Архів новин

новини: 14 березня 2024 у рубриці:

Астон Вілла розібрала безнадійний Аякс та вийшла до 1/4 фіналу Ліги конференцій

Команда Унаї Емері на власному полі граючись здолала суперників, які самі собі радо привозили голи.
Футбол 15 березня 2024, 00:00 (football.ua)

Аталанта у вольовому стилі подужала Спортінг на шляху до чвертьфіналу Ліги Європи Аталанта у вольовому стилі подужала Спортінг на шляху до чвертьфіналу Ліги Європи
Команда Джан П'єро Гасперіні в домашній грі пропустила першою, але зрештою змогла не тільки відігратись, а й виграти матч ще в основний час.
Футбол 14 березня 2024, 23:56 (football.ua)
П янич: У України дуже якісна команда. Це молодий і сильний колектив П'янич: У України дуже якісна команда. Це молодий і сильний колектив
Міралем П’янич розповів про мотивацію своєї команди перед матчем з Україною.
Футбол 14 березня 2024, 23:00 (football.ua)
Салах – перший гравець в історії Ліверпуля, який забив 20+ голів у семи сезонах поспіль Салах – перший гравець в історії Ліверпуля, який забив 20+ голів у семи сезонах поспіль
Стабільна результативність від вінгера "червоних".
Футбол 14 березня 2024, 23:24 (football.ua)
Вільярреал – Марсель 3:1 Відео голів та огляд матчу Ліги Європи Вільярреал – Марсель 3:1 Відео голів та огляд матчу Ліги Європи
Дивіться відео найкращих моментів матчу Ліги Європи, що відбувся 14 березня 2024 року.
Футбол 14 березня 2024, 23:40 (football.ua)
Ліверпуль повторно розгромив Спарту та пройшов у чвертьфінал Ліги Європи Ліверпуль повторно розгромив Спарту та пройшов у чвертьфінал Ліги Європи
Команда Юргена Клоппа провела ударний початок, чим підкріпила результат першої гри.
Сухий матч Трубіна допоміг Бенфіці здолати Рейнджерс та вийти до 1/4 фіналу Ліги Європи Сухий матч Трубіна допоміг Бенфіці здолати Рейнджерс та вийти до 1/4 фіналу Ліги Європи
У дождливому Глазго таки знайшлось місце для хоч одного забитого м'яча.
Футбол 14 березня 2024, 21:48 (football.ua)
Мілан переграв Славію та пройшов до 1/4 фіналу Ліги Європи Мілан переграв Славію та пройшов до 1/4 фіналу Ліги Європи
Команда Стефано Піолі здобула перемогу в обох матчах над чехами.
Футбол 14 березня 2024, 21:49 (football.ua)
Баккер гратиме з перших хвилин матчу-відповіді проти Спортінга Баккер гратиме з перших хвилин матчу-відповіді проти Спортінга
Стали відомі стартові склади команд для матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, у якому зіграють бергамаська Аталанта та лісабонський Спорті...
Футбол 14 березня 2024, 21:55 (football.ua)
Діабі та Алекс Морено повернулись до стартового складу Астон Вілли на матч-відповідь проти Аякса Діабі та Алекс Морено повернулись до стартового складу Астон Вілли на матч-відповідь проти Аякса
Стали відомі стартові склади команд для матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги конференцій УЄФА, у якому зіграють бірмінгемська Астон Вілла та амстердам...
Футбол 14 березня 2024, 22:03 (football.ua)
Ліга конференцій. ПАОК, Фенербахче та Фіорентина пройшли до 1/4 фіналу Ліга конференцій. ПАОК, Фенербахче та Фіорентина пройшли до 1/4 фіналу
Відбулися перші матчі-відповіді 1/8 фіналу єврокубка.
Футбол 14 березня 2024, 22:07 (football.ua)
Збірна України прибула до Іспанії, де її зустрів Зінченко Збірна України прибула до Іспанії, де її зустрів Зінченко
Олександр став першим легіонером, який приєднався до національної команди на зборах.
Футбол 14 березня 2024, 22:33 (football.ua)
Мудрик – про гол Ньюкаслу: У мене були мурашки по шкірі Мудрик – про гол Ньюкаслу: У мене були мурашки по шкірі
Михайло Мудрик відзначився другим голом у 2024 році.
Футбол 14 березня 2024, 22:38 (football.ua)
Славія Прага – Мілан 1:3 Відео голів та огляд матчу Ліги Європи Славія Прага – Мілан 1:3 Відео голів та огляд матчу Ліги Європи
Футбол 14 березня 2024, 22:56 (football.ua)
Судаков: У ван Леувена з першого дня не було взаєморозуміння з усією командою Судаков: У ван Леувена з першого дня не було взаєморозуміння з усією командою
Український півзахисник Георгій Судаков згадав період роботи з Патріком ван Леувеном.
Футбол 14 березня 2024, 18:25 (football.ua)
Забарний: Український народ спостерігає за мною, і я дуже пишаюсь бути його частиною Забарний: Український народ спостерігає за мною, і я дуже пишаюсь бути його частиною
Український захисник поділився своїми думками після гри з Лутоном.
Футбол 14 березня 2024, 18:29 (football.ua)
Лунін потрапив до символічної збірної 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Лунін потрапив до символічної збірної 1/8 фіналу Ліги чемпіонів
"Вершкові" у напружених матчах пройшли Лейпциг і вибороли путівку до 1/4 фіналу турніру.
Футбол 14 березня 2024, 18:47 (football.ua)
Клопп: Роль капітана пішла ван Дейку на користь Клопп: Роль капітана пішла ван Дейку на користь
Німецький тренер не жалкує про своє рішення наділити нідерландця статусом капітана.
Футбол 14 березня 2024, 19:00 (football.ua)
Едсон, Зума та Антоніо гратимуть із перших хвилин матчу-відповіді проти Фрайбурга Едсон, Зума та Антоніо гратимуть із перших хвилин матчу-відповіді проти Фрайбурга
Стали відомі стартові склади команд для матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, у якому зіграють лондонський Вест Гем та німецький Фрайбург.
Футбол 14 березня 2024, 19:09 (football.ua)
Німеччина, Бельгія, Іспанія, Італія та Шотландія представили форми на Євро-2024 Німеччина, Бельгія, Іспанія, Італія та Шотландія представили форми на Євро-2024
Турнір пройде з 14 червня до 14 липня 2024 року.
Футбол 14 березня 2024, 19:25 (football.ua)
Судаков: Пушич – неймовірна людина Судаков: Пушич – неймовірна людина
Півзахисник Шахтаря Георгій Судаков висловився про роботу з Маріно Пушичем.
Футбол 14 березня 2024, 19:38 (football.ua)
Марлон Гомес повернувся до тренувань у загальній групі Шахтаря Марлон Гомес повернувся до тренувань у загальній групі Шахтаря
Бразильський футболіст відновився після травми.
Футбол 14 березня 2024, 19:51 (football.ua)
Готті очолив Лечче Готті очолив Лечче
Італійський клуб оголосив про нове призначення.
Футбол 14 березня 2024, 20:19 (football.ua)
Бражко: Це була моя мрія – потрапити до національної збірної Бражко: Це була моя мрія – потрапити до національної збірної
Володимир Бражко поділився враженнями від матчу з Зорею.
Вірц визнаний найкращим гравцем Бундесліги за підсумками лютого Вірц визнаний найкращим гравцем Бундесліги за підсумками лютого
Для 20-річного німця це третя нагорода цього сезону.
Футбол 14 березня 2024, 20:49 (football.ua)
Дешам незадоволений бажанням Мбаппе зіграти на Олімпіаді Дешам незадоволений бажанням Мбаппе зіграти на Олімпіаді
Тренер вважає, що чемпіонат Європи в пріоритеті.
Агент Судакова: Є контакти з багатьма клубами, але саме Шахтар вирішуватиме, коли Георгій піде Агент Судакова: Є контакти з багатьма клубами, але саме Шахтар вирішуватиме, коли Георгій піде
Представник лідера Шахтаря висловився про інтерес Наполі до українського хавбека.
Футбол 14 березня 2024, 21:23 (football.ua)
Мбаппе та Грізманн – у заявці збірної Франції на спаринги з Німеччиною та Чилі Мбаппе та Грізманн – у заявці збірної Франції на спаринги з Німеччиною та Чилі
Федерація футболу Франції оголосила заявку на найближчі товариські матчі.
Футбол 14 березня 2024, 21:27 (football.ua)
Вест Гем розтрощив Фрайбург на шляху до чвертьфіналу Ліги Європи Вест Гем розтрощив Фрайбург на шляху до чвертьфіналу Ліги Європи
Після поразки на полі суперників, команда Девіда Моєса влаштувала максимально холодний прийом.
Футбол 14 березня 2024, 21:44 (football.ua)
Вільярреал обіграв Марсель, але вилетів із Ліги Європи Вільярреал обіграв Марсель, але вилетів із Ліги Європи
"Провансальці" провалили виїзний матч, але все ж таки пройшли до чвертьфіналу єврокубку.