Архів новин

новини: 30 січня 2024 у рубриці:

Евертон із Миколенком та Фулгем не змогли забити з трьома влучаннями в поперечину

Матч на Крейвен Коттедж був сповнений гольових моментів, але в битві команд із нижньої половини турнірної таблиці АПЛ голів ми так і не побачили.
Футбол 30 січня 2024, 23:46 (football.ua)

Чорноморець купив захисника Арсича Чорноморець купив захисника Арсича
Клуб взяв гравця у свою захисну лінію.
Футбол 30 січня 2024, 23:36 (football.ua)
Баварія може спробувати підписати Бергвейна Баварія може спробувати підписати Бергвейна
Нідерландець є однією з опцій підсилення атаки мюнхенців.
Футбол 30 січня 2024, 22:11 (football.ua)
Лутон є другою командою з двома голами в стартові дві хвилини матчу в історії АПЛ Лутон є другою командою з двома голами в стартові дві хвилини матчу в історії АПЛ
Клуб зміг двічі відзначитися у воротах конкурента по чемпіонату Англії.
Футбол 30 січня 2024, 22:38 (football.ua)
Фекір не перейде до Саудівської Аравії Фекір не перейде до Саудівської Аравії
Гравець далі хоче виступати у нинішньому клубі.
Футбол 30 січня 2024, 22:58 (football.ua)
Асист Зінченка допоміг Арсеналу обіграти Ноттінгем Форест Асист Зінченка допоміг Арсеналу обіграти Ноттінгем Форест
"Каноніри" здобули виїзну перемогу з рахунком 2:1.
Футбол 30 січня 2024, 23:33 (football.ua)
Динамо — Пахтакор 5:1 Відео голів та огляд контрольного поєдинку Динамо — Пахтакор 5:1 Відео голів та огляд контрольного поєдинку
Дивіться відео найкращих моментів контрольного поєдинку, що відбувся 30 січня 2024 року, 16:00.
Футбол 30 січня 2024, 19:53 (football.ua)
Наполі вирішив не купляти Неуена Переса через непогані кондиції свого захисника Наполі вирішив не купляти Неуена Переса через непогані кондиції свого захисника
Трансфер у клуб не відбудеться найближчим часом.
Футбол 30 січня 2024, 20:08 (football.ua)
Дніпро-1 — Черно Море 2:2 Відео голів та огляд контрольного поєдинку Дніпро-1 — Черно Море 2:2 Відео голів та огляд контрольного поєдинку
Футбол 30 січня 2024, 20:47 (football.ua)
Кубок Азії-2023: Південна Корея у серії пенальті здолала Саудівську Аравію Кубок Азії-2023: Південна Корея у серії пенальті здолала Саудівську Аравію
Завершився шостий поєдинок 1/8 фіналу турніру.
Футбол 30 січня 2024, 21:07 (football.ua)
КАН-2024. Малі виграв в Буркіна-Фасо і вийшов до чвертьфіналу КАН-2024. Малі виграв в Буркіна-Фасо і вийшов до чвертьфіналу
Команді вдалося вийти у наступну стадію.
Футбол 30 січня 2024, 21:14 (football.ua)
Миколенко зіграє з перших хвилин проти Фулгема Миколенко зіграє з перших хвилин проти Фулгема
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 22-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому зіграють лондонський Фулгем та Евертон.
Футбол 30 січня 2024, 21:15 (football.ua)
Саутгемптон орендував Брукса з Борнмута Саутгемптон орендував Брукса з Борнмута
Клуб змагається за вихід у АПЛ.
Футбол 30 січня 2024, 21:43 (football.ua)
Верона може купити талантів з Нью-Йорк Сіті і Мілана Верона може купити талантів з Нью-Йорк Сіті і Мілана
Гравці можуть допомогти команді змагатися за найвищі місця у чемпіонаті.
Футбол 30 січня 2024, 22:10 (football.ua)
Тебас: Ситуація в Барселоні відображає те, що відбувається під час кризи Тебас: Ситуація в Барселоні відображає те, що відбувається під час кризи
Хав'єр Тебас висловився про рішення Хаві залишити Барселону.
Футбол 30 січня 2024, 14:12 (football.ua)
Пауліста зацікавив Атлетіко Пауліста зацікавив Атлетіко
Ексзахисник лондонського Арсеналу може продовжити кар'єру в Мадриді.
Футбол 30 січня 2024, 14:36 (football.ua)
Перехід Кіна в Атлетіко провалився Перехід Кіна в Атлетіко провалився
Футболіст не пройшов медичний огляд.
Футбол 30 січня 2024, 15:02 (football.ua)
Оболонь – Земплін 4:1 Відео голів та огляд товариського матчу Оболонь – Земплін 4:1 Відео голів та огляд товариського матчу
Футбол 30 січня 2024, 15:10 (football.ua)
Ліверпуль знайшов заміну Клоппу в Португалії Ліверпуль знайшов заміну Клоппу в Португалії
Рубен Аморім може стати наступним тренером мерсисайдської команди.
Футбол 30 січня 2024, 15:27 (football.ua)
Травма Кімміха виявилася серйознішою, ніж очікувалося Травма Кімміха виявилася серйознішою, ніж очікувалося
Футболіст може пропустити тривалий проміжок часу.
Футбол 30 січня 2024, 15:42 (football.ua)
Бальде переніс операцію Бальде переніс операцію
Захисник Барселони Алехандро Бальде отримав травму в грі Кубка Іспанії проти Атлетіка на Сан-Мамесі.
Футбол 30 січня 2024, 16:03 (football.ua)
Гвардіола відреагував на чутки про можливий відхід з Манчестер Сіті Гвардіола відреагував на чутки про можливий відхід з Манчестер Сіті