Архів новин

новини: 5 грудня 2021 у рубриці:

Андрій Шевченко замінив половину польових футболістів на гру проти Ювентуса

Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 16-го туру італійської Серії А, в якому зіграють туринський Ювентус та генуезький Дженоа.
Футбол 05 грудня 2021, 23:02 (football.ua)

Фрайбург до перерви знищує Борусію М із рахунком 0:6 Фрайбург до перерви знищує Борусію М із рахунком 0:6
Гостьова команда знищує суперника у рамках чемпіонату Німеччини.
Футбол 05 грудня 2021, 21:58 (football.ua)
Гасперіні: Скудетто? Реальність така, що Аталанта ніколи не очолювала таблицю Гасперіні: Скудетто? Реальність така, що Аталанта ніколи не очолювала таблицю
Наставник Аталанти висловився про перемогу над Наполі у чемпіонаті Італії.
Футбол 05 грудня 2021, 14:13 (football.ua)
Динамо Київ може продати форварда до Бельгії Динамо Київ може продати форварда до Бельгії
Футболіст взимку може перебратися до Ліги Жюпіле.
Футбол 05 грудня 2021, 17:29 (football.ua)
Скрипник: Звісно важко завжди й всюди, уся боротьба попереду Скрипник: Звісно важко завжди й всюди, уся боротьба попереду
Коуч луганської команди поспілкувався з пресою після гри.
Футбол 05 грудня 2021, 20:55 (football.ua)
Аталанта завдяки голу Малиновського обіграла Наполі Аталанта завдяки голу Малиновського обіграла Наполі
Підопічні Джанп'єро Гасперіні здобули важливу гостьову перемогу.
Футбол 05 грудня 2021, 05:58 (football.ua)
Наполі — Аталанта 2:3 Відео голів та огляд матчу Наполі — Аталанта 2:3 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо до вашої уваги найкращі моменти зустрічі.
Футбол 05 грудня 2021, 08:15 (football.ua)
Аугсбург — Бохум 2:3 Відео голів та огляд матчу Аугсбург — Бохум 2:3 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Німеччини.
Футбол 05 грудня 2021, 13:00 (football.ua)
Байєр — Гройтер Фюрт 7:1 Відео голів та огляд матчу Байєр — Гройтер Фюрт 7:1 Відео голів та огляд матчу
Футбол 05 грудня 2021, 12:58 (football.ua)
Мілан демонструє найкращий старт із сезону-2003/04 — тоді клуб став чемпіоном Італії Мілан демонструє найкращий старт із сезону-2003/04 — тоді клуб став чемпіоном Італії
Колектив Пьолі зумів вийти з низки невдалих поєдинків.
Футбол 05 грудня 2021, 11:56 (football.ua)
Холанд наздогнав Роналду по голах у 2021 році, лідер - Левандовський Холанд наздогнав Роналду по голах у 2021 році, лідер - Левандовський
Норвезький форвард досяг позначки 45 забитих м'ячів у поточному календарному році..
Футбол 05 грудня 2021, 11:54 (football.ua)
Огляд 14 туру чемпіонату Англії Огляд 14 туру чемпіонату Англії
Пропонуємо до вашої уваги найкращі моменти минулого туру АПЛ.
Футбол 05 грудня 2021, 14:09 (football.ua)
Різник - про відбитий пенальті в матчі з Рухом: Дякуємо тренеру за підказку Різник - про відбитий пенальті в матчі з Рухом: Дякуємо тренеру за підказку
Голкіпер Ворскли висловився про нічию з Рухом у матчі чемпіонату України.
Футбол 05 грудня 2021, 00:38 (football.ua)