Архів новин 

новини: 31 травня 2022 у рубриці:  

Хочу, щоб Україна поїхала до Катару та виграла чемпіонат світу - легенда шотландського футболу

Знаменитий шотландський футболіст і тренер Грем Сунесс висловився про майбутній матч плей-офф відбору на ЧС-2022, в якому його співвітчизники протистоятимуть збірній України..
Спорт 31 травня 2022, 01:50 (ТСН.ua)

Поки в ЄС домовляються про нафтове ембарго, до європейських портів заходять танкери з російською нафтою - перший заступник голов Поки в ЄС домовляються про нафтове ембарго, до європейських портів заходять танкери з російською нафтою - перший заступник голов
Народний депутат Ярослав Юрчишин назвав і танкери, і порти, в які вони зайшли для розвантаження.
Світ 31 травня 2022, 01:16 (Зеркало недели)
Генштаб: Росіяни ведуть наступ у напрямку Сєверодонецька Генштаб: Росіяни ведуть наступ у напрямку Сєверодонецька
На Волинському та Поліському напрямках без особливих змін. У збройних силах республіки Білорусь до 4 червня проходять заходи щодо перевірки бойов...
Події 31 травня 2022, 01:33 (glavnoe.ua)
В Україні очікується тепла, але нестійка погода В Україні очікується тепла, але нестійка погода
В Україні найближчими днями очікується нестійка погода, зумовлена \u200b\u200bвологим та теплим (на південному сході країни – спекотним) повітрям...
Суспільство 31 травня 2022, 01:29 (glavnoe.ua)
ALEKSEEV разом із коханою-росіянкою Синецькою повернувся до Києва:  ALEKSEEV разом із коханою-росіянкою Синецькою повернувся до Києва: "
Український співак ALEKSEEV повернувся, нарешті, до Києва.
Світські хроніки 31 травня 2022, 01:13 (ТСН.ua)
Правильне дихання допомагає зняти тривогу та знизити стрес Правильне дихання допомагає зняти тривогу та знизити стрес
Різні життєві ситуації можуть змусити нас нервувати, підвищуючи тривожність, а також у ряді випадків стаючи причиною стресу. Для того, щоб знизит...
Здоров'я 31 травня 2022, 00:55 (e-news.com.ua)
У боях з російськими окупантами загинули два українські пауерліфтери У боях з російськими окупантами загинули два українські пауерліфтери
Пауерліфтери Ігор Бондарчук та Сергій Карнаухов загинули, захищаючи Україну від російських загарбників.
Спорт 31 травня 2022, 00:41 (ТСН.ua)
Зброя від США зараз – ще не ленд-ліз Зброя від США зараз – ще не ленд-ліз
Це подарунок Вашингтону.
Україна 31 травня 2022, 00:31 (Зеркало недели)
5 приводів з їсти волоський горіх 5 приводів з'їсти волоський горіх
Волоські горіхи входять до раціону спортсменів і космонавтів, рекомендуються ослабленим людям, оскільки вони знімають втому, відновлюють сили та ...
Здоров'я 31 травня 2022, 00:49 (e-news.com.ua)
Наталія Могилевська випустила кліп, що щемить, який зняла в Бородянці, Бучі та Ірпені – відео Наталія Могилевська випустила кліп, що щемить, який зняла в Бородянці, Бучі та Ірпені – відео
Співачка Наталія Могилевська представила музичну роботу та кліп "
Світські хроніки 31 травня 2022, 00:46 (ТСН.ua)
Манчестер Сіті виявляє інтерес до Ріса Джеймса Манчестер Сіті виявляє інтерес до Ріса Джеймса
"Городяни" зацікавлені у правому захиснику Челсі.
Футбол 31 травня 2022, 00:41 (football.ua)
Ньюкасл готовий запропонувати солідну суму за форварда Аталанти Ньюкасл готовий запропонувати солідну суму за форварда Аталанти
"Сороки" хочуть отримати Дувана Сапату.
Футбол 31 травня 2022, 00:56 (football.ua)
Чистотіл від папілом Чистотіл від папілом
Папіломи є доброякісними новоутвореннями шкіри та слизових оболонок, які мають інфекційну природу походження (викликані вірусом папіломи людини, ...
Здоров'я 31 травня 2022, 00:23 (e-news.com.ua)
Як передається вітрянка: можливі шляхи зараження, профілактика Як передається вітрянка: можливі шляхи зараження, профілактика
Як передається вітрянка – найчастіше питання батьків, чиї діти відвідують дитячі колективи або багато спілкуються з однолітками. Шляхи передачі з...
Здоров'я 31 травня 2022, 00:23 (e-news.com.ua)
Як нейтралізувати вплив спеки на підвищення і пониження артеріального тиску Як нейтралізувати вплив спеки на підвищення і пониження артеріального тиску
Профілактика стрибків тиску в жарку погоду, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka. net У спеку артеріальний ...
Здоров'я 31 травня 2022, 00:15 (e-news.com.ua)
Канте може залишити Челсі влітку Канте може залишити Челсі влітку
У послугах 31-річного футболіста зацікавлена ??низка клубів.
Футбол 31 травня 2022, 00:10 (football.ua)
Хмара тегів