Футбол 30 листопада 2023, 23:12 (football.ua)

Ювентус хоче підписати талановитого півзахисника з Чорногорії Ювентус хоче підписати талановитого півзахисника з Чорногорії
Клуб може придбати нового футболіста.
Футбол 30 листопада 2023, 23:09 (football.ua)
Ліга конференцій. Група А. Лілль перемогає Олімпію, Слован сильніший за Клаксвік Ліга конференцій. Група А. Лілль перемогає Олімпію, Слован сильніший за Клаксвік
Завершилися ще два поєдинки п'ятого туру Ліги конференцій.
Футбол 30 листопада 2023, 22:25 (football.ua)
Ліга Європи. Група A. Фрайбург та Вест Гем оформили вихід в раунд плей-оф Ліга Європи. Група A. Фрайбург та Вест Гем оформили вихід в раунд плей-оф
Завершилися два поєдинки 5-го туру Ліги Європи.
Футбол 30 листопада 2023, 22:31 (football.ua)
Брайтон мінімально виграв в АЕКа і оформив історичний вихід з групи Ліги Європи Брайтон мінімально виграв в АЕКа і оформив історичний вихід з групи Ліги Європи
Завершилися два матчі 5-го туру Ліги Європи.
Футбол 30 листопада 2023, 22:35 (football.ua)
Зоря зазнала поразки від Гента та залишилась без шансів на євровесну Зоря зазнала поразки від Гента та залишилась без шансів на євровесну
Колектив Юрія Коваля отримав чотири м'ячі на полі суперників та став свідком жахливої травми їхнього воротаря.
Футбол 30 листопада 2023, 21:50 (football.ua)
Уп яте поспіль: Зоря жодного разу не виходила з групи єврокубків Уп'яте поспіль: Зоря жодного разу не виходила з групи єврокубків
Єврокубкова весна знову відбудеться без участі луганського клубу.
Футбол 30 листопада 2023, 22:01 (football.ua)
Ліга конференцій. Група G. ГІК та Абердін сильнішого не виявили Ліга конференцій. Група G. ГІК та Абердін сильнішого не виявили
Завершився матч 5-го туру Ліги конференцій.
Футбол 30 листопада 2023, 22:04 (football.ua)
Ліга конференцій. Група Е. АЗ вдома перемогає Зрінські Ліга конференцій. Група Е. АЗ вдома перемогає Зрінські
Завершився поєдинок п'ятого туру Ліги конференцій.
Футбол 30 листопада 2023, 22:07 (football.ua)
Ліга конференцій. Група D. Буде-Глімт не помітив Лугано, Брюгге познущався над Бешикташем Ліга конференцій. Група D. Буде-Глімт не помітив Лугано, Брюгге познущався над Бешикташем
Футбол 30 листопада 2023, 22:14 (football.ua)
Ліга конференцій. Група C. Вікторія Пльзень мінімально переграє Балкані Ліга конференцій. Група C. Вікторія Пльзень мінімально переграє Балкані
Футбол 30 листопада 2023, 22:17 (football.ua)
Шансів у Зорі поменшало: Маккабі Тель-Авів вийшов до плей-оф Ліги конференцій Шансів у Зорі поменшало: Маккабі Тель-Авів вийшов до плей-оф Ліги конференцій
Що потрібно луганському клубу, щоб потрапити до єврокубкової весни.
Футбол 30 листопада 2023, 17:54 (football.ua)
Брєйдаблік – Маккабі Тель-Авів 1:2 Відео голів та огляд матчу Ліги конференцій Брєйдаблік – Маккабі Тель-Авів 1:2 Відео голів та огляд матчу Ліги конференцій
Дивіться відео найкращих моментів матчу Ліги конференцій, що відбувся 30 листопада 2023 року, 15:00.
Футбол 30 листопада 2023, 18:25 (football.ua)
Індзагі: Задоволений другим таймом Індзагі: Задоволений другим таймом
"Нерадзуррі" здійснили фантастичний камбек.
Моурінью: Рома прогресує Моурінью: Рома прогресує
"Вовки" в трьох пунктах від зони ЛЧ та на другому місці у групі G Ліги Європи.
Футбол 30 листопада 2023, 18:46 (football.ua)
ХІТ неймовірним камбеком на останніх секундах здолав Ольміссум у матчі футзальної Ліги чемпіонів ХІТ неймовірним камбеком на останніх секундах здолав Ольміссум у матчі футзальної Ліги чемпіонів
Українська команда продовжує свій шлях на європейській арені, здобувши свою першу перемогу.
Футбол 30 листопада 2023, 18:50 (football.ua)
Данченко, Жан Клод та Боль зіграють із перших хвилин проти Гента Данченко, Жан Клод та Боль зіграють із перших хвилин проти Гента
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 5-го туру групового етапу Ліги конференцій УЄФА у рамках групи B, у якому зіграють бельгійський ...
Футбол 30 листопада 2023, 19:00 (football.ua)
Анчелотті: Пас стане уособленням Реалу в майбутньому Анчелотті: Пас стане уособленням Реалу в майбутньому
Італієць бачить серйозний талант у вихованця "королівського" клубу.
Футбол 30 листопада 2023, 19:18 (football.ua)
Динамо Загреб у більшості насилу здолало Астану та зберегло шанси на плей-оф Ліги конференцій Динамо Загреб у більшості насилу здолало Астану та зберегло шанси на плей-оф Ліги конференцій
Голи Відовича та Канеко принесли до активу хорватської команди три очки.
Футбол 30 листопада 2023, 19:29 (football.ua)
Ювентус може придбати півзахисника Болоньї Ювентус може придбати півзахисника Болоньї
Туринці в пошуках підсилення центра півзахисту.
Футбол 30 листопада 2023, 19:35 (football.ua)
Анрі: Арсенал здатний пройти шлях у Лізі чемпіонів до кінця Анрі: Арсенал здатний пройти шлях у Лізі чемпіонів до кінця
Легенда "канонірів" відреагувала на розгромну перемогу команди над Лансом.
Футбол 30 листопада 2023, 20:11 (football.ua)
Артета: Гаверц стає все краще і краще, більш впевненим Артета: Гаверц стає все краще і краще, більш впевненим
Керманич Арсеналу задоволений останніми виступами німецького плеймейкера.
Футбол 30 листопада 2023, 20:32 (football.ua)
У Анчелотті немає зобов язань перед Федерацією футболу Бразилії У Анчелотті немає зобов'язань перед Федерацією футболу Бразилії
Майбутнє італійця досі невизначено.
Футбол 30 листопада 2023, 20:35 (football.ua)
Рафінья хоче залишити Аль-Арабі влітку та перейти до іншого клубу Рафінья хоче залишити Аль-Арабі влітку та перейти до іншого клубу
Гравець може перейти до іншої команди.
Футбол 30 листопада 2023, 20:59 (football.ua)
Таловєров зіграє з перших хвилин проти Ліверпуля на Енфілді Таловєров зіграє з перших хвилин проти Ліверпуля на Енфілді
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 5-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА у рамках групи E, у якому зіграють Ліверпуль та австр...
Футбол 30 листопада 2023, 21:20 (football.ua)