Архів новин 

новини: 3 вересня 2021 у рубриці:  

У ХОДА підписали додаткову угоду щодо першої черги будівництва онкоцентру

Глава Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун провів нараду з будівельниками онкоцентру. Під час наради представники генпідрядника і постачальники дали гарантії щодо дотримання термінів монтажу залізобетонних конструкцій першої черги будівництва.
Економіка 03 вересня 2021, 23:00 (glavnoe.ua)

Маша Єфросиніна зізналася, як вперше сходила в секс-шоп Маша Єфросиніна зізналася, як вперше сходила в секс-шоп
Зірка туди вирушила разом зі своїм чоловіком.
Світські хроніки 03 вересня 2021, 21:58 (ТСН.ua)
Рух проведе два спаринги Рух проведе два спаринги
Клуб в один день зіграє два товариські матчі.
Футбол 03 вересня 2021, 18:38 (football.ua)
Петраков - про збірну Франції: Вони жаб їдять, ми - ні Петраков - про збірну Франції: Вони жаб їдять, ми - ні
Коуч збірної України охарактеризував майбутнього суперника.
Футбол 03 вересня 2021, 19:44 (football.ua)
Что такое болезнь победы: всем высокомерным посвящается Что такое болезнь победы: всем высокомерным посвящается
Финский писатель и исследователь Ари Турунен пытается выяснить, почему надменное и пренебрежительное поведение такое привычное для людей и как сп...
Здоров'я 03 вересня 2021, 18:41 (NeBoley.com.ua)
Отбор на ЧМ-2022: расписание и результаты матчей 5-го тура Отбор на ЧМ-2022: расписание и результаты матчей 5-го тура
Поединки состоятся 4-го и 5 сентября.
Спорт 03 вересня 2021, 21:00 (ТСН.ua)
Кавун або диня? Кавун або диня?
Соковитий солодкий кавун або ароматна ніжна диня? Що вибрати? Звичайно, кожен вибирає на свій смак. А чи всі ви знаєте про корисні властивості ци...
Здоров'я 03 вересня 2021, 12:02 (NeBoley.com.ua)
Альба - про поразку шведів: Дуже прикро, що суперник відразу ж зрівняв рахунок Альба - про поразку шведів: Дуже прикро, що суперник відразу ж зрівняв рахунок
Захисник збірної Іспанії Хорді Альба підбив підсумки поєдинку проти національної команди Швеції.
Футбол 03 вересня 2021, 13:06 (football.ua)
Чим корисний масаж стоп Чим корисний масаж стоп
Масаж стоп по праву можна назвати унікальним методом, застосування якого дозволяє оздоровити людський організм. У медичній літературі описані дес...
Здоров'я 03 вересня 2021, 15:17 (e-news.com.ua)
Учасниця  Танців з зірками  Євгенія Власова зізналася, чи повернеться до шоубізнесу Учасниця "Танців з зірками" Євгенія Власова зізналася, чи повернеться до шоубізнесу
Вона розповіла, що "Танці з зірками" для неї цікавий досвід.
Світські хроніки 03 вересня 2021, 12:59 (ТСН.ua)
На взятке $20 000 задержан начальник Летной академии НАУ На взятке $20 000 задержан начальник Летной академии НАУ
nat. jpeg Служба безопасности Украины задержала начальника Летной академии Национального авиационного университета и начальника Летного училища Л...
Кримінал 03 вересня 2021, 14:51 (Електронні Вісті)
Саутгейт: Расисти вимруть, як динозаври Саутгейт: Расисти вимруть, як динозаври
Спеціаліст розкритикував ображали фанатів.
Футбол 03 вересня 2021, 16:21 (football.ua)
Жир на животі: як швидко позбутися Жир на животі: як швидко позбутися
Жир на животі доводиться маскувати за допомогою кофт балахонів і кофт оверсайз. Як раз і назавжди позбутися від жиру на животі? Сніданок Снідано...
Здоров'я 03 вересня 2021, 03:17 (e-news.com.ua)
Росія хоче ескалації на Донбасі, - МЗС Росія хоче ескалації на Донбасі, - МЗС
Як повідомлялося, Росія на засіданні Постійної ради ОБСЄ заявила, що не підтримуватиме продовження мандата місії ОБСЄ на російських пунктах пропу...
Політика 03 вересня 2021, 06:34 (glavnoe.ua)
У Харківській області зафіксовано спалах АЧС У Харківській області зафіксовано спалах АЧС
У Харківській області вводяться тимчасові карантинні обмеження у зв'язку з спалахом африканської чуми свиней, зафіксованої в національному природ...
Події 03 вересня 2021, 01:05 (glavnoe.ua)
Число жертв урагану  Число жертв урагану "
Щонайменше 15 людей загинули в результаті удару урагану "
Події 03 вересня 2021, 02:13 (glavnoe.ua)
Про головне на Головному за 2 вересня 2021 Про головне на Головному за 2 вересня 2021
Росія відмовляється підтримувати продовження мандата місії ОБСЄ на російсько-українському кордоні після 30 вересня.
Політика 03 вересня 2021, 06:28 (glavnoe.ua)
Польща ввела надзвичайний стан на кордоні з Білоруссю Польща ввела надзвичайний стан на кордоні з Білоруссю
Президент Польщі Анджей Дуда підписав розпорядження про введення надзвичайного стану на прикордонних з Білоруссю територіях країни в зв'язку з си...
Політика 03 вересня 2021, 05:26 (glavnoe.ua)
Не вистачило Довбіка: збірна Іспанії сенсаційно програла Швеції в відборі ЧС-2022 Не вистачило Довбіка: збірна Іспанії сенсаційно програла Швеції в відборі ЧС-2022
Несподіваний результат був зафіксований в місті Сольна.
Спорт 03 вересня 2021, 07:36 (ТСН.ua)
Повністю оголена Даша Астаф єва влаштувала відверту фотосесію Повністю оголена Даша Астаф'єва влаштувала відверту фотосесію
Зірка позувала перед камерою у ванній кімнаті.
Світські хроніки 03 вересня 2021, 08:45 (ТСН.ua)
Владимир Зеленский встретился с гендиректором Apple Тимом Куком Владимир Зеленский встретился с гендиректором Apple Тимом Куком
Президент Украины Владимир Зеленский встретился с генеральным директором компании Apple Тимом Куком.
Наука та здоров'я 03 вересня 2021, 06:44 (glavnoe.ua)
Кишкові бактерії можуть стимулювати колоректальний рак Кишкові бактерії можуть стимулювати колоректальний рак
Новий оглядовий аналіз припустив, що деякі з кишкові бактерій, які зазвичай викликають шлункові розлади можуть також створювати ідеальну навколиш...
Здоров'я 03 вересня 2021, 09:53 (e-news.com.ua)
Естонія - Бельгія 2: 5 Відео голів та огляд матчу Естонія - Бельгія 2: 5 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів відбіркового поєдинку на ЧС-2022.
Футбол 03 вересня 2021, 09:47 (football.ua)
 Танці з зірками : Тіну Кароль у шоу замінила відома ведуча "Танці з зірками": Тіну Кароль у шоу замінила відома ведуча
У новому сезоні Юрію Горбунову складе компанію інша знаменитість.
Світські хроніки 03 вересня 2021, 10:15 (ТСН.ua)
Хмара тегів