новини: 17 березня 2024 у рубриці:

Хет-трик Мбаппе допоміг ПСЖ обіграти Монпельє

Відбувся черговий матч французької першості.
Футбол 17 березня 2024, 23:53 (football.ua)

Невдахи 1/8 фіналу Ліги чемпіонів від Італії поміж собою розписали мирову Невдахи 1/8 фіналу Ліги чемпіонів від Італії поміж собою розписали мирову
Символічне передавання титулу від колишнього чемпіона Серії A до потенційно наступного так і не відбулась.
Футбол 17 березня 2024, 23:48 (football.ua)
Довбик та Лунін приєдналися до збірної України Довбик та Лунін приєдналися до збірної України
Водночас кілька гравців вирушили до молодіжної збірної.
Футбол 17 березня 2024, 22:51 (football.ua)
Мессі пропустить березневі матчі збірної Аргентини Мессі пропустить березневі матчі збірної Аргентини
Аргентинець відновлюється після м'язової травми.
Футбол 17 березня 2024, 23:11 (football.ua)
Клопп репортеру: Ви, очевидно, не в чудовій формі, і я не маю нервів, щоб про щось говорити Клопп репортеру: Ви, очевидно, не в чудовій формі, і я не маю нервів, щоб про щось говорити
Тренер висловив думку стосовно невдалого результату у Кубку Англії.
Футбол 17 березня 2024, 23:14 (football.ua)
Клопп – про поразку від МЮ: Ліверпуль мав вирішити результат матчу у другому таймі Клопп – про поразку від МЮ: Ліверпуль мав вирішити результат матчу у другому таймі
Наставник "червоних" поділився своїми думками після гри з "червоними дияволами".
Футбол 17 березня 2024, 23:30 (football.ua)
Феліш — у старті на матч проти Атлетіко, Грізманн — залишився в запасі Феліш — у старті на матч проти Атлетіко, Грізманн — залишився в запасі
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 29-го туру іспанської Прімери, у якому зіграють мадридський Атлетіко та каталонська Барселона.
Футбол 17 березня 2024, 21:12 (football.ua)
Райо Вальєкано обіграв Бетіс Райо Вальєкано обіграв Бетіс
Відбувся черговий матч 29-го туру іспанського чемпіонату.
Футбол 17 березня 2024, 21:33 (football.ua)
Хаві: Барселона вирішила відпустити Грізманна лише через фінансову ситуацію Хаві: Барселона вирішила відпустити Грізманна лише через фінансову ситуацію
Тренер розповів щодо виступів форварда у команді.
Футбол 17 березня 2024, 21:45 (football.ua)
Тен Гаг – про перемогу над Ліверпулем: Перші 30 хвилин були найкращими за весь наш сезон Тен Гаг – про перемогу над Ліверпулем: Перші 30 хвилин були найкращими за весь наш сезон
Наставник "червоних дияволів" поділився своїми думками після гри з Ліверпулем.
Футбол 17 березня 2024, 21:55 (football.ua)
Маротта: Ми створюємо команду з великим потенціалом і задоволені тими гравцями, які у нас є Маротта: Ми створюємо команду з великим потенціалом і задоволені тими гравцями, які у нас є
Спортивний директор Інтера висловив думку щодо будування проекту у клубі.
Футбол 17 березня 2024, 22:04 (football.ua)
Ще один сухар для Трубіна: Бенфіка обіграла Каса Піа Ще один сухар для Трубіна: Бенфіка обіграла Каса Піа
"Орли" лідирують у чемпіонаті, але суперник із Лісабона має два матчі в запасі.
Футбол 17 березня 2024, 22:12 (football.ua)
Манчестер Юнайтед — Ліверпуль 4:3 Відео голів та огляд матчу Кубку Англії Манчестер Юнайтед — Ліверпуль 4:3 Відео голів та огляд матчу Кубку Англії
Дивіться відео найкращих моментів матчу Кубку Англії, що відбувся 17 березня 2024 року.
Футбол 17 березня 2024, 22:31 (football.ua)
Шандрук: Домовилися не дивитися в турнірну таблицю Шандрук: Домовилися не дивитися в турнірну таблицю
Головний тренер Вереса Олег Шандрук прокоментував перемогу над Чорноморцем (1:0) у 21 турі УПЛ.
Футбол 17 березня 2024, 19:14 (football.ua)
Вільярреал виграв у Валенсії з Яремчуком завдяки голу Куенки Вільярреал виграв у Валенсії з Яремчуком завдяки голу Куенки
Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Футбол 17 березня 2024, 19:18 (football.ua)
Севілья — Сельта 1:2 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Севілья — Сельта 1:2 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Іспанії, що відбувся 17 березня 2024 року.
Футбол 17 березня 2024, 19:31 (football.ua)
Верона – Мілан 1:3  Відео голів та огляд матчу Серії А Верона – Мілан 1:3 Відео голів та огляд матчу Серії А
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Італії, що відбувся 17 березня 2024 року.
Футбол 17 березня 2024, 19:40 (football.ua)
Піке: Найочевидніші тренери для Барселони – Гвардіола і Артета Піке: Найочевидніші тренери для Барселони – Гвардіола і Артета
Ексгравець "блаугранас" назвав найліпші варіанти для клубу.
Футбол 17 березня 2024, 19:55 (football.ua)
Салах є першим гравцем, що забив Манчестер Юнайтед у 5 матчах поспіль на виїзді Салах є першим гравцем, що забив Манчестер Юнайтед у 5 матчах поспіль на виїзді
Наразі форвард часто відзначається у матчах з цією командою.
Футбол 17 березня 2024, 19:59 (football.ua)
Манчестер Юнайтед у феноменальному екстратаймі вибив Ліверпуль із чвертьфіналу Кубка Англії Манчестер Юнайтед у феноменальному екстратаймі вибив Ліверпуль із чвертьфіналу Кубка Англії
Команди Еріка тен Гага та Юргена Клоппа кілька разів обмінялись вольовими камбеками за ходом гри, але за "Червоними дияволами" залишилось останнє...
Футбол 17 березня 2024, 20:15 (football.ua)
Аякс повторив антирекорд клубу за пропущеними голами за сезон Аякс повторив антирекорд клубу за пропущеними голами за сезон
Нідерландська команда пропустила 71 гол у поточній кампанії.
Футбол 17 березня 2024, 20:31 (football.ua)
Боруссія Д вдома розібралася з Айнтрахтом Боруссія Д вдома розібралася з Айнтрахтом
Завершився останній поєдинок 26 туру чемпіонату Німеччини.
Реал намагатиметься купити таланта Лілля навіть не дивлячись на зміну агента Реал намагатиметься купити таланта Лілля навіть не дивлячись на зміну агента
У клубі розглядають варіант із трансфером захисника.
Футбол 17 березня 2024, 20:51 (football.ua)
Кайоде розірвав контракт з турецьким Генчлербірлігі Кайоде розірвав контракт з турецьким Генчлербірлігі
Нігерієць залишив клуб за сімейними обставинами.
Гол Пеллегріні приніс Ромі перемогу над Сассуоло Гол Пеллегріні приніс Ромі перемогу над Сассуоло
Завершився передостанній поєдинок 29 туру чемпіонату Італії.
Футбол 17 березня 2024, 20:59 (football.ua)
Распадорі очолить атаку Наполі в матчі проти Інтера Распадорі очолить атаку Наполі в матчі проти Інтера
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 29-го туру італійської Серії А, у якому зіграють міланський Інтер та неаполітанський Наполі.
Футбол 17 березня 2024, 21:00 (football.ua)
Стали відомі півфінальні пари Кубку Англії Стали відомі півфінальні пари Кубку Англії
Півфінальні матчі відбудуться 20 та 21 квітня.