Архів новин

новини: 9 березня 2024 у рубриці:

Арсенал — Брентфорд 2:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ

Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Англії, що відбувся 9 березня 2024 року, 19:30.
Футбол 09 березня 2024, 23:21 (football.ua)

Сосьєдад у результативному матчі обіграв Гранаду Сосьєдад у результативному матчі обіграв Гранаду
Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Футбол 09 березня 2024, 22:07 (football.ua)
Кривбас – Оболонь 1:0 Відео голу та огляд матчу УПЛ Кривбас – Оболонь 1:0 Відео голу та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 9 березня 2024 року.
Футбол 09 березня 2024, 22:18 (football.ua)
Артета: Арсенал проявив хоробрість і був винагороджений Артета: Арсенал проявив хоробрість і був винагороджений
Наставник дав свій коментар.
Футбол 09 березня 2024, 22:47 (football.ua)
Борнмут – Шеффілд Юнайтед 2:2 Відео голів та огляд матчу АПЛ Борнмут – Шеффілд Юнайтед 2:2 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Англії, що відбувся 9 березня 2024 року.
Футбол 09 березня 2024, 22:51 (football.ua)
Гол Дениса Кузика приніс Кривбасу мінімальну перемогу над Оболонню Гол Дениса Кузика приніс Кривбасу мінімальну перемогу над Оболонню
Команда Валерія Іващенка зіграла третій близький матч із суперниками на старті другої частини сезону, але так і не змогла перемогти.
Футбол 09 березня 2024, 20:29 (football.ua)
Баварія — Майнц 8:1 Відео голів та огляд матчу Бундесліги Баварія — Майнц 8:1 Відео голів та огляд матчу Бундесліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Німеччини, що відбувся 9 березня 2024 року.
Футбол 09 березня 2024, 20:33 (football.ua)
Інтер впорався з Болоньєю, перервавши її 13-матчеву серію без поразок вдома Інтер впорався з Болоньєю, перервавши її 13-матчеву серію без поразок вдома
Завершився четвертий поєдинок 28 туру чемпіонату Італії.
Футбол 09 березня 2024, 21:01 (football.ua)
Маліновський — у запасі на матч проти Монци Маліновський — у запасі на матч проти Монци
Українець почне гру на лавці для запасних.
Футбол 09 березня 2024, 21:22 (football.ua)
Синоптики спрогнозировали высокий уровень днепровской воды в Киеве – где еще будет держаться половодье Синоптики спрогнозировали высокий уровень днепровской воды в Киеве – где еще будет держаться половодье
Традиционные районы подтопления будут заполнены водой, в том числе на устьевом участке Припяти в зоне Чернобыльской АЭС.
Україна 09 березня 2024, 21:24 (Зеркало недели)
Арсенал із Зінченком видряпав перемогу над Брентфордом з Ярмолюком та очолив таблицю АПЛ Арсенал із Зінченком видряпав перемогу над Брентфордом з Ярмолюком та очолив таблицю АПЛ
Лондонське дербі супроводжувалось черговим епічним привозом Аарона Расдейла, після якого його команда мала рятувати три очки.
Футбол 09 березня 2024, 21:37 (football.ua)
Боруссія Д у меншості втримала перемогу над Вердером Боруссія Д у меншості втримала перемогу над Вердером
Завершився шостий поєдинок 25 туру чемпіонату Німеччини.
Футбол 09 березня 2024, 21:41 (football.ua)
Збірна України U-17 здобула другу перемогу в еліт-раунді відбору Євро-2024 Збірна України U-17 здобула другу перемогу в еліт-раунді відбору Євро-2024
Завершився ще один тур кваліфікації до турніру.
Футбол 09 березня 2024, 17:05 (football.ua)
Бескоровайний повернувся до стартового складу Крибвасу на матч проти Оболоні Бескоровайний повернувся до стартового складу Крибвасу на матч проти Оболоні
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 20-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють криворізький Кривбас та київська Оболонь.
Футбол 09 березня 2024, 17:14 (football.ua)
Олександрія шокувала Полісся реваншем у Житомирі Олександрія шокувала Полісся реваншем у Житомирі
Колектив Юрія Калітвінцева не може перемогти вже шість турів поспіль.
Футбол 09 березня 2024, 17:36 (football.ua)
Коларов і Бурдіссо – серед кандидатів на посаду спортивного директора Роми Коларов і Бурдіссо – серед кандидатів на посаду спортивного директора Роми
Римський клуб продовжує пошуки нового функціонера.
Футбол 09 березня 2024, 17:43 (football.ua)
Серія А: Кальярі  перестріляв  Салернітану, Сассуоло перервав 8-матчеву серію без перемог Серія А: Кальярі "перестріляв" Салернітану, Сассуоло перервав 8-матчеву серію без перемог
Завершилися ще два поєдинки 28 туру чемпіонату Італії.
Футбол 09 березня 2024, 18:10 (football.ua)
Валенсія — Хетафе 1:0 Відео гола та огляд матчу Ла Ліги Валенсія — Хетафе 1:0 Відео гола та огляд матчу Ла Ліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Іспанії, що відбувся 9 березня 2024 року.
Футбол 09 березня 2024, 18:22 (football.ua)
Баварія з хет-триком Кейна розтрощила Майнц Баварія з хет-триком Кейна розтрощила Майнц
Завершився ще один матч 25 туру чемпіонату Німеччини.
Футбол 09 березня 2024, 18:29 (football.ua)
Тен Гаг: Манчестер Юнайтед повернувся Тен Гаг: Манчестер Юнайтед повернувся
Футбол 09 березня 2024, 18:33 (football.ua)
Бундесліга: результативна нічия Боруссії М і Кельна, Аугсбург і РБ Лейпциг здобули перемоги Бундесліга: результативна нічия Боруссії М і Кельна, Аугсбург і РБ Лейпциг здобули перемоги
Завершилися ще три поєдинки 25 туру чемпіонату Німеччини.
Футбол 09 березня 2024, 18:46 (football.ua)
Кадіс несподівано здолав Атлетіко, перервавши 23-матчеву серію без перемог Кадіс несподівано здолав Атлетіко, перервавши 23-матчеву серію без перемог
Завершився ще один матч 28 туру чемпіонату Іспанії.
Футбол 09 березня 2024, 19:32 (football.ua)
В АПЛ встановили історичний рекорд за кількістю голів наприкінці матчів В АПЛ встановили історичний рекорд за кількістю голів наприкінці матчів
Чергове досягнення, встановлене у поточному сезоні.
Футбол 09 березня 2024, 19:57 (football.ua)
Полісся — Олександрія 1:2 Відео голів та огляд матчу УПЛ Полісся — Олександрія 1:2 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Футбол 09 березня 2024, 20:01 (football.ua)
Миколенко — найгірший гравець матчу проти Манчестер Юнайтед за версіями WhoScored та Sofascore Миколенко — найгірший гравець матчу проти Манчестер Юнайтед за версіями WhoScored та Sofascore