Архів новин 

новини: 16 серпня 2021 у рубриці:  

У Німеччині показник заражень коронавірусів за тиждень виріс в півтора рази

Семиденний середній показник приросту нових випадків заражень коронавірусів в Німеччині продовжує зростати - на ранок понеділка, 16 серпня, його значення склало 36,2 випадку на 100 000 жителів.
Події 16 серпня 2021, 23:42 (glavnoe.ua)

Алісса Мілано поділилася рідкісним фото зі своєю другою весілля Алісса Мілано поділилася рідкісним фото зі своєю другою весілля
Актриса відсвяткувала 12-річчя шлюбу з Девідом Багліарі.
Світські хроніки 16 серпня 2021, 22:28 (ТСН.ua)
Маріуполь - Чорноморець: прогноз на матч УПЛ Маріуполь - Чорноморець: прогноз на матч УПЛ
Представляємо вашій увазі букмекерські котирування на гру чемпіонату України.
Футбол 16 серпня 2021, 19:18 (football.ua)
Ця проста щоденна звичка зробить твою шкіру ідеальною Ця проста щоденна звичка зробить твою шкіру ідеальною
Ми вже чули безліч версій, як правильно очищувати шкіру обличчя від макіяжу. Хтось користується міцеляркою, інші вмиваються простою водою, а трет...
Здоров'я 16 серпня 2021, 17:56 (NeBoley.com.ua)
Чому ми хворіємо? Чи не очевидні причини появи хвороб Чому ми хворіємо? Чи не очевидні причини появи хвороб
Кожна людина хоча б раз у житті стикався з хворобами. Виникнення деяких з них мало кого дивує: поспілкувався з хворим на ГРВІ - заразився, з'їв з...
Здоров'я 16 серпня 2021, 11:33 (NeBoley.com.ua)
У порту  У порту "
Правоохоронці Одеської області виявили в порту «Південний» чергову партію кокаїну. Наркотик прибув з Еквадору через контейнерний термінал одного ...
Події 16 серпня 2021, 13:42 (glavnoe.ua)
Арсенал продовжив контракт з Джако до 2025 року - Романо Арсенал продовжив контракт з Джако до 2025 року - Романо
Незабаром про це повинні оголосити офіційно.
Футбол 16 серпня 2021, 17:09 (football.ua)
 Танцы со звездами : участником шоу стал актер сериала  Моя любимая Страшко "Танцы со звездами": участником шоу стал актер сериала "Моя любимая Страшко"
Актер Артур Логай покажет свои танцевальные данные уже этой осенью.
Світські хроніки 16 серпня 2021, 16:42 (ТСН.ua)
Алина Гросу в бикини показала, как любимый эротично сделал ей массаж Алина Гросу в бикини показала, как любимый эротично сделал ей массаж
Артистка также насмешила случайной оговоркой.
Світські хроніки 16 серпня 2021, 17:12 (ТСН.ua)
Ешпіріту Санту - про матч проти Ман Сіті: Це був хороший день Ешпіріту Санту - про матч проти Ман Сіті: Це був хороший день
Нуну Ешпіріту Санту похвалив своїх підопічних за матч проти Манчестер Сіті.
Футбол 16 серпня 2021, 02:54 (football.ua)
Як впоратися з атопічний дерматит Як впоратися з атопічний дерматит
У малюка на щоках з'явилися червоні плями і лущення? Швидше за все, це атопічний дерматит - ворог номер один для дитячої шкіри. Як здолати цю нап...
Здоров'я 16 серпня 2021, 04:00 (e-news.com.ua)
Магуайр: Варан забезпечить Манчестер Юнайтед менталітет переможців Магуайр: Варан забезпечить Манчестер Юнайтед менталітет переможців
Капітан МЮ Гаррі Магуайр радий переходу Рафаеля Варана в Манчестер Юнайтед.
Футбол 16 серпня 2021, 00:49 (football.ua)
Наташа Корольова намагалася видати фото з Криму за Каліфорнію Наташа Корольова намагалася видати фото з Криму за Каліфорнію
Фанати відразу дізналися місце, де сфотографувалася артистка.
Світські хроніки 16 серпня 2021, 01:49 (ТСН.ua)
Вживання вітаміну К здатне запобігти ризику розвитку атеросклерозу Вживання вітаміну К здатне запобігти ризику розвитку атеросклерозу
Дослідники з Америки з'ясували, що люди, які дотримуються дієти з високим вмістом вітаміну К, мають більш низький ризик розвитку небезпечних серц...
Здоров'я 16 серпня 2021, 05:05 (NeBoley.com.ua)
Поліція встановлює обставини смерті Криворізького мера Павлова Поліція встановлює обставини смерті Криворізького мера Павлова
Розпочато кримінальне провадження за фактом вбивства мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. На місці події працюють правоохоронці.
Події 16 серпня 2021, 08:19 (glavnoe.ua)
Зеленський заслухає правоохоронців у справі про смерть мера Кривого Рогу Павлова Зеленський заслухає правоохоронців у справі про смерть мера Кривого Рогу Павлова
Президент Володимир Зеленський планує зібрати нараду з силовиками, щоб заслухати звіт по загибелі мера Кривого Рогу Костянтина Павлова.
Політика 16 серпня 2021, 08:17 (glavnoe.ua)
Мігрень і методи її лікування Мігрень і методи її лікування
Під мігренню в медицині мається на увазі хронічне захворювання в неврології, при якому характерна поява нападів головного болю, що мають різну ін...