Архів новин

новини: 11 лютого 2024 у рубриці:

Тео Ернандес приніс Мілану мінімальну перемогу над Наполі

Вальтер Маццаррі вирішив зіграти перший тайм у захисній побудові й у підсумку заклав фундамент поразки власної команди.
Футбол 11 лютого 2024, 23:53 (football.ua)

Челсі та Арсенал проявляють інтерес до Ніко Вільямса Челсі та Арсенал проявляють інтерес до Ніко Вільямса
Лондонські клуби зацікавлені в 21-річному футболісті.
Футбол 11 лютого 2024, 23:39 (football.ua)
Астон Вілла — Манчестер Юнайтед 1:2 Відео голів та огляд матчу АПЛ Астон Вілла — Манчестер Юнайтед 1:2 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу англійської Прем'єр-ліги, що відбувся 11 лютого 2024 року, 18:30.
Футбол 11 лютого 2024, 22:33 (football.ua)
Мюллер: Боротьба за титул у Бундеслізі ще не завершена Мюллер: Боротьба за титул у Бундеслізі ще не завершена
Півзахисник дав свій коментар.
Футбол 11 лютого 2024, 22:55 (football.ua)
Ліверпуль оновив рекорд відвідуваності домашнього матчу в АПЛ Ліверпуль оновив рекорд відвідуваності домашнього матчу в АПЛ
Поєдинок на Енфілді встановив рекорд.
Футбол 11 лютого 2024, 23:08 (football.ua)
Мората отримав травму у матчі проти Севільї Мората отримав травму у матчі проти Севільї
Іспанський форвард залишив поле у сльозах.
Футбол 11 лютого 2024, 21:01 (football.ua)
Челсі вирішив не продовжувати контракт із Тіаго Сілвою Челсі вирішив не продовжувати контракт із Тіаго Сілвою
Бразилець залишить команду влітку.
Футбол 11 лютого 2024, 21:09 (football.ua)
Розкішного м яча Маліновського не вистачило Дженоа для порятунку від поразки Аталанті Розкішного м'яча Маліновського не вистачило Дженоа для порятунку від поразки Аталанті
Команда Альберто Джилардіно мала нагоди для того, аби остаточно відігратись за ходом другого тайму, однак натомість під фінальний свисток наробил...
Атлетіко мінімально поступився Севільї Атлетіко мінімально поступився Севільї
Перемогу "нервіонцям" приніс єдиний м'яч Ісаака Ромеро.
Футбол 11 лютого 2024, 21:29 (football.ua)
Чуквезе, Ор є та Зайду зіграють із перших хвилин у фіналі КАН-2023 Чуквезе, Ор'є та Зайду зіграють із перших хвилин у фіналі КАН-2023
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку фінального поєдинку Кубку африканських націй, у якому зіграють Нігерія та Кот-д'Івуар.
Футбол 11 лютого 2024, 21:46 (football.ua)
Тен Гаг: Ми повинні контролювати гру краще Тен Гаг: Ми повинні контролювати гру краще
Наставник "червоних дияволів" поділився своїми думками після гри з Астон Віллою.
Футбол 11 лютого 2024, 21:54 (football.ua)
Трубін вийде у стартовому складі Бенфіки на матч проти Віторії Гімарайнш Трубін вийде у стартовому складі Бенфіки на матч проти Віторії Гімарайнш
Матч португальського чемпіонату розпочнеться о 22:30 за київським часом.
Футбол 11 лютого 2024, 22:13 (football.ua)
Моурінью хоче очолити Баварію Моурінью хоче очолити Баварію
Португальський фахівець розпочав вивчення німецької мови.
Футбол 11 лютого 2024, 18:44 (football.ua)
Штутгарт не зазнав проблем із Майнцом Штутгарт не зазнав проблем із Майнцом
Відбувся черговий матч 21 туру німецького чемпіонату.
Абдуллаєв, Ногейрі та Казаєсу залишили Металіст 1925 Абдуллаєв, Ногейрі та Казаєсу залишили Металіст 1925
Металіст 1925 припинив співпрацю з трьома гравцями.
Футбол 11 лютого 2024, 18:48 (football.ua)
Розгром Вест Гема 6:0 – найбільша виїзна перемога для Арсеналу в АПЛ Розгром Вест Гема 6:0 – найбільша виїзна перемога для Арсеналу в АПЛ
Арсенал здобув найбільшу виїзну перемогу в англійській Прем'єр-лізі.
Футбол 11 лютого 2024, 19:08 (football.ua)
Вест Гем — Арсенал 0:6 Відео голів та огляд матчу АПЛ Вест Гем — Арсенал 0:6 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Футбол 11 лютого 2024, 19:24 (football.ua)
Мальорка вирвала перемогу у Райо Мальорка вирвала перемогу у Райо
Підопічні Агірре Хав'єра здобули три очки завдяки голу на останніх хвилинах.
Гойлунд забив за Манчестер Юнайтед у 5 матчах поспіль Гойлунд забив за Манчестер Юнайтед у 5 матчах поспіль
Датчанин набрав ігрові кондиції.
Футбол 11 лютого 2024, 19:32 (football.ua)
Трент повторно травмував коліно у матчі проти Бернлі Трент повторно травмував коліно у матчі проти Бернлі
Для англійця це друге пошкодження коліна за останній місяць.
Футбол 11 лютого 2024, 19:47 (football.ua)
Вінісіус: Сподіваюся, президент дозволить мені дуже довго грати за Реал Вінісіус: Сподіваюся, президент дозволить мені дуже довго грати за Реал
Вінгер Реала Вінісіус Жуніор висловився щодо виступів за "королівський клуб".
Футбол 11 лютого 2024, 19:57 (football.ua)
Флік готується до того, щоб очолити Барселону Флік готується до того, щоб очолити Барселону
Німець почав вивчати іспанську мову.
Футбол 11 лютого 2024, 20:06 (football.ua)
Рюдігер та Беллінгем пропустять матч з Лейпцигом через травми Рюдігер та Беллінгем пропустять матч з Лейпцигом через травми
До заявки команди на матч Ліги чемпіонів потрапив українець Андрій Лунін.
Футбол 11 лютого 2024, 20:11 (football.ua)
Манчестер Юнайтед здобув важку перемогу над Астон Віллою Манчестер Юнайтед здобув важку перемогу над Астон Віллою
Гол Скотта Мактомінея під завісу гри приніс "червоним дияволам" три бали.
Футбол 11 лютого 2024, 20:32 (football.ua)
Кельн упустив перемогу над Гоффенгаймом Кельн упустив перемогу над Гоффенгаймом
Футбол 11 лютого 2024, 20:33 (football.ua)
Мельгоса: Можливо, в молодіжці стане більше гравців Руха Мельгоса: Можливо, в молодіжці стане більше гравців Руха
Іспанський фахівець став свідком контрольних матчів львівської команди.
Футбол 11 лютого 2024, 20:52 (football.ua)
Беннасер гратиме проти Наполі з перших хвилин Беннасер гратиме проти Наполі з перших хвилин
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 24-го туру італійської Серії А, у якому зіграють Мілан та неаполітанський Наполі.
Футбол 11 лютого 2024, 21:00 (football.ua)