новини: 17 лютого 2024 у рубриці:

Аталанта розібралася із Сассуоло

Завершився матч чемпіонату Італії.
Футбол 17 лютого 2024, 23:55 (football.ua)

Гвардіола: Манчестер Сіті був кращим у другому таймі Гвардіола: Манчестер Сіті був кращим у другому таймі
Наставник дав свій коментар.
Футбол 17 лютого 2024, 23:41 (football.ua)
Сельта — Барселона 1:2 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Сельта — Барселона 1:2 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Іспанії, що відбувся 17 лютого 2024 року, 19:30.
Футбол 17 лютого 2024, 22:48 (football.ua)
Манчестер Сіті — Челсі 1:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ Манчестер Сіті — Челсі 1:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Англії, що відбувся 17 лютого 2024 року, 19:30.
Футбол 17 лютого 2024, 22:52 (football.ua)
Почеттіно: Сказав гравцям, що пишаюся ними Почеттіно: Сказав гравцям, що пишаюся ними
Футбол 17 лютого 2024, 23:14 (football.ua)
Ювентус втратив очки з Вероною Ювентус втратив очки з Вероною
"Стара синьйора" ще на кілька кроків віддалилася від чемпіонської боротьби.
Футбол 17 лютого 2024, 21:07 (football.ua)
Челсі без Мудрика втримав нічию в гостях у Манчестер Сіті Челсі без Мудрика втримав нічию в гостях у Манчестер Сіті
Команда Маурісіо Почеттіно двічі відібрала очки в чинного чемпіона за ходом поточного сезону.
Футбол 17 лютого 2024, 21:36 (football.ua)
РБ Лейпциг впевнено здолав Боруссію М РБ Лейпциг впевнено здолав Боруссію М
"Бики" здобули впевнену перемогу над "жеребцями".
Яремчук зіграє з перших хвилин проти Севільї Яремчук зіграє з перших хвилин проти Севільї
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 25-го туру іспанської Прімери, у якому зіграють Валенсія та андалузька Севілья.
Ювентус не перемагає чотири матчі поспіль Ювентус не перемагає чотири матчі поспіль
Така серія вперше з квітня 2023 року.
Футбол 17 лютого 2024, 21:44 (football.ua)
Барселона вирвала перемогу в Сельти завдяки дублю Левандовські Барселона вирвала перемогу в Сельти завдяки дублю Левандовські
Каталонський клуб був близький до втрати очок, але зумів забити переможний гол на 90+7 хвилині гри.
Футбол 17 лютого 2024, 21:49 (football.ua)
Челсі — перша команда, яка відібрала очки у Манчестер Сіті в 2024 році Челсі — перша команда, яка відібрала очки у Манчестер Сіті в 2024 році
"Сині" перервали переможну серію "містян".
Футбол 17 лютого 2024, 22:23 (football.ua)
Атлетіко у глумливій манері знищив Лас-Пальмас Атлетіко у глумливій манері знищив Лас-Пальмас
Гості не змогли відповісти "матрацникам" нічим на п'ять пропущених голів.
Футбол 17 лютого 2024, 17:12 (football.ua)
Зоря в меншості вирвала перемогу у Вальмієри Зоря в меншості вирвала перемогу у Вальмієри
На зборах в Туреччині Зоря зустрілася з латвійським футбольним клубом Валмієра.
Джеко: Найкраща лінія футбольної збірної України – півзахист Джеко: Найкраща лінія футбольної збірної України – півзахист
Нападник збірної Боснії та Герцеговини Едін Джеко висловився щодо матчу проти України у кваліфікації до Євро-2024.
Футбол 17 лютого 2024, 17:19 (football.ua)
Дженоа після виходу Маліновського не втримала перемогу над Наполі Дженоа після виходу Маліновського не втримала перемогу над Наполі
"Грифони" задовольняються одним набраним пунктом над діючим чемпіоном Італії.
Футбол 17 лютого 2024, 18:08 (football.ua)
Тухель: Я чудово розумію тих, хто нас критикує Тухель: Я чудово розумію тих, хто нас критикує
Головний тренер Баварії Томас Тухель проаналізував кризову ситуацію, в якій опинилась його команда.
Футбол 17 лютого 2024, 18:17 (football.ua)
Брентфорд — Ліверпуль 1:4 Відео голів та огляд матчу АПЛ Брентфорд — Ліверпуль 1:4 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Футбол 17 лютого 2024, 18:24 (football.ua)
Вернидуб: Дуже розраховую, що новачки підсилять Кривбас Вернидуб: Дуже розраховую, що новачки підсилять Кривбас
Головний тренер криворізького Кривбасу Юрій Вернидуб підбив підсумки зборів перед другою частиною сезону.
Футбол 17 лютого 2024, 18:38 (football.ua)
Мудрик залишився в запасі на матч проти Манчестер Сіті Мудрик залишився в запасі на матч проти Манчестер Сіті
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 25-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому зіграють Манчестер Сіті та лондонський Челсі.
Футбол 17 лютого 2024, 18:43 (football.ua)
АПЛ. Арсенал познущався над Бернлі, Тоттенгем поступився Вулвергемптону та інше АПЛ. Арсенал познущався над Бернлі, Тоттенгем поступився Вулвергемптону та інше
Завершилася низка матчів у рамках 25-го туру АПЛ.
Футбол 17 лютого 2024, 19:11 (football.ua)
Атлетіко — Лас-Пальмас 5:0 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Атлетіко — Лас-Пальмас 5:0 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Футбол 17 лютого 2024, 19:34 (football.ua)
Баєр не програє 32 матчі — це повторення рекорду Баварії Баєр не програє 32 матчі — це повторення рекорду Баварії
Клуб із Леверкузена у чудовій формі!
Футбол 17 лютого 2024, 19:56 (football.ua)
Динамо Київ — Шериф 2:0 Відео голів та огляд товариського матчу Динамо Київ — Шериф 2:0 Відео голів та огляд товариського матчу
Дивіться відео найкращих моментів товариського матчу, що відбувся 17 лютого 2024 року, 15:00.
Футбол 17 лютого 2024, 20:05 (football.ua)
Артета: Арсенал навіть за 4:0 прагне більшого Артета: Арсенал навіть за 4:0 прагне більшого
Наполі — Дженоа 1:1 Відео голів та огляд матчу Серії А Наполі — Дженоа 1:1 Відео голів та огляд матчу Серії А
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Італії, що відбувся 17 лютого 2024 року, 16:00.
Футбол 17 лютого 2024, 20:29 (football.ua)