контракт із Баварією Коман відмовляється продовжувати контракт із Баварією
Футбол 12 грудня 2021, 21:10 (football.ua)
Торіно на своєму полі мінімально переграв Болонью Торіно на своєму полі мінімально переграв Болонью
Завершився матч чемпіонату Італії.
Футбол 12 грудня 2021, 17:56 (football.ua)
Кривенцов: За грою ми награли на п ять-шість голів, але реалізація Кривенцов: За грою ми награли на п'ять-шість голів, але реалізація
Коуч харківчан поділився думкою про результат команди.
Футбол 12 грудня 2021, 18:45 (football.ua)
Криськів: У другій частині сезону Металіст 1925 покаже свою гру Криськів: У другій частині сезону Металіст 1925 покаже свою гру
Хавбек розповів про невдачу харківчан.
Футбол 12 грудня 2021, 19:04 (football.ua)
Динамо Київ — Зоря 1:1 Відео голів та огляд матчу Динамо Київ — Зоря 1:1 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо до вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату України..
Футбол 12 грудня 2021, 21:08 (football.ua)
Арсенал — Саутгемптон 3:0 Відео голів та огляд матчу Арсенал — Саутгемптон 3:0 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо до вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Англії..
Футбол 12 грудня 2021, 03:24 (football.ua)
Ібрагімович врятував Мілан від поразки у матчі з Удінезе Ібрагімович врятував Мілан від поразки у матчі з Удінезе
Команда Стефано П'олі врятувалась у компенсований арбітром час до другого тайму..
Футбол 12 грудня 2021, 05:44 (football.ua)
Гол Ділейні приніс перемогу Севільї у матчі проти Атлетіка Гол Ділейні приніс перемогу Севільї у матчі проти Атлетіка
Севілья продовжує займати комфортне друге місце у Ла Лізі.
Футбол 12 грудня 2021, 04:41 (football.ua)
Манчестер Сіті - Вулверхемптон 1:0 Відео голу та огляд матчу Манчестер Сіті - Вулверхемптон 1:0 Відео голу та огляд матчу
Футбол 12 грудня 2021, 08:00 (football.ua)
Алегрі: Ми включилися з гри на 15 хвилин і поплатилися за це Алегрі: Ми включилися з гри на 15 хвилин і поплатилися за це
Наставник Ювентуса прокоментував невдалий поєдинок своєї команди проти Венеції.
Футбол 12 грудня 2021, 12:26 (football.ua)
Олег Лужный. Из Англии в Венту и обратно? Олег Лужный. Из Англии в Венту и обратно?
Football.ua анализирует тренерскую карьеру Олега Лужного перед ее возможной новой страницей на Британских островах.
Футбол 12 грудня 2021, 10:35 (football.ua)
Педрі: Грати з Мессі було втіленням мрії Педрі: Грати з Мессі було втіленням мрії
Півзахисник Барселони розповів про свої взаємини із колишнім лідером команди Мессі.
Футбол 12 грудня 2021, 14:38 (football.ua)
Петько: Приводів для пенальті у ворота Вереса не було Петько: Приводів для пенальті у ворота Вереса не було
Півзахисник Вереса прокоментував нічийний результат матчу проти Руху.
Футбол 12 грудня 2021, 14:36 (football.ua)
Челсі - Лідс Юнайтед 3:2 Відео голів та огляд матчу Челсі - Лідс Юнайтед 3:2 Відео голів та огляд матчу
Футбол 12 грудня 2021, 02:20 (football.ua)