новини: 7 березня 2024 у рубриці:

Мілан забезпечив собі комфортну перевагу перед матчем-відповіддю проти Славії

Команда Їндржиха Трпішовські переважну частину ігрового часу провела в меншості, але боролась до останнього.
Футбол 08 березня 2024, 00:00 (football.ua)

Шовковський: Неприємно втрачати очки на останніх секундах матчу Шовковський: Неприємно втрачати очки на останніх секундах матчу
Олександр Шовковський відповів на запитання після матчу з Вересом.
Футбол 07 березня 2024, 23:35 (football.ua)
Баєр уникнув поразки в матчі проти Карабаха Баєр уникнув поразки в матчі проти Карабаха
Завершився матч Ліги Європи.
Футбол 07 березня 2024, 22:01 (football.ua)
Аякс і Астон Вілла переможця не виявили Аякс і Астон Вілла переможця не виявили
Завершився матч Ліги конференцій.
Футбол 07 березня 2024, 22:10 (football.ua)
Карабах — Баєр Леверкузен 2:2 Відео голів та огляд матчу Ліги Європи Карабах — Баєр Леверкузен 2:2 Відео голів та огляд матчу Ліги Європи
Дивіться відео найкращих моментів матчу 1/8 Ліги Європи, що відбувся 7 березня 2024 року, 19:45.
Футбол 07 березня 2024, 22:51 (football.ua)
Барселона розглядає варіант із придбанням Грінвуда Барселона розглядає варіант із придбанням Грінвуда
Англієць — одна з опцій для каталонського клубу.
Футбол 07 березня 2024, 20:07 (football.ua)
Лазарет Челсі поповнили три гравці основного складу Лазарет Челсі поповнили три гравці основного складу
У лондонського клубу чергові проблеми.
Футбол 07 березня 2024, 21:04 (football.ua)
Лестеру загрожує відрахування очок за можливе порушення фінансових правил Лестеру загрожує відрахування очок за можливе порушення фінансових правил
"Лиси" могли порушити фінансовий регламент перед своїм вильотом до Чемпіоншипу.
Футбол 07 березня 2024, 21:09 (football.ua)
Верес — Динамо 1:1 Відео голів та огляд матчу УПЛ Верес — Динамо 1:1 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 7 березня 2024 року, 18:00.
Футбол 07 березня 2024, 21:42 (football.ua)
Ліверпуль зробив необов язковим матч-відповідь проти Спарти розгромом на полі суперників Ліверпуль зробив необов'язковим матч-відповідь проти Спарти розгромом на полі суперників
Колектив Юргена Клоппа в шаленому матчі та гольовій перестрілці був значно сильнішим за суперників.
Футбол 07 березня 2024, 21:46 (football.ua)
Рома розтрощила Брайтон на Стадіо Олімпіко Рома розтрощила Брайтон на Стадіо Олімпіко
Римський колектив відмовляється забивати менше двох у ворота суперників під орудою Даніеле Де Россі.
Футбол 07 березня 2024, 21:48 (football.ua)
Рейндерс гратиме з перших хвилин проти Славії Рейндерс гратиме з перших хвилин проти Славії
Стали відомі стартові склади команд для першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, у якому зіграють Мілан та празька Славія.
Футбол 07 березня 2024, 21:51 (football.ua)
Салах відновився після травми Салах відновився після травми
Нападник Ліверпуля Мохамед Салах готовий допомогти своїй команді.
Футбол 07 березня 2024, 15:58 (football.ua)
Мак Аллістер: Я дуже задоволений своєю кар єрою Мак Аллістер: Я дуже задоволений своєю кар'єрою
Чемпіон світу — це серйозне досягнення.
Футбол 07 березня 2024, 16:45 (football.ua)
Реднапп щодо нового тренера Ліверпуля: Я вірю в Стівена Джеррарда Реднапп щодо нового тренера Ліверпуля: Я вірю в Стівена Джеррарда
Тренер не проти був би бачити в цій ролі екс-півзахисника англійського клубу.
Футбол 07 березня 2024, 17:04 (football.ua)
Андрієвський та Дубінчак гратимуть із перших хвилин проти Вересу Андрієвський та Дубінчак гратимуть із перших хвилин проти Вересу
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 20-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють рівненський Верес та Динамо Київ.
Футбол 07 березня 2024, 17:08 (football.ua)
Зоря впевнено переграла Минай Зоря впевнено переграла Минай
Команда Юрія Коваля ще не пропускала після зимової перерви.
Футбол 07 березня 2024, 17:39 (football.ua)
Хаві: Лапорта — найкращий президент в історії Барселони Хаві: Лапорта — найкращий президент в історії Барселони
Іспанський фахівець позитивно відгукнувся про свого президента.
Футбол 07 березня 2024, 17:53 (football.ua)
Зоря — Минай 2:0 Відео голів та огляд матчу УПЛ Зоря — Минай 2:0 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Футбол 07 березня 2024, 18:23 (football.ua)
Шахтар звертатиметься з позовом проти Богдана В’юнника та Лехії Шахтар звертатиметься з позовом проти Богдана В’юнника та Лехії
Клуб не згодний з одностороннім розірванням контракту з боку футболіста.
Футбол 07 березня 2024, 18:31 (football.ua)
Мотта – найкращий тренер Серії А в лютому Мотта – найкращий тренер Серії А в лютому
Команда італійського фахівця здобула п'ять перемог у п'яти матчах.
Футбол 07 березня 2024, 18:50 (football.ua)
Салах — у запасі на перший матч проти Спарти Салах — у запасі на перший матч проти Спарти
Стали відомі стартові склади команд для першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, у якому зіграють празька Спарта та Ліверпуль.
Футбол 07 березня 2024, 18:56 (football.ua)
Кварацхелія – найкращий гравець Наполі в лютому Кварацхелія – найкращий гравець Наполі в лютому
23-річний футболіст став найкращим у своїй команді.
Футбол 07 березня 2024, 19:08 (football.ua)
Велбек очолить атаку Брайтона в першій грі проти Роми Велбек очолить атаку Брайтона в першій грі проти Роми
Стали відомі стартові склади команд для першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, у якому зіграють римська Рома та Брайтон.
Футбол 07 березня 2024, 19:12 (football.ua)
Бартулович: Було завдання забити швидкий гол. Нам вдалося це зробити Бартулович: Було завдання забити швидкий гол. Нам вдалося це зробити
Младен Бартулович поділився своїми емоціями після гри з Минаєм.
Футбол 07 березня 2024, 19:48 (football.ua)