Архів новин 

новини: 30 липня 2021 у рубриці:  

Чемпіон світу Рамі виявився не потрібен Боавішті

Француз виявився не потрібен португальському клубу.
Футбол 30 липня 2021, 22:41 (football.ua)

Названо 3 ранніх ключових симптому раку прямої кишки Названо 3 ранніх ключових симптому раку прямої кишки
Лікарі онкологи з Ростова-на-Дону поділилися інструкціями про ранньому виявленні раку, що виникає в товстій кишці.
Здоров'я 30 липня 2021, 20:32 (NeBoley.com.ua)
Шахтар отримав відмову від Флуміненсе в трансфері 18-річного форварда Шахтар отримав відмову від Флуміненсе в трансфері 18-річного форварда
Матеус Мартінс міг продовжити свою кар'єру в чемпіонаті України.
Футбол 30 липня 2021, 15:58 (football.ua)
У Полтавській області на чоловіка напала пантера У Полтавській області на чоловіка напала пантера
В одному з екопарках Полтавської області пантера напала на чоловіка, постраждалого госпіталізували.
Події 30 липня 2021, 17:07 (glavnoe.ua)
На Олімпіаді - новий добовий пік зараження коронавірусів На Олімпіаді - новий добовий пік зараження коронавірусів
tokio. jpg На Олімпіаді в Токіо в п'ятницю, 30 липня, зафіксований новий добовий пік зараження коронавірусів. читати далі.
Спорт 30 липня 2021, 18:16 (Електронні Вісті)
4 дивовижних властивості насіння, про які ви не знали 4 дивовижних властивості насіння, про які ви не знали
У насіння є корисні властивості, про які ви могли навіть і не здогадуватися! У повсякденному поспіху ми можемо компенсувати фізичні і емоційні ви...
Здоров'я 30 липня 2021, 19:28 (e-news.com.ua)
Захисник збірної Північної Македонії Аліоскі перейшов Аль-Ахлі Захисник збірної Північної Македонії Аліоскі перейшов Аль-Ахлі
Екс-захисник Лідса продовжить кар'єру в Саудівській Аравії.
Футбол 30 липня 2021, 11:28 (football.ua)
В Кропивницком начали делать прививки от коронавируса в троллейбусах В Кропивницком начали делать прививки от коронавируса в троллейбусах
В Кропивницком начали работу пункты вакцинации от COVID-19 в городских троллейбусах. Об этом заместитель начальника управления городского управл...
Здоров'я 30 липня 2021, 10:29 (glavnoe.ua)
Лікування раку грудей: відкрито новий білок, що відповідає за метастази Лікування раку грудей: відкрито новий білок, що відповідає за метастази
На сторінках журналу Oncogene повідомляється про новий білку, який відповідає за поширення раку, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок в...
Технології 30 липня 2021, 12:35 (e-news.com.ua)
Антоніо Конте може зробити паузу у тренерській кар єрі Антоніо Конте може зробити паузу у тренерській кар'єрі
Колишній тренер Інтера готовий працювати на телебаченні.
Футбол 30 липня 2021, 13:40 (football.ua)
Зеленский назначил посла Украины в НАТО Зеленский назначил посла Украины в НАТО
posol. jpg Президент Владимир Зеленский назначил Наталию Галибаренко главой миссии Украины при НАТО и послов в Турции, Австрии, Танзании и Индоне...
Суспільство 30 липня 2021, 12:05 (Електронні Вісті)
Кобін - про старт Миная в УПЛ: Ми віримо в хлопців, хлопці вірять в нас Кобін - про старт Миная в УПЛ: Ми віримо в хлопців, хлопці вірять в нас
Головний тренер закарпатського клубу назвав головне завдання Миная на сезон.
Футбол 30 липня 2021, 14:53 (football.ua)
Полиция задержала мужчину по подозрению в организации взрывов в почтоматах Киева и Одессы Полиция задержала мужчину по подозрению в организации взрывов в почтоматах Киева и Одессы
polic. jpg Полиция заявила о задержании мужчины, который устроил взрывы в почтоматах в Киеве и Одессе. По данным правоохранителей, он отправил из...
Кримінал 30 липня 2021, 15:08 (Електронні Вісті)
МИД советует украинцам воздержаться от поездок в охваченные пожарами регионы Турции МИД советует украинцам воздержаться от поездок в охваченные пожарами регионы Турции
turc. jpg Министерство иностранных дел опубликовало рекомендации для украинцев в связи с лесными пожарами в Турции. Ведомство призывает не ехать ...
Суспільство 30 липня 2021, 15:46 (Електронні Вісті)
Кушніренко залишив Ворсклу в меншості в матчі проти КуПС Кушніренко залишив Ворсклу в меншості в матчі проти КуПС
Захисник підвів свою команду, грубо зігравши в центрі поля.
Футбол 30 липня 2021, 00:31 (football.ua)
Від алергії допоможе йогурт Від алергії допоможе йогурт
Прибуток (продукти з корисними бактеріями) можуть врятувати від сезонних алергій. Про це говорить аналіз доктора Джастіна Тернера більше 20 дослі...
Здоров'я 30 липня 2021, 05:59 (e-news.com.ua)
Вчені: під час вагітності не зловживайте м ясом Вчені: під час вагітності не зловживайте м'ясом
Харчування майбутньої мами - це один із способів її спілкування зі зростаючим в її організмі дитиною. Джерела тваринного білка під час вагітності...
Здоров'я 30 липня 2021, 07:02 (e-news.com.ua)
Ван Дейк зіграв вперше за дев ять місяців, Ліверпуль програв 3: 4 Ван Дейк зіграв вперше за дев'ять місяців, Ліверпуль програв 3: 4
Нідерландський захисник повернувся у великий футбол.
Футбол 30 липня 2021, 02:41 (football.ua)
Застій жовчі: лікування та профілактика Застій жовчі: лікування та профілактика
Неприємний гіркий присмак у роті і відсутність інтересу до їжі знайомі багатьом. Запорами і хворобливими відчуттями в правому підребер'ї теж здив...
Здоров'я 30 липня 2021, 01:32 (e-news.com.ua)
Як збалансувати раціон і перестати поправлятися Як збалансувати раціон і перестати поправлятися
Від багатьох повних жінок часто доводиться чути скарги на безперервний набір ваги, - при тому, що, за їхніми словами, вони мало їдять. Однак, в б...
Здоров'я 30 липня 2021, 03:47 (e-news.com.ua)
Чоловік Олени Мозгової повідомив, скільки кіло втратив після лікарні Чоловік Олени Мозгової повідомив, скільки кіло втратив після лікарні
Девід Аксельрод активно приводить себе в норму.
Світські хроніки 30 липня 2021, 08:06 (ТСН.ua)
Як піклуватися про шкіру після 30 років Як піклуватися про шкіру після 30 років
Ну, хто ж стане заперечувати проти затвердження, що красиве жіноче обличчя - це неодмінно і доглянута, здорова і гладка шкіра? Довга молодість і...