Челсі - Лідс Юнайтед 3:2 Відео голів та огляд матчу

12 грудня 2021, 02:20 | Футбол

Пропонуємо до вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Англії..

У рамках 16-го туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі на своєму полі вирвав перемогу над Лідсом (3:2).

Рахунок у матчі був відкритий на 28 хвилині, коли Рафінья реалізував пенальті, але перед самою перервою Маунт зрівняв цифри на табло. У середині другого тайму Жоржіньо точно пробив з 11-метрової позначки та вивів " Перемогу команді Томаса Тухеля забезпечив другий реалізований пенальті у виконанні Жоржіньо, який оформив дубль.

Огляд матчу:.

Челсі - Лідс Юнайтед 3:

2 Голи: Маунт, 42, Жоржіньо, 58 (пен. ), 90+4 (пін. ) - Рафінья, 28 (пін. ), Гелхардт, 83 Челсі: Менді, Джеймс, Аспілікета (Крістенсен, 74), Тіаго Сілва, Рюдігер, Алонсо (Лукаку, 87), Жоржіньо, Лофтус-Чік, Маунт, Хавертц, Вернер (Хадсон-Одоі).

Лідс: Мельє, Даллас, Ейлінг, Льоренте, Фірпо, Форшоу, Харрісон, Шеклтон (Кліх, 59), Джеймс (Кресвелл, 87), Робертс, Рафінья (Гелхардт, 82).

Попередження: Маунт, Джеймс - Фірпо, Шеклтон, Кліх, Мельє, Льоренте.