Архів новин 

новини: 10 березня 2024 у рубриці:  

Тоттенгем за тайм знищив Астон Віллу

У першій половині матчу команди ледь пересувались по полю, тоді як після перерви рух був виключно одностороннім.
Футбол 10 березня 2024, 17:10 (football.ua)

Алавес мінімально обіграв Райо Вальєкано Алавес мінімально обіграв Райо Вальєкано
Відбувся черговий матч 28 туру іспанського чемпіонату.
Футбол 10 березня 2024, 17:02 (football.ua)
Манчестер Юнайтед працює над новим контрактом для Майну Манчестер Юнайтед працює над новим контрактом для Майну
Вихованець академії МЮ цього сезону демонструє видатний прогрес.
Футбол 10 березня 2024, 15:55 (football.ua)
Роналду: Я щасливий бути в Саудівській Аравії Роналду: Я щасливий бути в Саудівській Аравії
Лідер Ан-Насра Кріштіану Роналду висловився про гру на Близькому Сході.
Футбол 10 березня 2024, 16:02 (football.ua)
Кузик: Важкий матч, три важких залікових бали Кузик: Важкий матч, три важких залікових бали
Денис Кузик поділився емоціями після перемоги над Оболонню.
Футбол 10 березня 2024, 16:28 (football.ua)
Де Дзербі: Наступного разу, коли Брайтон гратиме в єврокубках, ми будемо готові конкурувати Де Дзербі: Наступного разу, коли Брайтон гратиме в єврокубках, ми будемо готові конкурувати
Головний тренер Брайтона Роберто Де Дзербі висловився про єврокампанію.
Футбол 10 березня 2024, 16:40 (football.ua)
Онана: Сподіваюся, ми потрапимо до топ-4, а найближчими роками будемо боротися за великі досягнення Онана: Сподіваюся, ми потрапимо до топ-4, а найближчими роками будемо боротися за великі досягнення
Голкіпер Манчестер Юнайтед Андре Онана висловив сподівання на найближчий час.
Футбол 10 березня 2024, 13:50 (football.ua)
Порро, Сарр та Джонсон гратимуть із перших хвилин проти Астон Вілли Порро, Сарр та Джонсон гратимуть із перших хвилин проти Астон Вілли
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 28-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому зіграють бірмінгемська Астон Вілла та лондонський Т...
Футбол 10 березня 2024, 14:13 (football.ua)
Гаверц про гру з Брентфордом: Грандіозна перемога Гаверц про гру з Брентфордом: Грандіозна перемога
Німець приніс перемогу своїй команді у важкому двобої з "бджолами".
Футбол 10 березня 2024, 14:22 (football.ua)
Руні: Рашфорд – єдиний гравець, здатний побити мій рекорд Руні: Рашфорд – єдиний гравець, здатний побити мій рекорд
Ексфорвард МЮ Вейн Руні відзначив сильні сторони Рашфорда.
Футбол 10 березня 2024, 14:22 (football.ua)
Гвардыола: Я майже впевнений, що ми виступимо добре проти Ліверпуля Гвардыола: Я майже впевнений, що ми виступимо добре проти Ліверпуля
Наставник Ман Сіті Пеп Гвардіола висловився напередодні матчу з Ліверпулем.
Футбол 10 березня 2024, 15:11 (football.ua)
Бацула: Сподівався, що воротар Чорноморця не дістане той м яч Бацула: Сподівався, що воротар Чорноморця не дістане той м'яч
В короткому післяматчевому спілкуванні з клубною пресслужбою автор переможного голу у ворота Чорноморця Андрій Бацула розповів про секрети успіху...
Футбол 10 березня 2024, 15:25 (football.ua)
Верона на виїзді здобуває мінімальну перемогу над Лечче Верона на виїзді здобуває мінімальну перемогу над Лечче
"Мастіфи" забирають надважливу перемогу.
Футбол 10 березня 2024, 15:32 (football.ua)
Таллес Коста: Останні результати не можуть зруйнувати цілісність колективу Полісся Таллес Коста: Останні результати не можуть зруйнувати цілісність колективу Полісся
Півзахисник житомирян прокоментував невдалий виступ команди проти Олександрії.
Футбол 10 березня 2024, 09:25 (football.ua)
Артета: Стиль перемоги — найважливіше для Арсеналу Артета: Стиль перемоги — найважливіше для Арсеналу
Вісім перемог в новому році у "канонірів".
Футбол 10 березня 2024, 09:46 (football.ua)
Ротань: Проблема Олександрії — реалізація моментів Ротань: Проблема Олександрії — реалізація моментів
Керманич Олександрії прокоментував перемогу над Поліссям.
Футбол 10 березня 2024, 09:50 (football.ua)
Моурінью: Тепер я маю бути більш обережним у виборі наступної команди Моурінью: Тепер я маю бути більш обережним у виборі наступної команди
Португалець боляче сприйняв відставку з Роми.
Футбол 10 березня 2024, 10:18 (football.ua)
Кейн: Сподіваюся, гра з Майнцем стане своєрідним рестартом для решти сезону Кейн: Сподіваюся, гра з Майнцем стане своєрідним рестартом для решти сезону
"Ротен" провели мабуть найкращу гру у цьому сезоні.
Футбол 10 березня 2024, 10:55 (football.ua)
Франк: Гаверц мав отримати другу жовту картку за симуляцію Франк: Гаверц мав отримати другу жовту картку за симуляцію
В найкращих "стерлінговських" традиціях.
Футбол 10 березня 2024, 12:02 (football.ua)
Кевін: Рівень УПЛ мене приємно вразив Кевін: Рівень УПЛ мене приємно вразив
Форвард Шахтаря прокоментував перемогу над Колосом.
Футбол 10 березня 2024, 12:16 (football.ua)
Сімеоне про поразку від Кадіса: Ми не змогли зіграти у ту гру, яку хотіли показати Сімеоне про поразку від Кадіса: Ми не змогли зіграти у ту гру, яку хотіли показати
Сенсаційна перемога одного з аутсайдерів Ла Ліги.
Футбол 10 березня 2024, 12:37 (football.ua)
Ювентус — Аталанта: прогноз букмекерів на матч Серії А Ювентус — Аталанта: прогноз букмекерів на матч Серії А
Дізнайся, на що ставити у майбутній грі.
Футбол 10 березня 2024, 12:55 (football.ua)
Тебас: Програми клубного телебачення Реала створюють напруженість Тебас: Програми клубного телебачення Реала створюють напруженість
ТБ Реала — іспанський аналог Луческу.
Футбол 10 березня 2024, 13:12 (football.ua)
Іващенко: Оболонь знала, хто нам сьогодні протистоїть — одна з найкращих команд в УПЛ Іващенко: Оболонь знала, хто нам сьогодні протистоїть — одна з найкращих команд в УПЛ
Керманич Оболоні прокоментував поразку від Кривбасу.
Футбол 10 березня 2024, 13:20 (football.ua)
Почеттіно: Сподіваюся, одного дня вболівальники Челсі підтримають мене так, як фани Ньюкасла – Гау Почеттіно: Сподіваюся, одного дня вболівальники Челсі підтримають мене так, як фани Ньюкасла – Гау
Головний тренер Челсі Маурісіо Почеттіно звернувся до фанатів.
Футбол 10 березня 2024, 13:29 (football.ua)
Вернидуб: Чемпіонські амбіції? Я від них не відмовляюсь Вернидуб: Чемпіонські амбіції? Я від них не відмовляюсь
Керманич Кривбасу прокоментував перемогу над Оболонню.
Футбол 10 березня 2024, 13:39 (football.ua)
Кімміх: Я щасливий в Баварії Кімміх: Я щасливий в Баварії
Лідер "ротен" все ж таки залишиться у Мюнхені?
Футбол 10 березня 2024, 13:47 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском