Архів новин 

новини: 22 березня 2024 у рубриці:  

Енріке – про Мбаппе: Коли всі сторони вирішать поділитися правдою, ми будемо готові вислухати

Луїс Енріке висловився про можливий перехід Кіліана Мбаппе до Реалу.
Футбол 22 березня 2024, 10:49 (football.ua)

Реал передумав викуповувати Вінісіуса Тобіаса у Шахтаря Реал передумав викуповувати Вінісіуса Тобіаса у Шахтаря
Сума викупу футболіста "гірників" складає близько 10 мільйонів євро.
Футбол 22 березня 2024, 09:54 (football.ua)
Джеко: Ми справді зробили все, що могли. Не знаю, чи гратиму я в Лізі націй Джеко: Ми справді зробили все, що могли. Не знаю, чи гратиму я в Лізі націй
Боснійський форвард поділився своїми думками після гри з Україною.
Футбол 22 березня 2024, 08:39 (football.ua)
Ахмедходжич: Все було добре до 80 хвилини, і я не знаю, що сталося Ахмедходжич: Все було добре до 80 хвилини, і я не знаю, що сталося
Анел Ахмедходжич коротко прокоментував поразку від України.
Футбол 22 березня 2024, 09:31 (football.ua)
Яремчук — про гру в два форварди: Мені не звикати, Валенсія так грає Яремчук — про гру в два форварди: Мені не звикати, Валенсія так грає
Український форвард висловився про перемогу над БіГ у матчі відбору на Євро-2024.
Футбол 22 березня 2024, 09:38 (football.ua)
Ребров — про перемогу над БіГ: Гра в два нападники — це був ва-банк Ребров — про перемогу над БіГ: Гра в два нападники — це був ва-банк
Керманич збірної України висловився про перемогу над Боснією і Герцеговиною у півфіналі плей-оф відбору на Євро-2024.
Футбол 22 березня 2024, 00:54 (football.ua)
Лунін: Потрібно перемагати спокійніше Лунін: Потрібно перемагати спокійніше
Голкіпер дав свій коментар.
Футбол 22 березня 2024, 00:56 (football.ua)
Чи зможе збірна України пройти Ісландію на шляху до Євро-2024? Чи зможе збірна України пройти Ісландію на шляху до Євро-2024?
Команди зіграють у фіналі плей-оф відбірного циклу чемпіонату Європи.
Футбол 22 березня 2024, 07:23 (football.ua)
Ребров: Боснійці здорово захищалися, було важко пройти цю стіну Ребров: Боснійці здорово захищалися, було важко пройти цю стіну
Наставник "синьо-жовтих" поділився своїми думками після гри з боснійцями.
Футбол 22 березня 2024, 07:35 (football.ua)
Мілошевич: Травми вплинули на результат, але ми грали проти дуже серйозної команди Мілошевич: Травми вплинули на результат, але ми грали проти дуже серйозної команди
Саво Мілошевич прокоментував поразку своїх підопічних.
Футбол 22 березня 2024, 07:49 (football.ua)
Ребров: Минулої ночі було 30 ракет. Вони летять щодня. Наша місія — показати, що ми все ще живі, усе ще боремося з росіянами Ребров: Минулої ночі було 30 ракет. Вони летять щодня. Наша місія — показати, що ми все ще живі, усе ще боремося з росіянами
Сергій Ребров оцінив важливість перемоги "синьо-жовтих" у матчі проти боснійців.
Футбол 22 березня 2024, 08:01 (football.ua)
Яремчук увійшов до топ-5 бомбардирів збірної України Яремчук увійшов до топ-5 бомбардирів збірної України
Український форвард обійшов легенду київського Динамо та наблизився до головного тренера "синьо-жовтих".
Футбол 22 березня 2024, 08:19 (football.ua)
Ісландія обіграла Ізраїль і зіграє проти України у фіналі за вихід на Євро-2024 Ісландія обіграла Ізраїль і зіграє проти України у фіналі за вихід на Євро-2024
Номінальні гості зуміли здолати ізраїльську команду.
Футбол 22 березня 2024, 00:01 (football.ua)
Польща очікувано обіграла Естонію на шляху до фіналу плей-оф відбору на Євро-2024 Польща очікувано обіграла Естонію на шляху до фіналу плей-оф відбору на Євро-2024
Суперником польської збірної у фіналі стане Уельс.
Футбол 22 березня 2024, 00:01 (football.ua)
Уельс обіграв Фінляндію в стиковому матчі Уельс обіграв Фінляндію в стиковому матчі
Валлійська команда у фіналі зіграє проти збірної Польщі.
Футбол 22 березня 2024, 00:10 (football.ua)
Хто був найкращим гравцем збірної України у матчі проти Боснії і Герцеговини? Хто був найкращим гравцем збірної України у матчі проти Боснії і Герцеговини?
Редакція Football.ua пропонує читачам визначити найкращого футболіста "жовто-синіх" у минулому поєдинку відбору на Євро-2024.
Футбол 22 березня 2024, 00:26 (football.ua)
Боснія і Герцеговина — Україна 1:2 Відео голів та огляд матчу відбору на Євро-2024 Боснія і Герцеговина — Україна 1:2 Відео голів та огляд матчу відбору на Євро-2024
Дивіться відео найкращих моментів матчу плей-оф відбору на Євро-2024, що відбувся 21 березня 2024 року.
Футбол 22 березня 2024, 00:38 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском