Архів новин

новини: 24 лютого 2024 у рубриці:

Арсенал без Зінченка не помітив спротив Ньюкасла

Команда Мікеля Артети відвантажила суперникам чотири м'ячі, після чого почала байдикувати й дозволила футболістам Едді Гау оформити м'яч у відповідь.
Футбол 24 лютого 2024, 23:59 (football.ua)

Мілітао близький до повернення на поле Мілітао близький до повернення на поле
Бразилець незабаром буде в загальній групі.
Футбол 24 лютого 2024, 23:23 (football.ua)
Едерсон встановив рекорд Манчестер Сіті Едерсон встановив рекорд Манчестер Сіті
Голкіпер провів 110 ігор без пропущених голів.
Футбол 24 лютого 2024, 22:00 (football.ua)
Рафінья: Ямал буде одним із найкращих гравців у світі, ми зробимо один одного краще Рафінья: Ямал буде одним із найкращих гравців у світі, ми зробимо один одного краще
Цікавий коментар від вінгера щодо розвитку свого товариша по Барселоні.
Футбол 24 лютого 2024, 22:50 (football.ua)
Барселона — Хетафе 4:0 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Барселона — Хетафе 4:0 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Іспанії, що відбувся 24 лютого 2024 року, 17:15.
Футбол 24 лютого 2024, 23:02 (football.ua)
Тен Гаг: Манчестер Юнайтед проявив характер Тен Гаг: Манчестер Юнайтед проявив характер
Наставник дав свій коментар.
Футбол 24 лютого 2024, 20:51 (football.ua)
Монца з дебютним голом Мальдіні впоралась із Салернітаною Монца з дебютним голом Мальдіні впоралась із Салернітаною
Завершився третій поєдинок 26 туру чемпіонату Італії.
Футбол 24 лютого 2024, 20:59 (football.ua)
Хаві: Барселона переконливо провела гру, я задоволений Хаві: Барселона переконливо провела гру, я задоволений
Футбол 24 лютого 2024, 21:21 (football.ua)
Дубль Кейна приніс Баварії вистраждану перемогу над РБ Лейпциг Дубль Кейна приніс Баварії вистраждану перемогу над РБ Лейпциг
Команда Томаса Тухеля завершила серію з трьох поразок поспіль.
Футбол 24 лютого 2024, 21:29 (football.ua)
Манчестер Сіті втримав мінімальну перемогу над Борнмутом із Забарним Манчестер Сіті втримав мінімальну перемогу над Борнмутом із Забарним
Чинні чемпіони Англії дивом не пропустили серед численних гольових моментів команди Андоні Іраоли в другому таймі.
Футбол 24 лютого 2024, 21:33 (football.ua)
Баварія — РБ Лейпциг 2:1 Відео голів та огляд матчу Бундесліги Баварія — РБ Лейпциг 2:1 Відео голів та огляд матчу Бундесліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Німеччини, що відбувся 24 лютого 2024 року, 19:30.
Футбол 24 лютого 2024, 21:49 (football.ua)
Зінченко не потрапив до заявки Арсенала на матч проти Ньюкасла Зінченко не потрапив до заявки Арсенала на матч проти Ньюкасла
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 26-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому зіграють лондонський Арсенал та Ньюкасл.
Футбол 24 лютого 2024, 21:53 (football.ua)
Алавес вдома не зміг виграти у Мальорки Алавес вдома не зміг виграти у Мальорки
Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Баварія розглядає Тео Ернандеса як заміну для Альфонсо Девіса Баварія розглядає Тео Ернандеса як заміну для Альфонсо Девіса
"Червоні" готуються до можливого відходу канадського вінгбека.
Футбол 24 лютого 2024, 16:23 (football.ua)
Представник Мотти: Наполі буде важко знайти топового тренера, ніхто не хоче туди йти Представник Мотти: Наполі буде важко знайти топового тренера, ніхто не хоче туди йти
Нинішній керманич Болоньї навряд переїде до Неаполя.
Футбол 24 лютого 2024, 17:02 (football.ua)
Ювентус оголосив про підписання  нового Дібали Ювентус оголосив про підписання "нового Дібали"
Франсіско Барідо, 2008 року народження, приєднався до туринців із Бока Хуніорс.
Футбол 24 лютого 2024, 17:27 (football.ua)
Емполі після заміни Коваленка вирвав перемогу над Сассуоло у битві аутсайдерів Серії А Емполі після заміни Коваленка вирвав перемогу над Сассуоло у битві аутсайдерів Серії А
Сімоне Бастоні, який вийшов замість українця на 80-ій хвилині, забив переможний гол на Мапеї Стедіум у компенсований до другого тайму час.
Футбол 24 лютого 2024, 17:56 (football.ua)
Деку: Араухо і де Йонг – важливі для сьогодення та майбутнього Барселони гравці Деку: Араухо і де Йонг – важливі для сьогодення та майбутнього Барселони гравці
У клубі розраховують на уругвайця та нідерландця.
Футбол 24 лютого 2024, 18:01 (football.ua)
Конте в шорт-листі Баварії, але не в пріоритеті Конте в шорт-листі Баварії, але не в пріоритеті
Наставник може очолити мюнхенську команду.
Футбол 24 лютого 2024, 18:35 (football.ua)
Забарний зіграє з перших хвилин проти Манчестер Сіті Забарний зіграє з перших хвилин проти Манчестер Сіті
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 26-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому зіграють Борнмут та Манчестер Сіті.
Футбол 24 лютого 2024, 18:53 (football.ua)
Астон Вілла  перестріляла  Ноттінгем Форест у феєричному матчі Астон Вілла "перестріляла" Ноттінгем Форест у феєричному матчі
Колектив Унаї Емері змусив трохи понервувати своїх вболівальників, проте таки здобув три очки.
Футбол 24 лютого 2024, 19:05 (football.ua)
Брайтон у меншості врятував нічию проти Евертона з Миколенком Брайтон у меншості врятував нічию проти Евертона з Миколенком
Команда Шона Дайча забила пізній гол, але не втримала перевагу в компенсований час.
Сане, Мюллер та Даєр повернулись до стартового складу Баварії на матч проти РБ Лейпциг Сане, Мюллер та Даєр повернулись до стартового складу Баварії на матч проти РБ Лейпциг
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 23-го туру німецької Бундесліги, у якому зіграють мюнхенська Баварія та РБ Лейпциг.
Футбол 24 лютого 2024, 19:13 (football.ua)
Гласнер на чолі Крістал Пелес нищівною перемогою над Бернлі Гласнер на чолі Крістал Пелес нищівною перемогою над Бернлі
Три "сухих" м'ячі пропустила команда Венсана Компані.
Футбол 24 лютого 2024, 19:16 (football.ua)
Барселона не помітила Хетафе 2Барселона не помітила Хетафе
Команда Хаві подарувала вболівальникам "безвалідольний" матч та як мінімум тимчасово змістила Жирону з другої сходинки таблиці Ла Ліги.
Футбол 24 лютого 2024, 19:17 (football.ua)
Сассуоло — Емполі 2:3 Відео голів та огляд матчу Серії А Сассуоло — Емполі 2:3 Відео голів та огляд матчу Серії А
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Італії, що відбувся 24 лютого 2024 року, 16:00.
Футбол 24 лютого 2024, 19:35 (football.ua)
Фулгем здолав Манчестер Юнайтед вперше з 2009 року Фулгем здолав Манчестер Юнайтед вперше з 2009 року
Черговий невдалий день для підопічних Еріка тен Гага.
Футбол 24 лютого 2024, 19:50 (football.ua)
Баварія – перший клуб в історії Бундесліги, який досяг позначки у 1000 домашніх матчів Баварія – перший клуб в історії Бундесліги, який досяг позначки у 1000 домашніх матчів
Поєдинок проти РБ Лейпциг виявився ювілейним для мюнхенців.
Футбол 24 лютого 2024, 20:27 (football.ua)
Астон Вілла – Ноттінгем Форест 4:2 Відео голів та огляд матчу АПЛ Астон Вілла – Ноттінгем Форест 4:2 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Англії, що відбувся 24 лютого 2024 року, 17:00.
Футбол 24 лютого 2024, 20:45 (football.ua)