новини: 10 березня 2024 у рубриці:

У Ювентуса 1 перемога за 7 останніх матчів у Серії А

Туринський клуб перебуває не в найкращих кондиціях.
Футбол 10 березня 2024, 23:23 (football.ua)

Ювентус — Аталанта 2:2 Відео голів та огляд матчу Серії A Ювентус — Аталанта 2:2 Відео голів та огляд матчу Серії A
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Італії, що відбувся 10 березня 2024 року, 19:00.
Футбол 10 березня 2024, 21:59 (football.ua)
Реал — Сельта 4:0 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Реал — Сельта 4:0 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Іспанії, що відбувся 10 березня 2024 року, 19:30.
Футбол 10 березня 2024, 22:07 (football.ua)
Вінісіус: Намагаюся бути у своїй найкращій версії Вінісіус: Намагаюся бути у своїй найкращій версії
Вінгер "вершкових" поділився своїми думками після гри з Сельтою.
Футбол 10 березня 2024, 22:39 (football.ua)
Баєр обіграв Вольфсбург Баєр обіграв Вольфсбург
Колектив Хабі Алонсо знову набрав три очки.
Футбол 10 березня 2024, 22:48 (football.ua)
Едерсон отримав травму в матчі проти Ліверпуля Едерсон отримав травму в матчі проти Ліверпуля
Бразилець був замінений під час поєдинку.
Футбол 10 березня 2024, 20:06 (football.ua)
Судаков зацікавив Барселону, у боротьбі за українця лідирує Ліверпуль Судаков зацікавив Барселону, у боротьбі за українця лідирує Ліверпуль
Список зацікавлених клубів в українському хавбеку продовжує зростати.
Футбол 10 березня 2024, 20:21 (football.ua)
Гоффенгайм із двома вилученнями поступився Айнтрахту Гоффенгайм із двома вилученнями поступився Айнтрахту
Завершився передостанній поєдинок 25 туру чемпіонату Німеччини.
Футбол 10 березня 2024, 20:35 (football.ua)
Піолі: Якби Мілан реалізував більше моментів у першому таймі, у другому не довелося б так мучитися Піолі: Якби Мілан реалізував більше моментів у першому таймі, у другому не довелося б так мучитися
Наставник "россонері" поділився своїми думками після гри з Емполі.
Футбол 10 березня 2024, 20:51 (football.ua)
Ювентус зіграв унічию з Аталантою та втратив другу сходинку Серії A Ювентус зіграв унічию з Аталантою та втратив другу сходинку Серії A
Команда Массіміліано Аллегрі влаштувала вольовий камбек за ходом другого тайму, але до перемоги так і не дотягнула.
Футбол 10 березня 2024, 21:00 (football.ua)
Клопп: Не пригадую, щоб Сіті коли-небудь ще так мучився Клопп: Не пригадую, щоб Сіті коли-небудь ще так мучився
Наставник дав свій коментар.
Футбол 10 березня 2024, 21:07 (football.ua)
Гвардіола: Манчестер Сіті мучився після подарованого пенальті. Ми згодні на одне очко Гвардіола: Манчестер Сіті мучився після подарованого пенальті. Ми згодні на одне очко
Наставник "містян" поділився своїми думками після гри з Ліверпулем.
Футбол 10 березня 2024, 21:25 (football.ua)
Реал із черговим  сухим  матчем Луніна, двома автоголами, божественними кутовими Модрича та дебютним м ячем Гюлера розгромив Сел Реал із черговим "сухим" матчем Луніна, двома автоголами, божественними кутовими Модрича та дебютним м'ячем Гюлера розгромив Сел
Команда Карло Анчелотті лише під завісу гри згадала, що власну перевагу непогано б було підкріпити голами.
Футбол 10 березня 2024, 21:31 (football.ua)
Бараха: Яремчук добре попрацював в матчі з Хетафе Бараха: Яремчук добре попрацював в матчі з Хетафе
Головний тренер Валенсії Рубен Бараха оцінив виступ українського форварда в матчі Ла Ліги.
Футбол 10 березня 2024, 17:31 (football.ua)
ПСЖ знову не зміг перемогти у Лізі 1: цього разу нічия з Реймсом ПСЖ знову не зміг перемогти у Лізі 1: цього разу нічия з Реймсом
Для команди Луїса Енріке це вже третя нічия поспіль.
Лунін гратиме з перших хвилин проти Сельти Лунін гратиме з перших хвилин проти Сельти
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 28-го туру іспанської Прімери, у якому зіграють мадридський Реал та Сельта.
Футбол 10 березня 2024, 17:56 (football.ua)
Емполі з Коваленком поступилось Мілану Емполі з Коваленком поступилось Мілану
"Россонері" здобули другу перемогу поспіль в чемпіонаті Італії.
Брайтон обіграв Ноттінгем, Вест Гем врятував нічию проти Бернлі Брайтон обіграв Ноттінгем, Вест Гем врятував нічию проти Бернлі
Відбулися чергові поєдинки 28 туру чемпіонату Англії.
Футбол 10 березня 2024, 18:04 (football.ua)
Ліверпуль та Ман Сіті цікавляться Нету Ліверпуль та Ман Сіті цікавляться Нету
Вінгер Вулвз Педру Нету може піти на підвищення.
Футбол 10 березня 2024, 18:16 (football.ua)
Мілік, Гатті та Маккенні зіграють із перших хвилин проти Аталанти Мілік, Гатті та Маккенні зіграють із перших хвилин проти Аталанти
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 28-го туру італійської Серії А, у якому зіграють туринський Ювентус та бергамаська Аталанта.
Футбол 10 березня 2024, 18:20 (football.ua)
Гол Ордеца не врятував Бохум від поразки проти Фрайбурга Гол Ордеца не врятував Бохум від поразки проти Фрайбурга
Відбувся черговий поєдинок 25 туру чемпіонату Німеччини.
Футбол 10 березня 2024, 18:33 (football.ua)
Сон Хин Мін – третій гравець в історії Тоттенгема з 60 асистами в АПЛ Сон Хин Мін – третій гравець в історії Тоттенгема з 60 асистами в АПЛ
Більше асистів тільки у Крістіана Еріксена та Даррена Андертона.
Футбол 10 березня 2024, 18:58 (football.ua)
Атлетік на виїзді обіграв Лас-Пальмас Атлетік на виїзді обіграв Лас-Пальмас
Баски повернулись на переможний шлях.
Футбол 10 березня 2024, 19:23 (football.ua)
Мілан — Емполі 1:0 Відео голу та огляд матчу Серії А Мілан — Емполі 1:0 Відео голу та огляд матчу Серії А
Футбол 10 березня 2024, 19:27 (football.ua)
Ювентус вчетверо може збільшити зарплату Їлдизу Ювентус вчетверо може збільшити зарплату Їлдизу
"Стара синьйора" має намір продовжити угоду з турецьким форвардом.
Футбол 10 березня 2024, 19:51 (football.ua)
Ліверпуль та Манчестер зіграли внічию на користь Арсенала Ліверпуль та Манчестер зіграли внічию на користь Арсенала
Команди Юргена Клоппа та Хосепа Гвардіоли залишили прямого конкурента першим у таблиці за підсумками двадцять восьмого туру англійської Перм'єр-л...
Кейн: Мусимо спробувати всі матчі в Бундеслізі Кейн: Мусимо спробувати всі матчі в Бундеслізі
Лідер Баварії Гаррі Кейн прокоментував боротьбу за титул Бундесліги.
Футбол 10 березня 2024, 19:58 (football.ua)
Манчестер Сіті продовжив серію без поразок до 21 матчу Манчестер Сіті продовжив серію без поразок до 21 матчу
"Містяни" зіграли внічию проти Ліверпуля.
Футбол 10 березня 2024, 20:02 (football.ua)
Астон Вілла — Тоттенгем 0:4 Відео голів та огляд матчу АПЛ Астон Вілла — Тоттенгем 0:4 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Англії, що відбувся 10 березня 2024 року, 15:00.